ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 22:05

“Njerëzit po kalojnë netët në tenda plastmasi”, Basha apel nga Fushë Mamurrasi në Kurbin: Të nisë urgjent rindërtimi i banesave

“Njerëzit po kalojnë netët në tenda plastmasi”, Basha apel nga Fushë Mamurrasi në Kurbin: Të nisë urgjent rindërtimi i banesave
Kryetari i PD Lulzim Basha ka bërë thirrje nga Fushë Mamurrasi në Ditën e Rinisë, duke thënë se situata në terren duhet të ndryshojë. Basha theksoi se ndërtesat e shkatërruara nga tërmeti duhet të rregullohen, kurse ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 19:59
Kryetari i PD Lulzim Basha ka bërë thirrje nga Fushë Mamurrasi në Ditën e Rinisë, duke thënë se situata në terren duhet të ndryshojë. Basha theksoi se ndërtesat e shkatërruara nga tërmeti duhet të rregullohen, kurse ...

Basha sulmon qeverinë: Trajtim selektiv të familjeve të pastreha nga tërmeti
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ishte këtë të diel në Fushë-Mamurras, ku sipas njoftimit të shpërndarë për mediat, pa nga afër situatën e familjeve të dëmtuara nga tërmeti, të cilët prej 13 ditësh ...
Telegraf | 08-Dec-2019 22:12
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ishte këtë të diel në Fushë-Mamurras, ku sipas njoftimit të shpërndarë për mediat, pa nga afër situatën e familjeve të dëmtuara nga tërmeti, të cilët prej 13 ditësh ...

Basha me banorët e braktisur të Mamurrasit: Shtetin prej kartoni e shembi tërmeti i korrupsionit.
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pa nga afër situatën e familjeve të dëmtura nga tërmeti në Fushë Mamurras, të cilët prej 13 ditësh qëndrojnë në tenda, në të ftohtë. Banorët e dëmtuar kërkojnë vlerësim ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 18:23
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pa nga afër situatën e familjeve të dëmtura nga tërmeti në Fushë Mamurras, të cilët prej 13 ditësh qëndrojnë në tenda, në të ftohtë. Banorët e dëmtuar kërkojnë vlerësim ...

Basha: Shtetin prej kartoni e shembi tërmeti i korrupsionit
mapo.al Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pa nga afër situatën e familjeve të dëmtura nga tërmeti në Fushë Mamurras, të cilët prej 13 ditësh qëndrojnë në tenda, në të ftohtë. Banorët e dëmtuar kërkojnë ...
Mapo | 08-Dec-2019 18:25
mapo.al Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pa nga afër situatën e familjeve të dëmtura nga tërmeti në Fushë Mamurras, të cilët prej 13 ditësh qëndrojnë në tenda, në të ftohtë. Banorët e dëmtuar kërkojnë ...

Basha sulmon qeverinë: Trajtim selektiv të familjeve të pastreha nga tërmeti
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte këtë të diel në Fushë-Mamurras, ku sipas njoftimit të shpërndarë për mediat, pa nga afër situatën e familjeve të dëmtuara nga tërmeti, të cilët prej 13 ditësh qëndrojnë ...
Lapsi | 08-Dec-2019 21:48
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte këtë të diel në Fushë-Mamurras, ku sipas njoftimit të shpërndarë për mediat, pa nga afër situatën e familjeve të dëmtuara nga tërmeti, të cilët prej 13 ditësh qëndrojnë ...

Basha: Shtetin prej kartoni e shembi tërmeti i korrupsionit
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pa nga afër situatën e familjeve të dëmtura nga tërmeti në Fushë Mamurras, të cilët prej 13 ditësh qëndrojnë në tenda. Sipas PD, banorët e dëmtuar kërkojnë vlerësim korrekt të ...
VizionPlus | 08-Dec-2019 18:45
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pa nga afër situatën e familjeve të dëmtura nga tërmeti në Fushë Mamurras, të cilët prej 13 ditësh qëndrojnë në tenda. Sipas PD, banorët e dëmtuar kërkojnë vlerësim korrekt të ...

Thirrje e fortë nga Basha: Të nisë urgjent rindërtimi i banesave, njerëzit po kalojnë netët në tenda plastmasi…
Kryetari i PD Lulzim Basha ka bërë thirrje nga Fushë Mamurrasi në Ditën e Rinisë, duke thënë se situata në terren duhet të ndryshojë. Sipas liderit të opozitës, ndërtesat e shkatërruara nga tërmeti duhet të rregullohen, ...
Standard | 09-Dec-2019 12:18
Kryetari i PD Lulzim Basha ka bërë thirrje nga Fushë Mamurrasi në Ditën e Rinisë, duke thënë se situata në terren duhet të ndryshojë. Sipas liderit të opozitës, ndërtesat e shkatërruara nga tërmeti duhet të rregullohen, ...

Propozimi i Bashës pas tërmetit, Shano: Më mirë të dish sesa të kesh
Dritan Shano, ekspert ekonomie dhe anëtar i Këshillit të Partisë Demokratike komenton thirrjen e kreut të opozitës jashtëparlamentare Lulzim Basha për rifillimin e ekonomisë pas tërmetit të 26 nëntorit, ashtu si edhe ...
Politiko | 09-Dec-2019 11:36
Dritan Shano, ekspert ekonomie dhe anëtar i Këshillit të Partisë Demokratike komenton thirrjen e kreut të opozitës jashtëparlamentare Lulzim Basha për rifillimin e ekonomisë pas tërmetit të 26 nëntorit, ashtu si edhe ...

“8 Dhjetori, ditë për solidaritet”, Basha në Mamurras me vullnetarët e FRPD Ndihmuam banorët me ndihma, gjendemi pranë shqiptarëve
8 Dhjetori këtë vit, nuk është një ditë feste. Për Kryetarin e PD, Lulzim Basha dhe për djemtë dhe vajzat e Forumit Rinor të PD, është nje ditë solidariteti me të prekurit nga tërmeti. Zoti Basha dhe të rinjtë demokratë ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 16:04
8 Dhjetori këtë vit, nuk është një ditë feste. Për Kryetarin e PD, Lulzim Basha dhe për djemtë dhe vajzat e Forumit Rinor të PD, është nje ditë solidariteti me të prekurit nga tërmeti. Zoti Basha dhe të rinjtë demokratë ...

Basha: Shtetin prej kartoni e shembi tërmeti i korrupsionit
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte këtë të diel në Fushë-Mamurras, ku sipas njoftimit të shpërndarë për mediat, pa nga afër situatën e familjeve të dëmtuara nga tërmeti, të cilët prej 13 ditësh qëndrojnë ...
Shenja | 08-Dec-2019 21:07
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte këtë të diel në Fushë-Mamurras, ku sipas njoftimit të shpërndarë për mediat, pa nga afër situatën e familjeve të dëmtuara nga tërmeti, të cilët prej 13 ditësh qëndrojnë ...

“8 Dhjetori, ditë për solidaritet”, Basha në Mamurras me vullnetarët e FRPD
Kreu demokrat, Lulzim Basha së bashku me të rinjtë e FRPD ka qenë këtë të diel në Mamurras për të vizituar familjet e prekura nga tërmeti. Basha akuzoi qeverinë me argumentin se nuk është e mirëkoordinuar në lidhje më ...
VizionPlus | 08-Dec-2019 17:26
Kreu demokrat, Lulzim Basha së bashku me të rinjtë e FRPD ka qenë këtë të diel në Mamurras për të vizituar familjet e prekura nga tërmeti. Basha akuzoi qeverinë me argumentin se nuk është e mirëkoordinuar në lidhje më ...

Basha: Shtetin prej kartoni e shembi tërmeti i korrupsionit
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte këtë të diel në Fushë-Mamurras, ku sipas njoftimit të shpërndarë për mediat, pa nga afër situatën e familjeve të dëmtuara nga tërmeti, të cilët prej 13 ditësh qëndrojnë ...
Aktuale.MK | 08-Dec-2019 20:48
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte këtë të diel në Fushë-Mamurras, ku sipas njoftimit të shpërndarë për mediat, pa nga afër situatën e familjeve të dëmtuara nga tërmeti, të cilët prej 13 ditësh qëndrojnë ...

Basha: Banorët e Fushë Mamurrasit rrinë në tenda, të nisë urgjent rindërtimi i banesave
Kryetari i PD-së Lulzim Basha në këtë 8 dhjetor, Ditën e Rinisë, shpreh mirënjohjen e thellë për të gjithë të rinjtë që në këto ditë sprovash dhe dhimbjesh u shndërruan në shpresë dhe forcë për çdo shqiptar. Nga Fushë ...
Politiko | 08-Dec-2019 20:23
Kryetari i PD-së Lulzim Basha në këtë 8 dhjetor, Ditën e Rinisë, shpreh mirënjohjen e thellë për të gjithë të rinjtë që në këto ditë sprovash dhe dhimbjesh u shndërruan në shpresë dhe forcë për çdo shqiptar. Nga Fushë ...

“8 Dhjetori, ditë për solidaritet”, Basha në Mamurras me vullnetarët e FRPD: Ndihmuam banorët me ndihma, gjendemi pranë shqiptarëve
8 Dhjetori këtë vit, nuk është një ditë feste. Për Kryetarin e PD, Lulzim Basha dhe për djemtë dhe vajzat e Forumit Rinor të PD, është nje ditë solidariteti me të prekurit nga tërmeti. Zoti Basha dhe të rinjtë demokratë ...
Telegraf | 08-Dec-2019 16:34
8 Dhjetori këtë vit, nuk është një ditë feste. Për Kryetarin e PD, Lulzim Basha dhe për djemtë dhe vajzat e Forumit Rinor të PD, është nje ditë solidariteti me të prekurit nga tërmeti. Zoti Basha dhe të rinjtë demokratë ...

Basha sulmon qeverinë: Shtetin prej kartoni e shembi tërmeti i korrupsionit
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte këtë të diel në Fushë-Mamurras, ku sipas njoftimit të shpërndarë për mediat, pa nga afër situatën e familjeve të dëmtuara nga tërmeti, të cilët prej 13 ditësh qëndrojnë ...
Gazeta Observer | 08-Dec-2019 19:29
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte këtë të diel në Fushë-Mamurras, ku sipas njoftimit të shpërndarë për mediat, pa nga afër situatën e familjeve të dëmtuara nga tërmeti, të cilët prej 13 ditësh qëndrojnë ...

Basha sulmon qeverinë: Shtetin prej kartoni e shembi tërmeti i korrupsionit
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte këtë të diel në Fushë-Mamurras, ku sipas njoftimit të shpërndarë për mediat, pa nga afër situatën e familjeve të dëmtuara nga tërmeti, të cilët prej 13 ditësh qëndrojnë ...
Gazeta Express | 08-Dec-2019 19:23
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ishte këtë të diel në Fushë-Mamurras, ku sipas njoftimit të shpërndarë për mediat, pa nga afër situatën e familjeve të dëmtuara nga tërmeti, të cilët prej 13 ditësh qëndrojnë ...

Basha në Mamurras: Shtëpitë që kam parë janë të goditura më shumë nga tërmeti i varfërisë!
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vizituar banorët e Mamurrasit, shtëpitë e të cilve janë shembur nga tërmeti i 26 nëntorit. Basha ka deklaruar se shtëpitë, para se t’i godiste tërmeti i 26 nëntorit, i ka ...
Dritare | 08-Dec-2019 19:11
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vizituar banorët e Mamurrasit, shtëpitë e të cilve janë shembur nga tërmeti i 26 nëntorit. Basha ka deklaruar se shtëpitë, para se t’i godiste tërmeti i 26 nëntorit, i ka ...

Basha denoncon Ramen: Shtetin prej kartoni e shembi tërmeti i korrupsionit
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pa nga afër situatën e familjeve të dëmtuar nga tërmeti në Fushë Mamurras, të cilët prej 13 ditësh qëndrojnë në tenda. Sipas PD, banorët e dëmtuar kërkojnë vlerësim korrekt të ...
Lajmi i Fundit | 08-Dec-2019 18:59
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pa nga afër situatën e familjeve të dëmtuar nga tërmeti në Fushë Mamurras, të cilët prej 13 ditësh qëndrojnë në tenda. Sipas PD, banorët e dëmtuar kërkojnë vlerësim korrekt të ...

Basha kritika qeverisë: Kanë dalë në pah mangësitë shtetërore, njerëzit nuk po trajtohen njëlloj
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha vizitoi banorët në Fushë Mamurras, të cilët kanë 13 ditë që po qëndrojnë në tenda, ndërsa banesat e tyre janë shkatërruar si pasojë e tërmetit. Në bisedën me kreun e opozitës, ...
Politiko | 08-Dec-2019 18:47
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha vizitoi banorët në Fushë Mamurras, të cilët kanë 13 ditë që po qëndrojnë në tenda, ndërsa banesat e tyre janë shkatërruar si pasojë e tërmetit. Në bisedën me kreun e opozitës, ...

Basha: Shtetin prej kartoni e shembi tërmeti i korrupsionit
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pa nga afër situatën e familjeve të dëmtura nga tërmeti në Fushë Mamurras, të cilët prej 13 ditësh qëndrojnë në tenda. Sipas PD, banorët e dëmtuar kërkojnë vlerësim korrekt të ...
Medial | 08-Dec-2019 18:47
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha pa nga afër situatën e familjeve të dëmtura nga tërmeti në Fushë Mamurras, të cilët prej 13 ditësh qëndrojnë në tenda. Sipas PD, banorët e dëmtuar kërkojnë vlerësim korrekt të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved