ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 15:20

Pompeo e Lavrovi takohen të martën në Washington

Pompeo e Lavrovi takohen të martën në Washington
Departamenti i Shtetit i Shteteve të Bashkuara njoftoi përmes një deklarate të shkurtër se ministri i jashtëm rus, Sergei Lavrov, do të udhëtojë në Washington të martën për t’u takuar me sekretarin amerikan të shtetit, ...
Arbresh | 09-Dec-2019 12:00
Departamenti i Shtetit i Shteteve të Bashkuara njoftoi përmes një deklarate të shkurtër se ministri i jashtëm rus, Sergei Lavrov, do të udhëtojë në Washington të martën për t’u takuar me sekretarin amerikan të shtetit, ...

Pompeo e Lavrovi takohen të martën në Washington
Departamenti i Shtetit i Shteteve të Bashkuara njoftoi përmes një deklarate të shkurtër se ministri i jashtëm rus, Sergei Lavrov, do të udhëtojë në Washington të martën për t’u takuar me sekretarin amerikan të shtetit, ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 11:57
Departamenti i Shtetit i Shteteve të Bashkuara njoftoi përmes një deklarate të shkurtër se ministri i jashtëm rus, Sergei Lavrov, do të udhëtojë në Washington të martën për t’u takuar me sekretarin amerikan të shtetit, ...

Lavrov në Uashington, do të takojë Pompeon
Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov, do të qëndrojë në Uashington, ku do të takojë sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo. Departamenti amerikan i Shtetit tha përmes një deklarate se dy diplomatët “do të ...
EkonomiaOnline | 09-Dec-2019 11:27
Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov, do të qëndrojë në Uashington, ku do të takojë sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo. Departamenti amerikan i Shtetit tha përmes një deklarate se dy diplomatët “do të ...

Lavrov në Uashington, do të takojë Pompeon
Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov, do të qëndrojë në Uashington, ku do të takojë sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo. Departamenti amerikan i Shtetit tha përmes një deklarate se dy diplomatët “do të ...
Koha.mk | 09-Dec-2019 10:28
Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov, do të qëndrojë në Uashington, ku do të takojë sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo. Departamenti amerikan i Shtetit tha përmes një deklarate se dy diplomatët “do të ...

Ministri i Jashtëm rus në Uashington, takim me Pompeon
Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov, do të qëndrojë në Uashington, ku do të takojë sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo. Departamenti amerikan i Shtetit tha përmes një deklarate se dy diplomatët “do të ...
VizionPlus | 09-Dec-2019 08:52
Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov, do të qëndrojë në Uashington, ku do të takojë sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo. Departamenti amerikan i Shtetit tha përmes një deklarate se dy diplomatët “do të ...

Lavrov në Uashington, do të takojë Pompeon
Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov, do të qëndrojë në Uashington, ku do të takojë sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo. Departamenti amerikan i Shtetit tha përmes një deklarate se dy diplomatët “do të ...
Portalb | 09-Dec-2019 10:16
Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov, do të qëndrojë në Uashington, ku do të takojë sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo. Departamenti amerikan i Shtetit tha përmes një deklarate se dy diplomatët “do të ...

Lavrov në Uashington, do të takojë Pompeon
Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov, do të qëndrojë në Uashington, ku do të takojë sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo. Departamenti amerikan i Shtetit tha përmes një deklarate se dy diplomatët “do të ...
Alsat-M | 09-Dec-2019 09:34
Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov, do të qëndrojë në Uashington, ku do të takojë sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo. Departamenti amerikan i Shtetit tha përmes një deklarate se dy diplomatët “do të ...

Lavrov në Uashington, do të takojë Pompeon
Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov, do të qëndrojë në Uashington, ku do të takojë sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo. Departamenti amerikan i Shtetit tha përmes një deklarate se dy diplomatët "do të ...
Radio Evropa e Lire | 09-Dec-2019 08:40
Ministri i Jashtëm i Rusisë, Sergei Lavrov, do të qëndrojë në Uashington, ku do të takojë sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo. Departamenti amerikan i Shtetit tha përmes një deklarate se dy diplomatët "do të ...

Lavrov javën e ardhshme në Uashington në takim me Pompeon
Uashington, 7 dhjetor – Ministri i Punëve të Jashtme të Rusisë, Sergej Lavrov javën e ardhshme do të udhëtojë për në Uashington, ku pritet të takohet me Sekretarin amerikan të Shtetit, Majk Pompeo, bënë të ditur ...
Koha.mk | 07-Dec-2019 11:42
Uashington, 7 dhjetor – Ministri i Punëve të Jashtme të Rusisë, Sergej Lavrov javën e ardhshme do të udhëtojë për në Uashington, ku pritet të takohet me Sekretarin amerikan të Shtetit, Majk Pompeo, bënë të ditur ...

Lavrov pritet të takohet me sekretarin Pompeo në Uashington
Ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov do të udhëtojë për në Uashington, ku pritet të takohet me Sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo, thanë zyrtarët. The Washington Post dhe AP kanë cituar zyrtarë të lartë ...
EkonomiaOnline | 07-Dec-2019 10:57
Ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov do të udhëtojë për në Uashington, ku pritet të takohet me Sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo, thanë zyrtarët. The Washington Post dhe AP kanë cituar zyrtarë të lartë ...

Lavrov pritet të takohet me sekretarin Pompeo në Uashington
Ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov do të udhëtojë për në Uashington, ku pritet të takohet me Sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo, thanë zyrtarët. The Washington Post dhe AP kanë cituar zyrtarë të lartë ...
Radio Evropa e Lire | 07-Dec-2019 10:48
Ministri i Jashtëm rus, Sergei Lavrov do të udhëtojë për në Uashington, ku pritet të takohet me Sekretarin amerikan të Shtetit, Mike Pompeo, thanë zyrtarët. The Washington Post dhe AP kanë cituar zyrtarë të lartë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved