ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 20:03

Prishtina fiton derbin e vjetër ndaj Trepçës

Prishtina fiton derbin e vjetër ndaj Trepçës
Sigal Prishtina ka mundur në udhëtim Trepçën me rezultat 65:105 (9:27, 13:26, 20:38, 23:14) në takimin e fundit të xhiros së 16-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Bardhekaltrit ishin më të mirë në këtë përballje ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 23:06
Sigal Prishtina ka mundur në udhëtim Trepçën me rezultat 65:105 (9:27, 13:26, 20:38, 23:14) në takimin e fundit të xhiros së 16-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Bardhekaltrit ishin më të mirë në këtë përballje ...

Milan fiton ndaj Bolognas, arkëton tre pikë tepër të rëndësishme
Sigal Prishtina ka mundur në udhëtim Trepçën me rezultat 65-105, në ndeshjen e fundit në kuadër të xhiros së 16-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra nga kryeqyteti ishte më e mirë në këtë përballje nga ...
GazetaBlic | 08-Dec-2019 22:45
Sigal Prishtina ka mundur në udhëtim Trepçën me rezultat 65-105, në ndeshjen e fundit në kuadër të xhiros së 16-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra nga kryeqyteti ishte më e mirë në këtë përballje nga ...

?Sigal Prishtina deklason Trepçën
Mysafirët dominuan në fushë në tre çerekët e ndeshjes, derisa atë të katërtin, njëherësh i fundit, e fituan vendësit, por pa mundur të bëjnë kthim në rezultat. Te skuadra vendëse u dallua Malik Irwin me 19 pikë e 9 ...
Lajminet | 08-Dec-2019 22:10
Mysafirët dominuan në fushë në tre çerekët e ndeshjes, derisa atë të katërtin, njëherësh i fundit, e fituan vendësit, por pa mundur të bëjnë kthim në rezultat. Te skuadra vendëse u dallua Malik Irwin me 19 pikë e 9 ...

Prishtina fiton derbin me Trepçën me plot 40 pikë epërsi
Sigal Prishtina ka mundur në udhëtim Trepçën me rezultat 65-105, në ndeshjen e fundit në kuadër të xhiros së 16-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra nga kryeqyteti ishte më e mirë në këtë përballje nga ...
Klan Kosova | 08-Dec-2019 21:51
Sigal Prishtina ka mundur në udhëtim Trepçën me rezultat 65-105, në ndeshjen e fundit në kuadër të xhiros së 16-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra nga kryeqyteti ishte më e mirë në këtë përballje nga ...

Prishtina fiton përballjen kundër Trepçës
Sigal Prishtina ka mundur në udhëtim Trepçën me rezultat 65:105 (9:27, 13:26, 20:38, 23:14) në takimin e fundit të xhiros së 16-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Bardhekaltrit ishin më të mirë në këtë......
Zeri | 08-Dec-2019 21:45
Sigal Prishtina ka mundur në udhëtim Trepçën me rezultat 65:105 (9:27, 13:26, 20:38, 23:14) në takimin e fundit të xhiros së 16-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Bardhekaltrit ishin më të mirë në këtë......

Sigal Prishtina mposht me rezultat të thellë Trepçën
Sigal Prishtina ka mposhtur si mysafir Trepçën me rezultat të thellë 105:65, në takimin e fundit të xhiros së 16-ë të Superligës së Kosovës në basketboll. Mysafirët dominuan në fushë në tre çerekët e ndeshjes, derisa ...
Koha.net | 08-Dec-2019 21:30
Sigal Prishtina ka mposhtur si mysafir Trepçën me rezultat të thellë 105:65, në takimin e fundit të xhiros së 16-ë të Superligës së Kosovës në basketboll. Mysafirët dominuan në fushë në tre çerekët e ndeshjes, derisa ...

Prishtina fiton derbin me Trepçën
Sigal Prishtina ka mundur në udhëtim Trepçën me rezultat 65-105, në ndeshjen e fundit në kuadër të xhiros së 16-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra nga kryeqyteti ishte më e mirë në këtë përballje nga ...
Indeks Online | 08-Dec-2019 21:21
Sigal Prishtina ka mundur në udhëtim Trepçën me rezultat 65-105, në ndeshjen e fundit në kuadër të xhiros së 16-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Skuadra nga kryeqyteti ishte më e mirë në këtë përballje nga ...

Sigal Prishtina deklason Trepçën
Sigal Prishtina ka mposhtur si mysafir Trepçën me rezultat të thellë 105: 65, në takimin e fundit të xhiros 16 të Superligës së Kosovës në basketboll.
Kosova Press | 08-Dec-2019 21:21
Sigal Prishtina ka mposhtur si mysafir Trepçën me rezultat të thellë 105: 65, në takimin e fundit të xhiros 16 të Superligës së Kosovës në basketboll.

Ylli mposht Ponte Prizrenin
Ylli ka shënuar fitore në shtëpi ndaj Ponte Prizrenit në kuadër të Superligës së Kosovës në basketboll. Vendasit shënuan fitore me rezultat 94:86. Njëri nga më meritorët në parket për këtë fitore të Yllit ishte Samir ...
Gazeta Express | 08-Dec-2019 19:44
Ylli ka shënuar fitore në shtëpi ndaj Ponte Prizrenit në kuadër të Superligës së Kosovës në basketboll. Vendasit shënuan fitore me rezultat 94:86. Njëri nga më meritorët në parket për këtë fitore të Yllit ishte Samir ...

Golden Eagle Ylli fiton kundër Ponte Prizrenit
Golden Eagle Ylli ka fituar kundër Ponte Prizrenit me rezultat 94:86 (17:23, 30:20, 25:27, 22:16) në kuadër të javës së 16-të të Superligës së Kosovës në basketboll. Takimi ishte shumë interesant deri në fund dhe me ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 19:17
Golden Eagle Ylli ka fituar kundër Ponte Prizrenit me rezultat 94:86 (17:23, 30:20, 25:27, 22:16) në kuadër të javës së 16-të të Superligës së Kosovës në basketboll. Takimi ishte shumë interesant deri në fund dhe me ...

Ylli triumfon kundër Prizrenit
Golden Eagle Ylli ka fituar kundër Ponte Prizrenit me rezultat 94:86 (17:23, 30:20, 25:27, 22:16) në kuadër të javës së 16-të të Superligës së Kosovës në basketboll. Takimi ishte shumë interesant deri në fund dhe me ...
Zeri | 08-Dec-2019 19:35
Golden Eagle Ylli ka fituar kundër Ponte Prizrenit me rezultat 94:86 (17:23, 30:20, 25:27, 22:16) në kuadër të javës së 16-të të Superligës së Kosovës në basketboll. Takimi ishte shumë interesant deri në fund dhe me ...

Ylli triumfon kundër Ponte Prizrenit
Golden Eagle Ylli ka fituar kundër Ponte Prizrenit me rezultat 94:86 (17:23, 30:20, 25:27, 22:16) në kuadër të javës së 16-të të Superligës së Kosovës në basketboll. Takimi ishte shumë interesant deri në fund dhe me ...
Indeks Online | 08-Dec-2019 19:14
Golden Eagle Ylli ka fituar kundër Ponte Prizrenit me rezultat 94:86 (17:23, 30:20, 25:27, 22:16) në kuadër të javës së 16-të të Superligës së Kosovës në basketboll. Takimi ishte shumë interesant deri në fund dhe me ...

Ylli mposht Ponte Prizrenin
Ylli ka shënuar fitore në shtëpi ndaj Ponte Prizrenit në kuadër të Superligës së Kosovës në basketboll. Vendasit shënuan fitore me rezultat 94:86, transmeton Koha.net. Njëri nga më meritorët në parket për këtë fitore të ...
EkonomiaOnline | 08-Dec-2019 18:53
Ylli ka shënuar fitore në shtëpi ndaj Ponte Prizrenit në kuadër të Superligës së Kosovës në basketboll. Vendasit shënuan fitore me rezultat 94:86, transmeton Koha.net. Njëri nga më meritorët në parket për këtë fitore të ...

Ylli mposht Ponte Prizrenin
Ylli ka shënuar fitore në shtëpi ndaj Ponte Prizrenit në kuadër të Superligës së Kosovës në basketboll. Vendasit shënuan fitore me rezultat 94:86, transmeton Koha.net. Njëri nga më meritorët në parket për këtë fitore të ...
Koha.net | 08-Dec-2019 18:47
Ylli ka shënuar fitore në shtëpi ndaj Ponte Prizrenit në kuadër të Superligës së Kosovës në basketboll. Vendasit shënuan fitore me rezultat 94:86, transmeton Koha.net. Njëri nga më meritorët në parket për këtë fitore të ...

Bashkimi fiton derbin kundër Pejës
Bashkimi ka mundur Pejën me rezultat 75:67 (13:11, 17:24, 27:16, 18:16) në derbin e javës së 16-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Ndeshja ishte shumë interesante dhe me shumë kthesa. Çereku i parë ishte mjaft i ...
Gazeta Express | 07-Dec-2019 21:58
Bashkimi ka mundur Pejën me rezultat 75:67 (13:11, 17:24, 27:16, 18:16) në derbin e javës së 16-të në Superligën e Kosovës në basketboll. Ndeshja ishte shumë interesante dhe me shumë kthesa. Çereku i parë ishte mjaft i ...

Bashkimi mposht Pejën, Feronikeli “shkatërron” Lipjanin
KB Bashkimi e KB Feronikeli kanë shënuar fitore ndaj Pejës, përkatësisht Lipjanit në kuadër të Supërligës së Kosovës në basketboll. Në “Sezai Surroi” KB Bashkimi shënoi fitore me rezultat prej 75-67, transmeton ...
Koha.net | 07-Dec-2019 21:19
KB Bashkimi e KB Feronikeli kanë shënuar fitore ndaj Pejës, përkatësisht Lipjanit në kuadër të Supërligës së Kosovës në basketboll. Në “Sezai Surroi” KB Bashkimi shënoi fitore me rezultat prej 75-67, transmeton ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved