ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 18:06

S*ks në park, çifti ndërpritet nga…(Video)

S*ks në park, çifti ndërpritet nga…(Video)
Një çift është filmuar duke kryer marrë dhënie sek suale në mes të një parku publik dhe u ndalën vetëm sepse u shqetësuan nga një qen. Ngjarja ndodhi në Perth të Australisë. Në pamjet e publikuara nga mediat dallohen ...
Lexo | 08-Dec-2019 21:10
Një çift është filmuar duke kryer marrë dhënie sek suale në mes të një parku publik dhe u ndalën vetëm sepse u shqetësuan nga një qen. Ngjarja ndodhi në Perth të Australisë. Në pamjet e publikuara nga mediat dallohen ...

Trupa e Teatrit të Kukullave ndalon në zonën e Golemit: Argëtim me lojëra dhe muzikë për fëmijët e akomoduar aty
Pas tërmetit shkatërrues banorët që kanë ngelur pa shtëpi janë strehuar nëpër hotele çadra dhe po marrin bonus qiraje por nga ana tjetër po bëhet çmos që fëmijët të qetësohen dhe të vazhdojë jeta normalisht. Ditën e ...
Lexo | 08-Dec-2019 16:53
Pas tërmetit shkatërrues banorët që kanë ngelur pa shtëpi janë strehuar nëpër hotele çadra dhe po marrin bonus qiraje por nga ana tjetër po bëhet çmos që fëmijët të qetësohen dhe të vazhdojë jeta normalisht. Ditën e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved