ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 20:42

Forcat e RENEA-s zbarkojnë në Shijak, tre të arrestuar deri tani

Forcat e RENEA-s zbarkojnë në Shijak, tre të arrestuar deri tani
Forcat RENEA-s kanë zbarkuar në Shijak në kuadër të operacionit për arrestimin personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Burimet bëjnë me dije se janë arrestuar deri tani tre persona. Mësohet se po ushtrohet ...
Telegrafi | 09-Dec-2019 11:54
Forcat RENEA-s kanë zbarkuar në Shijak në kuadër të operacionit për arrestimin personave të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Burimet bëjnë me dije se janë arrestuar deri tani tre persona. Mësohet se po ushtrohet ...

RENEA arreston 3 të kërkuar nga ndërkombëtarët, në Shijak
Forcat Speciale RENEA kanë zbarkuar mëngjesin e sotëm në Shijak, duke arrestuar 3 persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Deri më tani nuk bëhen të ditura identitetet e këtyre personave, të cilët akuzohen për trafik ...
Dritare | 09-Dec-2019 13:39
Forcat Speciale RENEA kanë zbarkuar mëngjesin e sotëm në Shijak, duke arrestuar 3 persona të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Deri më tani nuk bëhen të ditura identitetet e këtyre personave, të cilët akuzohen për trafik ...

Superacion në Shijak, RENEA blindon zonën
Forcat e RENEA-s kanë zbarkuar ditën e sotme në Shijak. Ky aksion vjen në mënyrë të befasishme në dhjetra banesa. Operacioni ka qëllim arrestimin e personave që janë në kërkim ndërkombëtar, por fshihen e jetojnë në këtë ...
TetovaSot | 09-Dec-2019 11:28
Forcat e RENEA-s kanë zbarkuar ditën e sotme në Shijak. Ky aksion vjen në mënyrë të befasishme në dhjetra banesa. Operacioni ka qëllim arrestimin e personave që janë në kërkim ndërkombëtar, por fshihen e jetojnë në këtë ...

Blindohet Shijaku/ FNSH, RENEA dhe partnerë nga Italia vihen në aksion, arrestohen tre persona me rrezikshmëri të lartë, i fshiheshin drejtësisë italiane
Postuar: 09/12/2019 - 11:03 Vihen në prangat e policisë tre persona me rrezikshmëri të lartë, operacioni u krye nga njësia operacionale e Durrësit, FNSH dhe RENEA por edhe partnerë nga Italia.Tre persona e arrestuar ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 11:13
Postuar: 09/12/2019 - 11:03 Vihen në prangat e policisë tre persona me rrezikshmëri të lartë, operacioni u krye nga njësia operacionale e Durrësit, FNSH dhe RENEA por edhe partnerë nga Italia.Tre persona e arrestuar ...

Aksion nga FNSH e RENEA, arrestohen tre persona me rrezikshmëri të lartë
Tre persona me rrezikshmëri të lartë janë vënë në pranga pasi ishin shpallur në kërkim nga Italia. Në aksionin për t’i arrestuar ka marrë pjese Njësia operacionale e Durrës, FNSH dhe RENEA por edhe partnerë nga Italia. ...
Gazeta Dita | 09-Dec-2019 11:10
Tre persona me rrezikshmëri të lartë janë vënë në pranga pasi ishin shpallur në kërkim nga Italia. Në aksionin për t’i arrestuar ka marrë pjese Njësia operacionale e Durrës, FNSH dhe RENEA por edhe partnerë nga Italia. ...

Policia aksion të beftë në Shijak, arrestohen tre persona të rrezikshëm
Policia, Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe RENEA kanë shkuar këtë të hënë në Shijak për një operacion të befasishëm. Deri më tani mësohet se janë arrestuar tre persona me rrezikshmëri të lartë, teksa në aksion kanë ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 11:10
Policia, Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe RENEA kanë shkuar këtë të hënë në Shijak për një operacion të befasishëm. Deri më tani mësohet se janë arrestuar tre persona me rrezikshmëri të lartë, teksa në aksion kanë ...

FNSH dhe RENEA por edhe partnerë nga Italia vihen në aksion, arrestohen tre persona me rrezikshmëri të lartë, i fshiheshin drejtësisë italiane në Shijak
Postuar: 09/12/2019 - 11:03 Vihen në prangat e policisë tre persona me rrezikshmëri të lartë, operacioni u krye nga njësia operacionale e Durrësit, FNSH dhe RENEA por edhe partnerë nga Italia.Tre persona e arrestuar ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 11:04
Postuar: 09/12/2019 - 11:03 Vihen në prangat e policisë tre persona me rrezikshmëri të lartë, operacioni u krye nga njësia operacionale e Durrësit, FNSH dhe RENEA por edhe partnerë nga Italia.Tre persona e arrestuar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved