ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 20:32

Shitet Golf 2-shi që ka të kaluara vetëm 30 mijë km për 30 vjet

Shitet Golf 2-shi që ka të kaluara vetëm 30 mijë km për 30 vjet
Në Gjermani është shitur një Volkswagen Golf 2, i prodhuar në vitin 1989, i cili ka të përshkuara vetëm 30 mijë kilometra. Pronari i gjeneratës së dytë të series ‘Golf 2’ ka sqaruar se pronari i mëhershëm i makinës e ka ...
Ina-Online | 09-Dec-2019 09:38
Në Gjermani është shitur një Volkswagen Golf 2, i prodhuar në vitin 1989, i cili ka të përshkuara vetëm 30 mijë kilometra. Pronari i gjeneratës së dytë të series ‘Golf 2’ ka sqaruar se pronari i mëhershëm i makinës e ka ...

Shitet në Gjermani Golf 2-shi që ka të kaluara vetëm 30 mijë km për 30 vjet
Pronari i gjeneratës së dytë të series ‘Golf 2’ ka sqaruar se pronari i mëhershëm i makinës e ka servisuar vazhdimisht dhe nuk e ka vozitur asnjëherë gjatë kohës së dimrit, njofton . Modeli në fjalë është i ruajtur dhe ...
Lajminet | 08-Dec-2019 23:13
Pronari i gjeneratës së dytë të series ‘Golf 2’ ka sqaruar se pronari i mëhershëm i makinës e ka servisuar vazhdimisht dhe nuk e ka vozitur asnjëherë gjatë kohës së dimrit, njofton . Modeli në fjalë është i ruajtur dhe ...

Shitet në Gjermani Golf 2-shi që ka të kaluara vetëm 30 mijë km për 30 vjet
Së shpejti do të fillojë të dalë në shitje gjenerata e tetë e modelit legjendar “Golf” të prodhuesit prestigjioz gjerman, Volkswagen, por tek ne ende vazhdon të jetë e popullarizuar gjenerata e dytë. Por jo vetëm tek ...
Shenja | 08-Dec-2019 21:34
Së shpejti do të fillojë të dalë në shitje gjenerata e tetë e modelit legjendar “Golf” të prodhuesit prestigjioz gjerman, Volkswagen, por tek ne ende vazhdon të jetë e popullarizuar gjenerata e dytë. Por jo vetëm tek ...

Shitet në Gjermani Golf 2-shi që ka të kaluara vetëm 30 km për 30 vjet
Së shpejti do të fillojë të dalë në shitje gjenerata e tetë e modelit legjendar “Golf” të prodhuesit prestigjioz gjerman, Volkswagen, por tek ne ende vazhdon të jetë e popullarizuar gjenerata e dytë. Por jo vetëm tek ...
Koha.net | 08-Dec-2019 21:21
Së shpejti do të fillojë të dalë në shitje gjenerata e tetë e modelit legjendar “Golf” të prodhuesit prestigjioz gjerman, Volkswagen, por tek ne ende vazhdon të jetë e popullarizuar gjenerata e dytë. Por jo vetëm tek ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved