ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 16:55

Tayna i blen vetes veturë prej 70 mijë euro

Tayna i blen vetes veturë prej 70 mijë euro
Tayna i ka bërë vetes dhuratë një super veturë. Tayna i ka bërë vetes dhuratën e parë për festat e Krishtlindjes dhe Vitit të ri! Një automjet luksoz i markës “BMW X6” do të zërë vendin kryesor në parkingun e shtëpisë ...
Albportali | 09-Dec-2019 12:51
Tayna i ka bërë vetes dhuratë një super veturë. Tayna i ka bërë vetes dhuratën e parë për festat e Krishtlindjes dhe Vitit të ri! Një automjet luksoz i markës “BMW X6” do të zërë vendin kryesor në parkingun e shtëpisë ...

Plaçkitet një barnatore në Prishtinë
Një punonjëse ka raportuar në polici se derisa ka qenë duke punuar në vendin e punës në barnatore, aty ka hyrë një person i panjohur i maskuar dhe i armatosur, i cili nën kërcënim të armës ka arritur t’i grabisë para të ...
Albportali | 09-Dec-2019 12:45
Një punonjëse ka raportuar në polici se derisa ka qenë duke punuar në vendin e punës në barnatore, aty ka hyrë një person i panjohur i maskuar dhe i armatosur, i cili nën kërcënim të armës ka arritur t’i grabisë para të ...

Gentiana Ibishi duket mahnitëse në setin e ri fotografik
Meqenëse jetojmë në një kohë kur rrjetet sociale marrin një kohë goxha të madhe të jetës sonë, në ditët e sotme ka mjaft dashamirëse të modës, të cilat shfaqin idetë dhe dashurinë e tyre për modën në Instagram, Facebook ...
Albportali | 09-Dec-2019 12:30
Meqenëse jetojmë në një kohë kur rrjetet sociale marrin një kohë goxha të madhe të jetës sonë, në ditët e sotme ka mjaft dashamirëse të modës, të cilat shfaqin idetë dhe dashurinë e tyre për modën në Instagram, Facebook ...

Thaçi: Shqiptarët të votojnë ose LSDM-në ose PDSH-në
Shuhen dyshimet për koalicionime mes shqiptarëve. PDSH-ja, e cila përflitej për bashkëpunime me Besën, sot mohoi këtë. Në një deklaratë tejet ekspozuese, kreu i PDSH-së, Menduh Thaçi tha se shqiptarët bëjnë mirë nëse e ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 20:51
Shuhen dyshimet për koalicionime mes shqiptarëve. PDSH-ja, e cila përflitej për bashkëpunime me Besën, sot mohoi këtë. Në një deklaratë tejet ekspozuese, kreu i PDSH-së, Menduh Thaçi tha se shqiptarët bëjnë mirë nëse e ...

Kanceri iu përhap në çdo pjesë të trupit: Gruaja tregon si e shëroi për 4 muaj me këtë pije
Ann Cameron në vitin 2012 iu nënshtrua një operacioni, për shkak të kancerit në zorrën e trashë. Sidoqoftë, sëmundja nuk iu heqë plotësisht, dhe duke mos përdorur metodat mjekësore, por vetëm lëngun e karrotës, ajo ...
Albportali | 09-Dec-2019 11:39
Ann Cameron në vitin 2012 iu nënshtrua një operacioni, për shkak të kancerit në zorrën e trashë. Sidoqoftë, sëmundja nuk iu heqë plotësisht, dhe duke mos përdorur metodat mjekësore, por vetëm lëngun e karrotës, ajo ...

Kanceri iu përhap në çdo pjesë të trupit: Gruaja tregon si e shëroi për 4 muaj me këtë pije
Ann Cameron në vitin 2012 iu nënshtrua një operacioni, për shkak të kancerit në zorrën e trashë. Sidoqoftë, sëmundja nuk iu heqë plotësisht, dhe duke mos përdorur metodat mjekësore, por vetëm lëngun e karrotës, ajo ...
Republika | 09-Dec-2019 11:39
Ann Cameron në vitin 2012 iu nënshtrua një operacioni, për shkak të kancerit në zorrën e trashë. Sidoqoftë, sëmundja nuk iu heqë plotësisht, dhe duke mos përdorur metodat mjekësore, por vetëm lëngun e karrotës, ajo ...

Tayna i blen vetes veturë prej 70 mijë euro
Tayna i ka bërë vetes dhuratë një super veturë. Tayna i ka bërë vetes dhuratën e parë për festat e Krishtlindjes dhe Vitit të ri! Një automjet luksoz i markës “BMW X6” do të zërë vendin kryesor në parkingun e shtëpisë ...
Albportali | 09-Dec-2019 11:33
Tayna i ka bërë vetes dhuratë një super veturë. Tayna i ka bërë vetes dhuratën e parë për festat e Krishtlindjes dhe Vitit të ri! Një automjet luksoz i markës “BMW X6” do të zërë vendin kryesor në parkingun e shtëpisë ...

Tërmet i fortë në Itali
Një tërmet me magnitudë 4.5 gradë të shkallës Rihter ka rënë në provincën e Firences. Pas këtij tërmeti, të tjera lëkundje janë regjistruar në këtë zonë, por me magnitudë më të vogël. Dëme janë raportuar në disa ...
Albportali | 09-Dec-2019 11:30
Një tërmet me magnitudë 4.5 gradë të shkallës Rihter ka rënë në provincën e Firences. Pas këtij tërmeti, të tjera lëkundje janë regjistruar në këtë zonë, por me magnitudë më të vogël. Dëme janë raportuar në disa ...

Amerikania me 4 burra pret fëmijën e parë
Një grua nga Florida e Shteteve të Bashkuara, e cila jeton në lidhje poligamie me katër burra, është shtatzënë dhe thotë se do ta rrisin fëmijën së bashku. Tory Ojeda, 20 vjeçe, u takua me njërin nga partnerët, Marc-un, ...
Albportali | 09-Dec-2019 11:27
Një grua nga Florida e Shteteve të Bashkuara, e cila jeton në lidhje poligamie me katër burra, është shtatzënë dhe thotë se do ta rrisin fëmijën së bashku. Tory Ojeda, 20 vjeçe, u takua me njërin nga partnerët, Marc-un, ...

Kanceri iu përhap në çdo pjesë të trupit: Gruaja tregon si e shëroi për 4 muaj me këtë pije
Sidoqoftë, sëmundja nuk iu heqë plotësisht, dhe duke mos përdorur metodat mjekësore, por vetëm lëngun e karrotës, ajo shëroi vetën për 4 muaj. Cameron e ka ndarë historinë e saj me të tjerët në Chris Beats Cancer, ku ka ...
Lajminet | 09-Dec-2019 09:59
Sidoqoftë, sëmundja nuk iu heqë plotësisht, dhe duke mos përdorur metodat mjekësore, por vetëm lëngun e karrotës, ajo shëroi vetën për 4 muaj. Cameron e ka ndarë historinë e saj me të tjerët në Chris Beats Cancer, ku ka ...

UEFA i ka kërkuar dorëheqjen Agim Ademit
Kryetari i Federatës së Futbollit, Agim Ademi u pati dënuar me 9 muaj burgim efektiv, për veprën penale të detyrimit në tentativë, ndërsa është shpallur aktgjykim refuzues për ushtrim të ndikimit, shkak se kjo vepër ...
Albportali | 09-Dec-2019 09:31
Kryetari i Federatës së Futbollit, Agim Ademi u pati dënuar me 9 muaj burgim efektiv, për veprën penale të detyrimit në tentativë, ndërsa është shpallur aktgjykim refuzues për ushtrim të ndikimit, shkak se kjo vepër ...

Agim Nuhiu viziton policin e plagosur në Shkup, është shqiptar
Nuhiu përgëzon policinë që pr angosen komitët Mirënjohje e thellë për policët, njerëzit e frontit të parë, që përballen me veprat penale për çdo ditë. Mirënjohje për policin Jetmir Jusufi që edhe pse jashtë detyre, me ...
Albportali | 09-Dec-2019 09:10
Nuhiu përgëzon policinë që pr angosen komitët Mirënjohje e thellë për policët, njerëzit e frontit të parë, që përballen me veprat penale për çdo ditë. Mirënjohje për policin Jetmir Jusufi që edhe pse jashtë detyre, me ...

Një “grimë” vend, por Komuna e Klinës ka ndarë 20 mijë euro për ta dekoruar qytetin
Tashmë në gjithë botën po ndjehet një frymë festive. Sheshe, qytete e fshatra gjithandej janë dekoruar e veshur me drita shumëngjyrëshe, në vigjilje të Krishtlindjeve e Vitit të Ri. Një atmosferë e tillë, po mbretëron ...
Albportali | 09-Dec-2019 08:52
Tashmë në gjithë botën po ndjehet një frymë festive. Sheshe, qytete e fshatra gjithandej janë dekoruar e veshur me drita shumëngjyrëshe, në vigjilje të Krishtlindjeve e Vitit të Ri. Një atmosferë e tillë, po mbretëron ...

Kanceri iu përhap në çdo pjesë të trupit: Gruaja tregon si e shëroi për 4 muaj me këtë pije
Ann Cameron në vitin 2012 iu nënshtrua një operacioni, për shkak të kancerit në zorrën e trashë. Sidoqoftë, sëmundja nuk iu heqë plotësisht, dhe duke mos përdorur metodat mjekësore, por vetëm lëngun e karrotës, ajo ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 07:34
Ann Cameron në vitin 2012 iu nënshtrua një operacioni, për shkak të kancerit në zorrën e trashë. Sidoqoftë, sëmundja nuk iu heqë plotësisht, dhe duke mos përdorur metodat mjekësore, por vetëm lëngun e karrotës, ajo ...

E pabesueshme, angazhohet edhe policia: Hëngri bananen në vlerë 120,000 dollarë
Performuesi David Datuna hëngri një instalim nga artisti italian Maurizio Cattelan, i përbërë nga një banane ngjitur në mur, e cila ishte shitur për 120,000 dollarë.Instalimi ishte vendosur në murin e Galerisë së Arteve ...
Albportali | 09-Dec-2019 01:21
Performuesi David Datuna hëngri një instalim nga artisti italian Maurizio Cattelan, i përbërë nga një banane ngjitur në mur, e cila ishte shitur për 120,000 dollarë.Instalimi ishte vendosur në murin e Galerisë së Arteve ...

Shikoni si Gani Geci bon hajgare me Lëvizjen Vetëvendosje, qysh Erdhi Dita edhe po don me shku në…!
Ish-deputeti nga radhët e Lid hjes Demokra tike të Kosovës, Gani Geci ka iro nizuar me lëv izjen Vetë vendosje. Ai nëpërmjet një postimi në rrjetin e tij social facebo ok ka shk ruar “Qysh erdhi dita edhe po don me ...
Albportali | 09-Dec-2019 01:18
Ish-deputeti nga radhët e Lid hjes Demokra tike të Kosovës, Gani Geci ka iro nizuar me lëv izjen Vetë vendosje. Ai nëpërmjet një postimi në rrjetin e tij social facebo ok ka shk ruar “Qysh erdhi dita edhe po don me ...

94-vjeçari dhuron 10 mijë euro për të prekurit nga tërmeti, telefon live në emision: Unë kam dhënë pak, Zoti iu dhëntë më shumë
Një i moshuar 94 vjeç ka dhuruar 10 mijë euro për të prekurit nga tërmeti i datës 26 nëntor.94-vjeçari mori live në emisionin “Shqiptarët për shqiptarët”, ku tha fjalën e tij me këtë rast.I moshuari u shpreh se ka dhënë ...
Albportali | 09-Dec-2019 01:18
Një i moshuar 94 vjeç ka dhuruar 10 mijë euro për të prekurit nga tërmeti i datës 26 nëntor.94-vjeçari mori live në emisionin “Shqiptarët për shqiptarët”, ku tha fjalën e tij me këtë rast.I moshuari u shpreh se ka dhënë ...

Si u vendosën 5 kohët e namazit?! Takimi i Profetit Muhammed Alejhi Selam me profetet e tjere
Një ndër 5 shtyllat e fesë hyjnore Islame, është edhe namazi. Namazi përmban kohët e tij dhe është obligim për çdo besimtar/e musliman/e të falë 5 kohët e namazit.Popujt e tjerë përpara se t’i shpallej profecia hyjnore ...
Albportali | 09-Dec-2019 01:18
Një ndër 5 shtyllat e fesë hyjnore Islame, është edhe namazi. Namazi përmban kohët e tij dhe është obligim për çdo besimtar/e musliman/e të falë 5 kohët e namazit.Popujt e tjerë përpara se t’i shpallej profecia hyjnore ...

Ja pse Serbia duhet t’ia ketë frikën bashkëshortes së Albin Kurtit
“Serbia duhet të trembet nga kjo grua: Ja kush është ajo”, është ky një titull i mediave serbe, pak ditë pas mbajtjes së zgjedhjeve në Kosovë. Kjo grua që i referohen mediat serbe, është bashkëshortja e Albin Kurtit, ...
Albportali | 09-Dec-2019 01:15
“Serbia duhet të trembet nga kjo grua: Ja kush është ajo”, është ky një titull i mediave serbe, pak ditë pas mbajtjes së zgjedhjeve në Kosovë. Kjo grua që i referohen mediat serbe, është bashkëshortja e Albin Kurtit, ...

A e dini dhëndërr i kujt është Hashim Thaçi ?
Lumnije Gërxhaliu dhe Hashim Thaçi janë bashkë prej gati 20 vitesh. Janë çift i konsoliduar prej shumë kohësh dhe prindër të një djali, Endritit. Kur e ku kurorëzuan dashurinë e tyre Lumnija dhe Hashim Thaçi?Ceremonia e ...
Albportali | 09-Dec-2019 01:15
Lumnije Gërxhaliu dhe Hashim Thaçi janë bashkë prej gati 20 vitesh. Janë çift i konsoliduar prej shumë kohësh dhe prindër të një djali, Endritit. Kur e ku kurorëzuan dashurinë e tyre Lumnija dhe Hashim Thaçi?Ceremonia e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved