ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 21:03

Leicester “beson” tek titulli, tjetër fitore

Leicester “beson” tek titulli, tjetër fitore
Leicester City ka fituar në transfertë përballë Aston Villa me rezultatin 1 me 4. Fitore kjo që I mban dhelprat në vendin e dytë të Premier Leage, me vetem 8 pike me pak se Liverpool. Jamie Vardy çeli serinë e golave në ...
VizionPlus | 08-Dec-2019 17:43
Leicester City ka fituar në transfertë përballë Aston Villa me rezultatin 1 me 4. Fitore kjo që I mban dhelprat në vendin e dytë të Premier Leage, me vetem 8 pike me pak se Liverpool. Jamie Vardy çeli serinë e golave në ...

E bujshme! Vedat Muriqi kërkohet nga gjiganti francez
Vedat Muriqi po vazhdon të shkëlqejë me skuadrën e Fenerbahce. Sulmuesi i Kosovës ka kirjuar një raport të pandarë me golin dhe po gjen rrjetën në mënyrë konstante. Muriqi shënoi një dopietë në takimin e fundit të ...
ABCNews | 08-Dec-2019 17:37
Vedat Muriqi po vazhdon të shkëlqejë me skuadrën e Fenerbahce. Sulmuesi i Kosovës ka kirjuar një raport të pandarë me golin dhe po gjen rrjetën në mënyrë konstante. Muriqi shënoi një dopietë në takimin e fundit të ...

Për Muriqin po interesohet edhe Leicester City
Pas raportimeve se Lazio, Interi e Tottenhami janë duke e kërkuar shtatlartin e Kosovës, Vedat Muriqin, tani po raportohet se garës i ka hyrë edhe Leicester City. Sipas gazetës turke, “HaberGlobal”, zyrtarë të Cityt ...
Koha.net | 09-Dec-2019 12:00
Pas raportimeve se Lazio, Interi e Tottenhami janë duke e kërkuar shtatlartin e Kosovës, Vedat Muriqin, tani po raportohet se garës i ka hyrë edhe Leicester City. Sipas gazetës turke, “HaberGlobal”, zyrtarë të Cityt ...

Futbollistët që kanë shënuar më së shumti gola në ndeshje të njëpasnjëshme, i pari është “baba”
Jamie Vardy shënoi dy gola në fitoren e Lecister 4-1 kundër Aston Villës. Me këtë rast sulmuesi anglez realizon në ndeshjen e tetë radhazi këtë sezon, duke grumbulluar 16 gola këtë sezon, shkruan Indeksonline. Por në ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 10:40
Jamie Vardy shënoi dy gola në fitoren e Lecister 4-1 kundër Aston Villës. Me këtë rast sulmuesi anglez realizon në ndeshjen e tetë radhazi këtë sezon, duke grumbulluar 16 gola këtë sezon, shkruan Indeksonline. Por në ...

Leicester madhështor, Liverpool ka filluar të shqetësohet
Janë mbyllur tre sfidat e orës 15:00 në Premier League, sfida ku spektakli dhe përmbysjet e çmendura nuk munguan. Leicester City vazhdon të konfirmohet si forcë e dytë në Premier League, pasi dhe sot, ka mposhtur ...
ABCNews | 08-Dec-2019 17:01
Janë mbyllur tre sfidat e orës 15:00 në Premier League, sfida ku spektakli dhe përmbysjet e çmendura nuk munguan. Leicester City vazhdon të konfirmohet si forcë e dytë në Premier League, pasi dhe sot, ka mposhtur ...

Konfirmohet interesimi i klubit të madh evropian për Vedat Muriqin
Me nëntë gola të shënuar, Vedat Muriqi është në formë mbresëlënëse me Fenerbahçen në Superligën e Turqisë. Në ndeshjen e fundit kundër Gençlerbirligit, sulmuesi prizrenas arriti të shënojë dy gola......
Zeri | 08-Dec-2019 22:48
Me nëntë gola të shënuar, Vedat Muriqi është në formë mbresëlënëse me Fenerbahçen në Superligën e Turqisë. Në ndeshjen e fundit kundër Gençlerbirligit, sulmuesi prizrenas arriti të shënojë dy gola......

Ky është super klubi francez që po kërkon Muriqin
Ylli kosovarë i Kosovës, Vedat Muriqi, po vazhdon të shkëlqejë me skuadrën e Fenerbahce, duke kirjuar një raport të pandarë me golin dhe po gjen rrjetën në mënyrë konstante. Në lojën e fundit, Muriqi ka treguar dhe ...
AlbInfo | 08-Dec-2019 22:24
Ylli kosovarë i Kosovës, Vedat Muriqi, po vazhdon të shkëlqejë me skuadrën e Fenerbahce, duke kirjuar një raport të pandarë me golin dhe po gjen rrjetën në mënyrë konstante. Në lojën e fundit, Muriqi ka treguar dhe ...

Zyrtari i skuadrës së madhe evropiane ishte në Stamboll, e ka ndjekur nga afër Vedat Muriqin
Vedat Muriqi është bërë cak i shumë skuadrave të mëdha evropiane. Pas disa interesimeve nga Premierliga dhe Serie A tashmë për të ka interesim edhe nga liga franceze, shkruan Indeksonline. Gazetari i pavarur, Ignazio ...
Indeks Online | 08-Dec-2019 22:15
Vedat Muriqi është bërë cak i shumë skuadrave të mëdha evropiane. Pas disa interesimeve nga Premierliga dhe Serie A tashmë për të ka interesim edhe nga liga franceze, shkruan Indeksonline. Gazetari i pavarur, Ignazio ...

Valverde hyn në histori të Barcelonës
Skautët e klubit francez, Monaco kanë shikuar të premten ndeshjen mes Fenerbahce dhe Gençlerbirligi për të vëzhguar Vedat Muriqin. Gazetari francez, Ignazio Genuardi raporton se skuadra e Ligue 1, Monaco kishte një ...
GazetaBlic | 08-Dec-2019 20:54
Skautët e klubit francez, Monaco kanë shikuar të premten ndeshjen mes Fenerbahce dhe Gençlerbirligi për të vëzhguar Vedat Muriqin. Gazetari francez, Ignazio Genuardi raporton se skuadra e Ligue 1, Monaco kishte një ...

Vardy “mbret” në Premierligë, Leicester nuk i ndahet Liverpoolit
Jamie Vardy është duke kaluar në një formë shumë të mirë këtë sezon me fanellën e Leicesterit. Ai arriti të shënoj dy gola në fitoren 1-4 të skuadrës së tij si mysafir i Aston Villës, shkruan IndeksOnline. ...
Gazeta Observer | 08-Dec-2019 17:52
Jamie Vardy është duke kaluar në një formë shumë të mirë këtë sezon me fanellën e Leicesterit. Ai arriti të shënoj dy gola në fitoren 1-4 të skuadrës së tij si mysafir i Aston Villës, shkruan IndeksOnline. ...

Balotelli shënon për fitoren e Brescias, futbollisti shqiptar i del në mbrojtje dhe ‘shpërthen’ ndaj tifozëve kundërshtar
Skuadra e Leicester Cityt po vazhdon me formën e jashtëzakonshme në Premierligë. Leicester City ka arritur edhe fitoren e radhës ndaj Aston Villas (1:4), për të blinduar kështu vendin e dytë në tabelë dhe për të ...
GazetaBlic | 08-Dec-2019 17:52
Skuadra e Leicester Cityt po vazhdon me formën e jashtëzakonshme në Premierligë. Leicester City ka arritur edhe fitoren e radhës ndaj Aston Villas (1:4), për të blinduar kështu vendin e dytë në tabelë dhe për të ...

Besart Berisha shënon dy gola të mrekullueshëm ndaj ish skuadrës (VIDEO)
Besart Berisha ka vazhduar me gola në kampionatin australian për skuadrën e tij Western United. Sulmuesi kosovar ka shkëlqyer në fitoren e madhe të Western United 3-1 ndaj Melbourne Victory. Berisha ka shënuar dy gola ...
InFokusi | 08-Dec-2019 17:37
Besart Berisha ka vazhduar me gola në kampionatin australian për skuadrën e tij Western United. Sulmuesi kosovar ka shkëlqyer në fitoren e madhe të Western United 3-1 ndaj Melbourne Victory. Berisha ka shënuar dy gola ...

Leicester mban hapin pas Liverpoolit, deklason si mysafir Aston Villa
Futbollistët e Leicester kanë shënuar sot fitore bindëse si mysafirë kundër Aston Villës me rezultat 4:1, në kuadër të javës 16 të Premierë Ligës angleze.
Kosova Press | 08-Dec-2019 17:31
Futbollistët e Leicester kanë shënuar sot fitore bindëse si mysafirë kundër Aston Villës me rezultat 4:1, në kuadër të javës 16 të Premierë Ligës angleze.

Leicester City është fantastik, Liverpool duhet t’i ruhet!
Leicester City mund të quhet pa frikë një forcë e dytë në Premier League, duke parë që Manchester City po zhytet drejt krizës. “Dhelprat” sot fituan 4-1 në transfertë kundër Aston Villës dhe ndeshja ishte një spektakël ...
Politiko | 08-Dec-2019 17:07
Leicester City mund të quhet pa frikë një forcë e dytë në Premier League, duke parë që Manchester City po zhytet drejt krizës. “Dhelprat” sot fituan 4-1 në transfertë kundër Aston Villës dhe ndeshja ishte një spektakël ...

Leicester Ciy nuk ndalët, vazhdon ecurinë fantastike në Premierligë
Leicester City tashmë nuk është befasi e këtij sezoni në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus. Skuadra e Brendan Rodgers nuk di të ndalet se fituari. Ata sot kanë mposhtur në udhëtim Aston Villan me rezultat të lartë ...
InFokusi | 08-Dec-2019 17:01
Leicester City tashmë nuk është befasi e këtij sezoni në Premierligë, shkruan Gazeta inFokus. Skuadra e Brendan Rodgers nuk di të ndalet se fituari. Ata sot kanë mposhtur në udhëtim Aston Villan me rezultat të lartë ...

Vardy “mbret” në Premierligë, Leicester nuk i ndahet Liverpoolit
Jamie Vardy është duke kaluar në një formë shumë të mirë këtë sezon me fanellën e Leicesterit. Ai arriti të shënoj dy gola në fitoren 1-4 të skuadrës së tij si mysafir i Aston Villës, shkruan IndeksOnline. Sulmuesi ...
Indeks Online | 08-Dec-2019 16:55
Jamie Vardy është duke kaluar në një formë shumë të mirë këtë sezon me fanellën e Leicesterit. Ai arriti të shënoj dy gola në fitoren 1-4 të skuadrës së tij si mysafir i Aston Villës, shkruan IndeksOnline. Sulmuesi ...

Berisha i pandalshëm, shënon dy gola të bukur me kokë
Besart Berisha ka vazhduar me gola në kampionatin australian për skuadrën e tij Western United. Sulmuesi kosovar ka shkëlqyer në fitoren e madhe të Western United 3-1 ndaj Melbourne Victory. Berisha ka shënuar dy gola ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 11:05
Besart Berisha ka vazhduar me gola në kampionatin australian për skuadrën e tij Western United. Sulmuesi kosovar ka shkëlqyer në fitoren e madhe të Western United 3-1 ndaj Melbourne Victory. Berisha ka shënuar dy gola ...

Leicesteri shënon përsëri, klubi simpatik i Premierligës s’po ndalet!
Leicester City e ka dyfishuar rezultatin ndaj Aston Villës. Leciester po zhvillon edhe sot një super paraqitje. Golin e dytë e ka shënuar Ihenacho në minutin e 41. Ja goli i tij VIDEO
GazetaBlic | 08-Dec-2019 16:13
Leicester City e ka dyfishuar rezultatin ndaj Aston Villës. Leciester po zhvillon edhe sot një super paraqitje. Golin e dytë e ka shënuar Ihenacho në minutin e 41. Ja goli i tij VIDEO

Berisha me dy gola e frymëzon Unitedin drejt fitores së parë pas tri humbjeve radhazi Besart Berisha e ka frymëzuar Western Unitedin drejt fitores së parë pas tri humbjeve radhazi në A-League të Australisë, pasi shënoi dy herë në triumfin 3:1 kundë
Besart Berisha e ka frymëzuar Western Unitedin drejt fitores së parë pas tri humbjeve radhazi në A-League të Australisë, pasi shënoi dy herë në triumfin 3:1 kundër Melbourne Victory të dielën. Sulmuesi nga Kosova i bëri ...
Kosova Sot | 08-Dec-2019 16:13
Besart Berisha e ka frymëzuar Western Unitedin drejt fitores së parë pas tri humbjeve radhazi në A-League të Australisë, pasi shënoi dy herë në triumfin 3:1 kundër Melbourne Victory të dielën. Sulmuesi nga Kosova i bëri ...

Pamje: Berisha me dy gola e frymëzon Unitedin drejt fitores së parë pas tri humbjeve radhazi
Besart Berisha e ka frymëzuar Western Unitedin drejt fitores së parë pas tri humbjeve radhazi në A-League të Australisë, pasi shënoi dy herë në triumfin 3:1 kundër Melbourne Victory të dielën. Sulmuesi nga Kosova i bëri ...
Gazeta Express | 08-Dec-2019 16:01
Besart Berisha e ka frymëzuar Western Unitedin drejt fitores së parë pas tri humbjeve radhazi në A-League të Australisë, pasi shënoi dy herë në triumfin 3:1 kundër Melbourne Victory të dielën. Sulmuesi nga Kosova i bëri ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved