ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 21:23

Nagavci: Është koha e fundit që në këtë vend të ketë llogaridhënie

Nagavci: Është koha e fundit që në këtë vend të ketë llogaridhënie
Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, ka thënë se, qytetarët e vendit presin përgjegjësi nga Lëvizja Vetëvendosje, si subjekti i parë politik pas zgjedhjeve te 6 tetorit. Përmes një shkrimi në Facebook, ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 23:48
Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagavci, ka thënë se, qytetarët e vendit presin përgjegjësi nga Lëvizja Vetëvendosje, si subjekti i parë politik pas zgjedhjeve te 6 tetorit. Përmes një shkrimi në Facebook, ...

Edhe ish-deputeti Gani Geci reagon pas takimit të Xhelal Sveçlës dhe Marko Gjuriqit në Tiranë
Ish-deputeti i LDK-së Gani Geci ka reaguar pas takimit të Xhelal Sveçlës dhe Marko Gjuriqit në Tiranë. Ai në një postim në Facebook ka ironizuar me Lëvizjen Vetëvendosje. “Qysh erdh dita edhe po do me shkuar dita e ju ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 21:57
Ish-deputeti i LDK-së Gani Geci ka reaguar pas takimit të Xhelal Sveçlës dhe Marko Gjuriqit në Tiranë. Ai në një postim në Facebook ka ironizuar me Lëvizjen Vetëvendosje. “Qysh erdh dita edhe po do me shkuar dita e ju ...

Haradinaj flet rreth takimit të Xhelal Sveçlës me Marko Gjuriqin
Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar në Tiranë me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 18:50
Anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Xhelal Sveçla, është parë duke biseduar në Tiranë me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Sveçla, deputet i zgjedhur në ...

Krasniqi: Po të takohej kushdo jashtë VV-së me Gjuriqin do të cilësohej si tradhti kombëtare
Ish-deputeti Frashër Krasniqi ka komentuar takimin e anëtarëve të Vetëvendosjes me Marko Gjuriq. Përmes një shkrimi në Facebook, Krasniqi i cili dikur ishte pjesë e Lëvizjes Vetëvendosje, tani në PSD ka thënë se po të ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 17:19
Ish-deputeti Frashër Krasniqi ka komentuar takimin e anëtarëve të Vetëvendosjes me Marko Gjuriq. Përmes një shkrimi në Facebook, Krasniqi i cili dikur ishte pjesë e Lëvizjes Vetëvendosje, tani në PSD ka thënë se po të ...

Rakiqi: Policët, gjykatësit e prokurorët serbë do t’i lëshojnë institucionet e Kosovës
Marko Gjuriq, drejtor i Zyrës Serbe për Kosovën, në një konferencë për medie në Beograd ka thënë se gjykatësit dhe prokurorët serbë nuk dëshirojnë të punojnë në kuadër të sistemit kosovar të......
Zeri | 09-Dec-2019 08:28
Marko Gjuriq, drejtor i Zyrës Serbe për Kosovën, në një konferencë për medie në Beograd ka thënë se gjykatësit dhe prokurorët serbë nuk dëshirojnë të punojnë në kuadër të sistemit kosovar të......

Detaje dhe fotografi të reja nga takimi i Sveçlës, Abrashit e Gjinit me Marko Gjuriqin
Xhelal Sveçla, Arban Abrashi e Ardian Gjini janë takuar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Fotografia e publikuar nga takimi i tyre ka ngjallur reagime të shumta në ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 07:25
Xhelal Sveçla, Arban Abrashi e Ardian Gjini janë takuar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Fotografia e publikuar nga takimi i tyre ka ngjallur reagime të shumta në ...

Kunati i Albulena Haxhiut: Duhet ta themi që veprimi i Sveçlës ishte gabim
Dardan Krasniqit, kunatit të Albulena Haxhiut, aspak nuk i ka pëlqyer foto ku ish-deputeti i VV-së, Xhelal Sveçla shihet pranë Marko Gjuriqit, duke thënë se veprimi i tij ishte gabim, shkruan Periskopi. Krasniqi duke u ...
Medial | 09-Dec-2019 01:24
Dardan Krasniqit, kunatit të Albulena Haxhiut, aspak nuk i ka pëlqyer foto ku ish-deputeti i VV-së, Xhelal Sveçla shihet pranë Marko Gjuriqit, duke thënë se veprimi i tij ishte gabim, shkruan Periskopi. Krasniqi duke u ...

Kunati i Albulena Haxhiut: Duhet ta themi që veprimi i Sveçlës ishte gabim
Dardan Krasniqit, kunatit të Albulena Haxhiut, aspak nuk i ka pëlqyer foto ku ish-deputeti i VV-së, Xhelal Sveçla shihet pranë Marko Gjuriqit, duke thënë se veprimi i tij ishte gabim, shkruan Periskopi. Krasniqi duke u ...
Arbresh | 09-Dec-2019 01:12
Dardan Krasniqit, kunatit të Albulena Haxhiut, aspak nuk i ka pëlqyer foto ku ish-deputeti i VV-së, Xhelal Sveçla shihet pranë Marko Gjuriqit, duke thënë se veprimi i tij ishte gabim, shkruan Periskopi. Krasniqi duke u ...

Nagavci harron sulmet që ua bënin të tjerëve: Do të kemi shumë takime tjera
Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagvaci ka komentuar takimin e ish deputetit Xhelal Sveçlës me politikanin serb Marko Gjuriq, cili ditë parë kishte mohuar “Masakrën e Reçakut”. Mirëpo sipas Nagvacit pritet të ...
Medial | 09-Dec-2019 00:24
Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagvaci ka komentuar takimin e ish deputetit Xhelal Sveçlës me politikanin serb Marko Gjuriq, cili ditë parë kishte mohuar “Masakrën e Reçakut”. Mirëpo sipas Nagvacit pritet të ...

Nagavci harron sulmet që ua bënin të tjerëve: Do të kemi shumë takime tjera
Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagvaci ka komentuar takimin e ish deputetit Xhelal Sveçlës me politikanin serb Marko Gjuriq, cili ditë parë kishte mohuar “Masakrën e Reçakut”. Mirëpo sipas Nagvacit pritet të ...
Arbresh | 09-Dec-2019 00:24
Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Arbërie Nagvaci ka komentuar takimin e ish deputetit Xhelal Sveçlës me politikanin serb Marko Gjuriq, cili ditë parë kishte mohuar “Masakrën e Reçakut”. Mirëpo sipas Nagvacit pritet të ...

Të gjitha takimet e politikanëve të Kosovës me zyrtarë serbë që kanë nxitur reagime të VV’së në të kaluarën
Takimi i anëtarit të VV’së, Xhelal Sveçla, me drejtorin e zyrës për Kosovën në Beograd, Marko Gjuriq, në Tiranë është përfolur shumë. Fotografinë të cilën e publikoi Gazeta Express shihej Svecla me Gjuriqin në një ...
Gazeta Monitor | 08-Dec-2019 23:24
Takimi i anëtarit të VV’së, Xhelal Sveçla, me drejtorin e zyrës për Kosovën në Beograd, Marko Gjuriq, në Tiranë është përfolur shumë. Fotografinë të cilën e publikoi Gazeta Express shihej Svecla me Gjuriqin në një ...

Lëvizja Vetëvendosje iu kundërpërgjigjet kritikave për takimin Sveçla-Gjuriq
Zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje Arlind Manxhuka u është përgjigjur kritikave të shumta pas takimit të anëtarit të kësaj partie Xhelal Sveçla me të ashtuquajturin drejtor të Zyrës serbe për Kosovën Marko Gjuriq në ...
Kosova Press | 08-Dec-2019 23:24
Zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje Arlind Manxhuka u është përgjigjur kritikave të shumta pas takimit të anëtarit të kësaj partie Xhelal Sveçla me të ashtuquajturin drejtor të Zyrës serbe për Kosovën Marko Gjuriq në ...

Takimi me Gjuriqin do të mbetet asgjë, çka do të shohim në vazhdim
Asambleistja e Kuvendit Komunal të Prishtinës, Fiknete Bejta, e ka komentuar fotografinë e anëtarit të Kryesisë së Vetëvendosjes, Xhelal Sveçla me të ashtuquajturin drejtor të Zyrës për Kosovën, Marko Gjuriq. “Sllogani ...
EkonomiaOnline | 08-Dec-2019 23:06
Asambleistja e Kuvendit Komunal të Prishtinës, Fiknete Bejta, e ka komentuar fotografinë e anëtarit të Kryesisë së Vetëvendosjes, Xhelal Sveçla me të ashtuquajturin drejtor të Zyrës për Kosovën, Marko Gjuriq. “Sllogani ...

Lëvizja Vetëvendosje ka një përgjigje për kritikuesit e Xhelal Sveçlës
Zëdhënësi për media i Lëvizjes Vetëvendosje, Arlind Manxhuka ka reaguar në lidhje me kritikat që i kanë ardhur Lëvizjes Vetëvendosje pas fotografisë së Xhelal Sveçlës që shihej afër Marko Gjuriq. Manxhuka thotë se ç’ka ...
Gazeta Observer | 08-Dec-2019 23:00
Zëdhënësi për media i Lëvizjes Vetëvendosje, Arlind Manxhuka ka reaguar në lidhje me kritikat që i kanë ardhur Lëvizjes Vetëvendosje pas fotografisë së Xhelal Sveçlës që shihej afër Marko Gjuriq. Manxhuka thotë se ç’ka ...

Zëdhënësi i Vetëvendosjes ka disa fjalë për takimin e Sveçlës me Gjuriqin
Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Gjelal Sveçla është takuar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyre për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Ky takim i cili u zhvillua në Tiranë pas konferencës së organizuar nga ...
Lajminet | 08-Dec-2019 22:35
Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Gjelal Sveçla është takuar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyre për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Ky takim i cili u zhvillua në Tiranë pas konferencës së organizuar nga ...

Zëdhënësi i Vetëvendosjes ka disa fjalë për takimin e Sveçlës me Gjuriqin
Zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Arlind Manxhuka, është deklaruar për takimin në mes të Sveçlës dhe Gjuriqit në Tiranë. Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Gjelal Sveçla është takuar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyre ...
Arbresh | 08-Dec-2019 22:30
Zëdhënësi i Lëvizjes Vetëvendosje, Arlind Manxhuka, është deklaruar për takimin në mes të Sveçlës dhe Gjuriqit në Tiranë. Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Gjelal Sveçla është takuar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyre ...

Zëdhënësi i VV’së ka disa fjalë për foton e Sveçlës me Gjuriqin
Zëdhënësi për media i Lëvizjes Vetëvendosje, Arlind Manxhuka ka reaguar në lidhje me kritikat që i kanë ardhur Lëvizjes Vetëvendosje pas fotografisë së Xhelal Sveçlës që shihej afër Marko Gjuriq. Manxhuka thotë se ç’ka ...
Gazeta Express | 08-Dec-2019 22:06
Zëdhënësi për media i Lëvizjes Vetëvendosje, Arlind Manxhuka ka reaguar në lidhje me kritikat që i kanë ardhur Lëvizjes Vetëvendosje pas fotografisë së Xhelal Sveçlës që shihej afër Marko Gjuriq. Manxhuka thotë se ç’ka ...

Edhe ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci reagon pas takimit të Xhelal Sveçlës dhe Marko Gjuriqit në Tiranë
Ish-deputeti i LDK-së Gani Geci ka reaguar pas takimit të Xhelal Sveçlës dhe Marko Gjuriqit në Tiranë. Ai në një postim në Facebook ka ironizuar me Lëvizjen Vetëvendosje. “Qysh erdh dita edhe po do me shkuar dita e ju ...
Zeri | 08-Dec-2019 22:00
Ish-deputeti i LDK-së Gani Geci ka reaguar pas takimit të Xhelal Sveçlës dhe Marko Gjuriqit në Tiranë. Ai në një postim në Facebook ka ironizuar me Lëvizjen Vetëvendosje. “Qysh erdh dita edhe po do me shkuar dita e ju ...

Lëvizja Vetëvendosje i përgjigjet kritikuesve të Xhelal Sveçlës
Zëdhënësi për media i Lëvizjes Vetëvendosje, Arlind Manxhuka ka reaguar në lidhje me kritikat që i kanë ardhur VV-së pas fotografisë së Xhelal Sveçlës që shihej në fotografi me Marko Gjuriq. Manxhuka ka thënë se është e ...
InFokusi | 08-Dec-2019 21:33
Zëdhënësi për media i Lëvizjes Vetëvendosje, Arlind Manxhuka ka reaguar në lidhje me kritikat që i kanë ardhur VV-së pas fotografisë së Xhelal Sveçlës që shihej në fotografi me Marko Gjuriq. Manxhuka ka thënë se është e ...

Detaje dhe fotografi të reja nga takimi i Sveçlës, Abrashit e Gjinit me Marko Gjuriqin
Xhelal Sveçla, Arban Abrashi e Ardian Gjini janë takuar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Fotografia e publikuar nga takimi i tyre ka ngjallur reagime të shumta në ...
Albportali | 08-Dec-2019 21:33
Xhelal Sveçla, Arban Abrashi e Ardian Gjini janë takuar me drejtorin e të ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në qeverinë e Serbisë, Marko Gjuriq. Fotografia e publikuar nga takimi i tyre ka ngjallur reagime të shumta në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved