ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 22:25

Tërmeti/ Vijon shembja e godinës nr.15 në QS, Bashkia i vendos shiritin e kuq dhe dy ndërtesave të tjera

Tërmeti/ Vijon shembja e godinës nr.15 në QS, Bashkia i vendos shiritin e kuq dhe dy ndërtesave të tjera
Vijon aksioni për shembjen e godinës nr.15 në Qytet Studenti, e cila u shpall e pabanueshme pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit. Fadromat vazhdojnë punën për shembjen e kësaj godine, ndërsa INUV ka arritur që të ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 12:04
Vijon aksioni për shembjen e godinës nr.15 në Qytet Studenti, e cila u shpall e pabanueshme pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit. Fadromat vazhdojnë punën për shembjen e kësaj godine, ndërsa INUV ka arritur që të ...

Vijon shembja e godinës nr.15 në QS, Bashkia i vendos shiritin e kuq dhe dy ndërtesave të tjera
Vijon aksioni për shembjen e godinës nr.15 në Qytet Studenti, e cila u shpall e pabanueshme pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit. Fadromat vazhdojnë punën për shembjen e kësaj godine, ndërsa INUV ka arritur që të ...
Telegraf | 09-Dec-2019 12:51
Vijon aksioni për shembjen e godinës nr.15 në Qytet Studenti, e cila u shpall e pabanueshme pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit. Fadromat vazhdojnë punën për shembjen e kësaj godine, ndërsa INUV ka arritur që të ...

29 vite më parë, kur nisi të shembej diktatura
E duam Shqipërinë si gjithë Evropa. Ishte kjo thirrja që jehonte 29 vite më parë në cdo shesh e qytet të shqipërisë, me zanafillën në qytetin studenti.
Top Channel | 08-Dec-2019 15:44
E duam Shqipërinë si gjithë Evropa. Ishte kjo thirrja që jehonte 29 vite më parë në cdo shesh e qytet të shqipërisë, me zanafillën në qytetin studenti.

Vijon shembja e godinës nr.15 në QS, Bashkia i vendos shiritin e kuq dhe dy ndërtesave të tjera
Vijon aksioni për shembjen e godinës nr.15 në Qytet Studenti, e cila u shpall e pabanueshme pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit. Fadromat vazhdojnë punën për shembjen e kësaj godine, ndërsa INUV ka arritur që të ...
Lapsi | 09-Dec-2019 12:36
Vijon aksioni për shembjen e godinës nr.15 në Qytet Studenti, e cila u shpall e pabanueshme pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit. Fadromat vazhdojnë punën për shembjen e kësaj godine, ndërsa INUV ka arritur që të ...

Shembet me tritol pallati 5 katësh/ Shkozet, banorët: U rrëzuan muret për dyqanet e katit të parë
Pak para shembjes banorët e këtij pallati 5 katësh në Durrës banorët me lot në sy thonë shkaku i dëmeve duhet gjetur tek shembja e mureve për të zgjeruar dyqanet më parë.
Top Channel | 08-Dec-2019 15:44
Pak para shembjes banorët e këtij pallati 5 katësh në Durrës banorët me lot në sy thonë shkaku i dëmeve duhet gjetur tek shembja e mureve për të zgjeruar dyqanet më parë.

Tërmeti që la pasoja shkatërruese/ Vijon shembja e godinës nr.15 në QS, Bashkia i vendos shiritin e kuq dhe dy ndërtesave të tjera
Postuar: 09/12/2019 - 12:54 Vijon aksioni për shembjen e godinës nr.15 në Qytet Studenti, e cila u shpall e pabanueshme pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit. Fadromat vazhdojnë punën për shembjen e kësaj godine, ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 12:57
Postuar: 09/12/2019 - 12:54 Vijon aksioni për shembjen e godinës nr.15 në Qytet Studenti, e cila u shpall e pabanueshme pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit. Fadromat vazhdojnë punën për shembjen e kësaj godine, ...

Shembja e godinës 15, Spahia: Pas 29 vitesh vendi përballet me modelin diktatorial
Është shembur mesditen e sotme, godina me nr 15 në Qytetin Studenti. Ajo u shpall e pabanueshme pas termetit të 26 nëntorit. Por kjo godinë ka një simbolikë të veçantë. Studentët e dhjetorit ’90 e kujtojnë si selinë ku ...
ABCNews | 08-Dec-2019 19:41
Është shembur mesditen e sotme, godina me nr 15 në Qytetin Studenti. Ajo u shpall e pabanueshme pas termetit të 26 nëntorit. Por kjo godinë ka një simbolikë të veçantë. Studentët e dhjetorit ’90 e kujtojnë si selinë ku ...

Një tjetër godine në Qytetin Studenti i vendoset shiriti i sigurisë
Një tjetër godinë në Qytetin Studenti ka pësuar dëmtime nga tërmeti i 26 nëntorit. Bëhet fjalë për godinën e djemve numër 22-23, të cilës i është vendosur perimetri i sigurisë. Ndërkohë janë 3 godina të cilat janë ...
Lexo | 09-Dec-2019 12:22
Një tjetër godinë në Qytetin Studenti ka pësuar dëmtime nga tërmeti i 26 nëntorit. Bëhet fjalë për godinën e djemve numër 22-23, të cilës i është vendosur perimetri i sigurisë. Ndërkohë janë 3 godina të cilat janë ...

Tërmeti/ Vijon shembja e godinës nr.15 në QS, Bashkia i vendos shiritin e kuq dhe dy ndërtesave të tjera
Vijon aksioni për shembjen e godinës nr.15 në Qytet Studenti, e cila u shpall e pabanueshme pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit. Fadromat vazhdojnë punën për shembjen e kësaj godine, ndërsa INUV ka arritur që të ...
Medial | 09-Dec-2019 12:12
Vijon aksioni për shembjen e godinës nr.15 në Qytet Studenti, e cila u shpall e pabanueshme pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit. Fadromat vazhdojnë punën për shembjen e kësaj godine, ndërsa INUV ka arritur që të ...

Tërmeti, shemben me shpërthim 39 godina
Zyra e Menaxhimit të emergjencave civile, ndërsa ka publikuar një bilanc për dëmet nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit, ka njoftuar se deri më tani ka shembur me shpërthim 39 objekte. Prej tyre 27 objekte janë shembur ...
RTSH | 09-Dec-2019 12:06
Zyra e Menaxhimit të emergjencave civile, ndërsa ka publikuar një bilanc për dëmet nga tërmeti shkatërrues i 26 nëntorit, ka njoftuar se deri më tani ka shembur me shpërthim 39 objekte. Prej tyre 27 objekte janë shembur ...

Shembja e pallatit në Durrës, banori në lot: U dëmtua prej bizneseve në katin e parë
Pallati 5-katësh në Shkozet të Durrësit, i cili u shemb mesditën e djeshme me shpërthim të komanduar, ishte dëmtuar nga ngritja e bizneseve në katin e parë, përpara tërmetit të 26 nëntorit. Pas tërmetit të 21 shtatorit, ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 09:28
Pallati 5-katësh në Shkozet të Durrësit, i cili u shemb mesditën e djeshme me shpërthim të komanduar, ishte dëmtuar nga ngritja e bizneseve në katin e parë, përpara tërmetit të 26 nëntorit. Pas tërmetit të 21 shtatorit, ...

“A po hakmerret Rama 29 vjet më vonë?”, Gazment Bardhi befason me deklaratën
Postuar: 08/12/2019 - 19:27 Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi tha se prishja e godinës nr. 15 në Qytetin Studenti është një hakmarrje e kryeministrit Edi Rama. Sipas tij, pikëpyetje të mëdha ...
Sot.Al | 08-Dec-2019 19:29
Postuar: 08/12/2019 - 19:27 Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi tha se prishja e godinës nr. 15 në Qytetin Studenti është një hakmarrje e kryeministrit Edi Rama. Sipas tij, pikëpyetje të mëdha ...

Shkozet/ Shembet me shpërthim godina 4 katëshe, mbetet vetëm pluhuri pas
Është shembur pak më parë një godinë 4 katëshe në Shkozet me shpërthim të kontrolluar.
Top Channel | 08-Dec-2019 14:08
Është shembur pak më parë një godinë 4 katëshe në Shkozet me shpërthim të kontrolluar.

Shembja e godines 15, “hidhen ne rruge” 95 familje
Shembja e godines 15 ka krijuar nje problem te ri social ne Tirane. Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes se Territorit nisi shembjen e godinës numër 15 ne Qytetin Studenti e cila pësoi dëme te mëdha nga tërmeti. Fadromat ...
Lajmi i Fundit | 08-Dec-2019 17:46
Shembja e godines 15 ka krijuar nje problem te ri social ne Tirane. Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes se Territorit nisi shembjen e godinës numër 15 ne Qytetin Studenti e cila pësoi dëme te mëdha nga tërmeti. Fadromat ...

Momenti kur hidhet në erë me tritol pallati 5 katësh në Shkozet
Ky është momenti kur një pallat 5 katësh në zonën e Shkozetit, i shpallur me rrezikshmëri të lartë për sigurinë e banorëve pas tërmetit të 26 nëntorit, hidhet në erë me tritol. Ai u shemb me shpërthim të kontrolluar nga ...
Gazeta Observer | 08-Dec-2019 16:46
Ky është momenti kur një pallat 5 katësh në zonën e Shkozetit, i shpallur me rrezikshmëri të lartë për sigurinë e banorëve pas tërmetit të 26 nëntorit, hidhet në erë me tritol. Ai u shemb me shpërthim të kontrolluar nga ...

Shembet me shpërthim ndërtesa katër katëshe në Shkozet të Durrësit
Është shembur pak më parë një godinë katër katëshe në Shkozet me shpërthim të kontrolluar. Ndërtesa ashtu si edhe të tjerat e shembura më herët ishte cilësuar si e pabanueshme nga ekspertët pas tërmetit me magnitudë 6.4 ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 14:35
Është shembur pak më parë një godinë katër katëshe në Shkozet me shpërthim të kontrolluar. Ndërtesa ashtu si edhe të tjerat e shembura më herët ishte cilësuar si e pabanueshme nga ekspertët pas tërmetit me magnitudë 6.4 ...

U dëmtua nga tërmeti, fadromat e IKMT-së shembin “godinën 15” në Qytetin Studenti
Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes se Territorit nisi shembjen e godinës numër 15 ne Qytetin Studenti e cila pësoi dëme te mëdha nga tërmeti. Fadromat dhe mjetet e tjera te renda filluan ndërhyrjen mesditën e te dielës ...
VizionPlus | 08-Dec-2019 14:21
Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes se Territorit nisi shembjen e godinës numër 15 ne Qytetin Studenti e cila pësoi dëme te mëdha nga tërmeti. Fadromat dhe mjetet e tjera te renda filluan ndërhyrjen mesditën e te dielës ...

VIDEO/ Shembet me shpërthim të kontrolluar godina në Shkozet
Është shembur këtë të dielë një godinë 5 katëshe në Shkozet me shpërthim të kontrolluar. Ndërtesa ishte cilësuar si e pabanueshme nga ekspertët pas tërmetit me magnitudë 6.4 më 26 nëntor. ?
Lajmi i Fundit | 08-Dec-2019 16:31
Është shembur këtë të dielë një godinë 5 katëshe në Shkozet me shpërthim të kontrolluar. Ndërtesa ishte cilësuar si e pabanueshme nga ekspertët pas tërmetit me magnitudë 6.4 më 26 nëntor. ?

VIDEO:IKMT shemb me shpërthim një godinë 5 kate në Shkozet
Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit shembi me shpërthim të kontrolluar një tjetër godinë të dëmtuar rëndë nga tërmeti i 26 nëntorit në Shkozet. Për shembjen e këtij pallati 5 katësh është përdorur një sasi ...
GazetaTema | 08-Dec-2019 14:08
Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit shembi me shpërthim të kontrolluar një tjetër godinë të dëmtuar rëndë nga tërmeti i 26 nëntorit në Shkozet. Për shembjen e këtij pallati 5 katësh është përdorur një sasi ...

Publikohen pamjet/ Si u zhduk brenda disa sekondash pallati 5 katësh në Shkozet
Postuar: 08/12/2019 - 16:13 Ky është momenti kur një pallat 5 katësh në zonën e Shkozetit, i shpallur me rrezikshmëri të lartë për sigurinë e banorëve pas tërmetit të 26 nëntorit, hidhet në erë me tritol. Pallati u ...
Sot.Al | 08-Dec-2019 16:16
Postuar: 08/12/2019 - 16:13 Ky është momenti kur një pallat 5 katësh në zonën e Shkozetit, i shpallur me rrezikshmëri të lartë për sigurinë e banorëve pas tërmetit të 26 nëntorit, hidhet në erë me tritol. Pallati u ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved