ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 05:28

Racizmi ndaj minoriteteve në Greqi, në veçanti atij shqiptar

Racizmi ndaj minoriteteve në Greqi, në veçanti atij shqiptar
Arben LLALLA Tema të cilës po i referohem ka të bëjë me ma rrëdhëniet e Greqisë me minoritetet, n ë veçanti me minoritetin shqiptar nga Çamë ria me rastin e 10 dhjetorit, Ditës të të Drejtave të Njeriut . Pra , çështja ...
Ina-Online | 09-Dec-2019 10:16
Arben LLALLA Tema të cilës po i referohem ka të bëjë me ma rrëdhëniet e Greqisë me minoritetet, n ë veçanti me minoritetin shqiptar nga Çamë ria me rastin e 10 dhjetorit, Ditës të të Drejtave të Njeriut . Pra , çështja ...

Racizmi ndaj minoriteteve në Greqi, në veçanti atij shqiptar
Arben Llalla Arben LLALLA Tema të cilës po i referohem ka të bëjë me marrëdhëniet e Greqisë me minoritetet, në veçanti me minoritetin shqiptar nga Çamëria me rastin e 10 dhjetorit, Ditës të të Drejtave të Njeriut. Pra, ...
Illyriapress | 09-Dec-2019 04:19
Arben Llalla Arben LLALLA Tema të cilës po i referohem ka të bëjë me marrëdhëniet e Greqisë me minoritetet, në veçanti me minoritetin shqiptar nga Çamëria me rastin e 10 dhjetorit, Ditës të të Drejtave të Njeriut. Pra, ...

Racizmi ndaj minoriteteve në Greqi, në veçanti atij shqiptar
Arben LLALLA Tema të cilës po i referohem ka të bëjë me marrëdhëniet e Greqisë me minoritetet, në veçanti me minoritetin shqiptar nga Çamëria me rastin e 10 dhjetorit, Ditës të të Drejtave të Njeriut. Pra, çështja që do ...
TetovaSot | 09-Dec-2019 00:03
Arben LLALLA Tema të cilës po i referohem ka të bëjë me marrëdhëniet e Greqisë me minoritetet, në veçanti me minoritetin shqiptar nga Çamëria me rastin e 10 dhjetorit, Ditës të të Drejtave të Njeriut. Pra, çështja që do ...

Reportazh nga Shqipëria e vitit 1968: Një shtet absurd, një komb në skamje
Në vitin 1968, gazeta suedeze “Svenska Dagbladet” ka botuar një reportazh të gazetarit Sven Aurén, ku flitet për katër vizitat e tij në Shqipëri – duke filluar nga viti 1938 kur ai erdhi për dasmën e Mbretit Zog e deri ...
Koha.mk | 08-Dec-2019 20:02
Në vitin 1968, gazeta suedeze “Svenska Dagbladet” ka botuar një reportazh të gazetarit Sven Aurén, ku flitet për katër vizitat e tij në Shqipëri – duke filluar nga viti 1938 kur ai erdhi për dasmën e Mbretit Zog e deri ...

Konventat e fshehta Serbo-Greke për pushtimi i trojeve shqiptare të Nishit, Toplices etj
Shkruan: Reshat AVDIU “Shqiptarët ishin trima dhe luftëtar të dalluar. Ata nuk e meritojnë të quhen individ feudal pashallarë, por vetëm se disa prej tyre i kishin shërbyer kohë pas kohe Portës së Lartë, por këta ...
Medial | 08-Dec-2019 00:14
Shkruan: Reshat AVDIU “Shqiptarët ishin trima dhe luftëtar të dalluar. Ata nuk e meritojnë të quhen individ feudal pashallarë, por vetëm se disa prej tyre i kishin shërbyer kohë pas kohe Portës së Lartë, por këta ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved