ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 20:22

Kryeministri me ekipin izraelit në Durrës, inspekton zonat e dëmtuara

Kryeministri me ekipin izraelit në Durrës, inspekton zonat e dëmtuara
Kryeministri Edi Rama ndodhet në Durrës ku po inspekton disa banesa të dëmtuara nga tërmeti së bashku me ekspertët izraelitë.
Top Channel | 09-Dec-2019 12:21
Kryeministri Edi Rama ndodhet në Durrës ku po inspekton disa banesa të dëmtuara nga tërmeti së bashku me ekspertët izraelitë.

“Këta janë njësha”, Rama me ekspertët izraelitë në banesat e dëmtuara nga tërmeti në Durrës
DURRES Kreu i Qeverisë, Edi Rama ishte ditën e sotme në Durrës, ku pa nga afër, bashkë me inxhinierët që kanë ardhur nga Izraeli, disa godina të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Inxhinieri izraelit i ka treguar ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 11:55
DURRES Kreu i Qeverisë, Edi Rama ishte ditën e sotme në Durrës, ku pa nga afër, bashkë me inxhinierët që kanë ardhur nga Izraeli, disa godina të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Inxhinieri izraelit i ka treguar ...

“Duhet ta puthësh shtëpinë se ka qëndruar dhe ju ka mbrojtur”, Rama me izraelitët inspektojnë ndërtesat në Durrës: Këta janë njësha
Kryeministri Edi Rama së bashku me disa ekspertëve dhe inxhinierë izraelitë inspektuan sot disa në banesa të dëmtuara në Durrës. “ Janë prishur muret por struktura shumë e qëndrueshme dhe do riparojmë dëmet në mure, ...
GazetaTema | 09-Dec-2019 11:54
Kryeministri Edi Rama së bashku me disa ekspertëve dhe inxhinierë izraelitë inspektuan sot disa në banesa të dëmtuara në Durrës. “ Janë prishur muret por struktura shumë e qëndrueshme dhe do riparojmë dëmet në mure, ...

Qytetari në Durrës: Rama ik- Rama i përgjigjet: Ja tani, tani, mos ki merak…
Grupi i ekspertëve dhe inxhinierë izraelitë vijojnë sot inspektimet në banesat e dëmtuara në Durrës. Në vend ka qenë edhe kryeministri, Edi Rama, që ka parë nga afër procesin e inspektimit dhe ka folur me ekspertët dhe ...
Gazeta Observer | 09-Dec-2019 13:21
Grupi i ekspertëve dhe inxhinierë izraelitë vijojnë sot inspektimet në banesat e dëmtuara në Durrës. Në vend ka qenë edhe kryeministri, Edi Rama, që ka parë nga afër procesin e inspektimit dhe ka folur me ekspertët dhe ...

Rama inspekton pallatet e dëmtuara nga tërmeti në Durrës
Kreu i Qeverisë, Edi Rama ishte ditën e sotme në Durrës, ku pa nga afër, bashkë me inxhinierët që kanë ardhur nga Izraeli, disa godina të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Inxhinieri izraelit i ka treguar pajisjen ...
RTSH | 09-Dec-2019 12:43
Kreu i Qeverisë, Edi Rama ishte ditën e sotme në Durrës, ku pa nga afër, bashkë me inxhinierët që kanë ardhur nga Izraeli, disa godina të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Inxhinieri izraelit i ka treguar pajisjen ...

Tërmeti/ Ekspertët izraelitë inspektojnë ndërtesën e Kryegjyshatës Botërore të Bektashinjve
Ekspertët izraelitë kanë inspektuar sot ndërtesën e Kryegjyshatës Botërore të Bektashinjve nëse ka pasur ndonjë dëm nga tërmeti që ra më 26 nëntor duke lënë 51 viktima.
Top Channel | 08-Dec-2019 19:47
Ekspertët izraelitë kanë inspektuar sot ndërtesën e Kryegjyshatës Botërore të Bektashinjve nëse ka pasur ndonjë dëm nga tërmeti që ra më 26 nëntor duke lënë 51 viktima.

Rama në Durrës me inxhinierët Izraelitë: Strukturat janë të forta, muret do të rregullohen
Kreu i Qeverisë, Edi Rama ishte ditën e sotme në Durrës, ku pa nga afër, bashkë me inxhinierët që kanë ardhur nga Izraeli, disa godina të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Inxhinieri izraelit i ka treguar pajisjen ...
Lexo | 09-Dec-2019 12:31
Kreu i Qeverisë, Edi Rama ishte ditën e sotme në Durrës, ku pa nga afër, bashkë me inxhinierët që kanë ardhur nga Izraeli, disa godina të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit. Inxhinieri izraelit i ka treguar pajisjen ...

“Rama ik”, si i përgjigjet Rama thirrjes gjatë inspektimit në Durrës: Tani, tani
Ndërsa po ecte në qytetin e Durrësit bashkë me skuadrën izraelite lidhur me fillimin e meremetimeve të godinave të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit, kryeministri Edi Rama nuk është ndeshur vetëm me ata që e kanë ...
Politiko | 09-Dec-2019 12:27
Ndërsa po ecte në qytetin e Durrësit bashkë me skuadrën izraelite lidhur me fillimin e meremetimeve të godinave të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit, kryeministri Edi Rama nuk është ndeshur vetëm me ata që e kanë ...

VIDEO/ Rama përkthen inxhinierin izraelit: Puthni shtëpinë që ju ka mbrojtur
Grupi i ekspertëve izraelitë vijojnë sot inspektimet në banesat e dëmtuara në Durrës. Atyre i është bashkuar edhe kryeministri Rama duke vizituar ndër të tjera edhe një nga shtëpitë që u inspektua. Banorët janë ende të ...
ABCNews | 09-Dec-2019 12:03
Grupi i ekspertëve izraelitë vijojnë sot inspektimet në banesat e dëmtuara në Durrës. Atyre i është bashkuar edhe kryeministri Rama duke vizituar ndër të tjera edhe një nga shtëpitë që u inspektua. Banorët janë ende të ...

Kryeministri Rama në Durrës përkthen për banorët inxhinierët izraelitë: Pas kësaj katastrofe ta puthësh shtëpinë! Vëllai im, këta janë njësha, më të mirët në botë
Postuar: 09/12/2019 - 12:20 Kryeministri Edi Rama i shoqëruar me një grup ekspertësh izraelitë mori pjesë në inspektimin e disa banesave të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit 2019. Rama tha se ekspertët izraelitë janë ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 12:21
Postuar: 09/12/2019 - 12:20 Kryeministri Edi Rama i shoqëruar me një grup ekspertësh izraelitë mori pjesë në inspektimin e disa banesave të dëmtuara nga tërmeti i 26 nëntorit 2019. Rama tha se ekspertët izraelitë janë ...

Rama me ekipin izraelit në Durrës, inspekton zonat e dëmtuara
Kryeministri shqiptar, Edi Rama ndodhet në Durrës ku po inspekton disa banesa të dëmtuara nga tërmeti së bashku me ekspertët izraelitë. “Me superskuadrën izraelite që po bën një punë të shkëlqyer bashkë me inxhinierët ...
EkonomiaOnline | 09-Dec-2019 12:18
Kryeministri shqiptar, Edi Rama ndodhet në Durrës ku po inspekton disa banesa të dëmtuara nga tërmeti së bashku me ekspertët izraelitë. “Me superskuadrën izraelite që po bën një punë të shkëlqyer bashkë me inxhinierët ...

Rama me ekipin izraelit në Durrës, inspekton zonat e dëmtuara (VIDEO)
Kryeministri shqiptar, Edi Rama ndodhet në Durrës ku po inspekton disa banesa të dëmtuara nga tërmeti së bashku me ekspertët izraelitë. “Me superskuadrën izraelite që po bën një punë të shkëlqyer bashkë me inxhinierët ...
Klan Kosova | 09-Dec-2019 12:09
Kryeministri shqiptar, Edi Rama ndodhet në Durrës ku po inspekton disa banesa të dëmtuara nga tërmeti së bashku me ekspertët izraelitë. “Me superskuadrën izraelite që po bën një punë të shkëlqyer bashkë me inxhinierët ...

Po inspektonte pallatet e dëmtuara nga tërmeti, kryeministri Rama përmballet me të papriturën (VIDEO)
Postuar: 09/12/2019 - 11:59 Grupi i ekspertëve dhe inxhinierë izraelitë vijojnë sot inspektimet në banesat e dëmtuara në Durrës. Në vend ka qenë edhe kryeministri Edi Rama që ka parë nga afër procesin e inspektimit dhe ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 12:03
Postuar: 09/12/2019 - 11:59 Grupi i ekspertëve dhe inxhinierë izraelitë vijojnë sot inspektimet në banesat e dëmtuara në Durrës. Në vend ka qenë edhe kryeministri Edi Rama që ka parë nga afër procesin e inspektimit dhe ...

Tërmeti, ekspertët izraelitë inspektojnë ndërtesën e Kryegjyshatës Botërore të Bektashinjve
Foto janë shpërndarë nga Izraeli Sot në “Facebook”, shkruan Top Channel.
Lajminet | 08-Dec-2019 20:26
Foto janë shpërndarë nga Izraeli Sot në “Facebook”, shkruan Top Channel.

Tërmeti/ Baba Mondi takohet me Kryearabinin e Shqipërisë dhe me një grup ushtarakësh izraelit
Pas tërmetit të 26 nëntorit që la pas 51 viktima, qindra të plagosur dhe mijëra të pastrehë, sot në Tiranë ka mbërritur Kryearabini i Shqipërisë Yoel Kaplan dhe një grup ushtarakësh izraelit, të cilët kanë inspetuar ...
Dritare | 08-Dec-2019 20:11
Pas tërmetit të 26 nëntorit që la pas 51 viktima, qindra të plagosur dhe mijëra të pastrehë, sot në Tiranë ka mbërritur Kryearabini i Shqipërisë Yoel Kaplan dhe një grup ushtarakësh izraelit, të cilët kanë inspetuar ...

U dëmtua nga tërmeti/ Ekspertët izraelitë japin rezultatet e verifikimit të ndërtesës së Kryegjyshatës Botërore të Bektashinjve
Postuar: 08/12/2019 - 19:45 Pasojat e tërmetit të 26 nëntorit janë ndjerë edhe në selinë e Kryegjyshatës Botërore në Tiranë. Për të inspektuar dëmtimet dhe për testuar sigurinë e ndërtesës ka mbërritur në selinë e ...
Sot.Al | 08-Dec-2019 19:47
Postuar: 08/12/2019 - 19:45 Pasojat e tërmetit të 26 nëntorit janë ndjerë edhe në selinë e Kryegjyshatës Botërore në Tiranë. Për të inspektuar dëmtimet dhe për testuar sigurinë e ndërtesës ka mbërritur në selinë e ...

Tërmeti, ekspertët izraelitë inspektojnë ndërtesën e Kryegjyshatës Botërore të Bektashinjve
Ekspertët izraelitë kanë inspektuar sot ndërtesën e Kryegjyshatës Botërore të Bektashinjve nëse ka pasur ndonjë dëm nga tërmeti që ra më 26 nëntor në Shqipëri duke lënë 51 viktima.
Kosova Press | 08-Dec-2019 19:44
Ekspertët izraelitë kanë inspektuar sot ndërtesën e Kryegjyshatës Botërore të Bektashinjve nëse ka pasur ndonjë dëm nga tërmeti që ra më 26 nëntor në Shqipëri duke lënë 51 viktima.

Ekspertet izraelite kontrollojne kryegjyshaten ne Tirane, termetoi demtoi godinen
Tërmeti i 26 nëntorit me fuqi 6.2 ballë Rihter nuk ka kursyer as selinë e Kryegjyshatës Botërore të Bektashinjve në Tiranë. Në lidhje me dëmtimet që ka pësuar ndërtesa e Kryegjyshatës Botërore, në vendngjarje kanë ...
Lajmi i Fundit | 08-Dec-2019 19:32
Tërmeti i 26 nëntorit me fuqi 6.2 ballë Rihter nuk ka kursyer as selinë e Kryegjyshatës Botërore të Bektashinjve në Tiranë. Në lidhje me dëmtimet që ka pësuar ndërtesa e Kryegjyshatës Botërore, në vendngjarje kanë ...

Ekspertët izraelitë inspektojnë Kryegjyshatën Botërore të Bektashinjve: Jemi me popullin shqiptar në këto momente të vështira
Tërmeti i 26 nëntorit me fuqi 6.2 ballë Righter nuk ka kursyer as selinë e Kryegjyshatës Botërore të Bektashinjve në Tiranë. Në lidhje me dëmtimet që ka pësuar ndërtesa e Kryegjyshatës Botërore, në vendngjarje kanë ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 16:23
Tërmeti i 26 nëntorit me fuqi 6.2 ballë Righter nuk ka kursyer as selinë e Kryegjyshatës Botërore të Bektashinjve në Tiranë. Në lidhje me dëmtimet që ka pësuar ndërtesa e Kryegjyshatës Botërore, në vendngjarje kanë ...

Izraelitët inspektojnë dëmet e shkaktuara nga tërmeti në kryegjyshatën e bektashinjve
Tërmeti i 26 nëntorit nuk ‘kurseu’ as godinën e kryegjyshatës botërore të Bektashinjve, ndërsa këtë të dielë në dyert e saj kanë hyrë një grup ekspertësh izraelitë. Inxhinierët dhe ekspertët e huaj kanë kryer ...
Gazeta Express | 08-Dec-2019 17:37
Tërmeti i 26 nëntorit nuk ‘kurseu’ as godinën e kryegjyshatës botërore të Bektashinjve, ndërsa këtë të dielë në dyert e saj kanë hyrë një grup ekspertësh izraelitë. Inxhinierët dhe ekspertët e huaj kanë kryer ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved