ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 21:13

Protestuesit në Bruksel kërkojnë veprim urgjent kundër ndryshimeve klimatike

Protestuesit në Bruksel kërkojnë veprim urgjent kundër ndryshimeve klimatike
Mijëra njerëz kanë formuar një zinxhir njerëzor sot në qendër të Brukselit, duke dëshiruar të tërheqin vëmendjen e publikut se veprimi urgjent, i bashkërenduar është i nevojshëm për të luftuar ndryshimin e klimës. Rreth ...
Arbresh | 09-Dec-2019 00:39
Mijëra njerëz kanë formuar një zinxhir njerëzor sot në qendër të Brukselit, duke dëshiruar të tërheqin vëmendjen e publikut se veprimi urgjent, i bashkërenduar është i nevojshëm për të luftuar ndryshimin e klimës. Rreth ...

Protestuesit në Bruksel kërkojnë veprim urgjent kundër ndryshimeve klimatike
Rreth 2,400 njerëz morën pjesë në demonstratën paqësore, tha policia. Sipas Reuters, ata rrethuan ndërtesën e Parlamentit belg dhe pallatin mbretëror. Demonstrata që zgjati dy orë u zhvillua gjatë Konferencës së OKB-së ...
Lajminet | 08-Dec-2019 22:49
Rreth 2,400 njerëz morën pjesë në demonstratën paqësore, tha policia. Sipas Reuters, ata rrethuan ndërtesën e Parlamentit belg dhe pallatin mbretëror. Demonstrata që zgjati dy orë u zhvillua gjatë Konferencës së OKB-së ...

Protestuesit në Bruksel kërkojnë veprim urgjent kundër ndryshimeve klimatike
Mijëra njerëz kanë formuar një zinxhir njerëzor sot në qendër të Brukselit, duke dëshiruar të tërheqin vëmendjen e publikut se veprimi urgjent, i bashkërenduar është i nevojshëm për të luftuar ndryshimin e klimës.
Kosova Press | 08-Dec-2019 22:42
Mijëra njerëz kanë formuar një zinxhir njerëzor sot në qendër të Brukselit, duke dëshiruar të tërheqin vëmendjen e publikut se veprimi urgjent, i bashkërenduar është i nevojshëm për të luftuar ndryshimin e klimës.

Iu kërkua të këndoj një këngë të krishtlindjeve, vogëlushi shqiptar ia fillon “xhamadani vija-vija”
Në një qendër tregtare në Zvicër, një fëmijë i vogël shqiptar ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Një babagjysh i vitit të ri i kërkoi atij të këndoj një këngë të krishtlindjeve me rastin e festave të funditvitit. Por ...
Indeks Online | 08-Dec-2019 16:37
Në një qendër tregtare në Zvicër, një fëmijë i vogël shqiptar ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Një babagjysh i vitit të ri i kërkoi atij të këndoj një këngë të krishtlindjeve me rastin e festave të funditvitit. Por ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved