ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 20:53

Pas tërmetit, kryeministri Rama me sytë nga Zoti: Për 7 ditë, 7 thënie nga librat e shenjtë

Pas tërmetit, kryeministri Rama me sytë nga Zoti: Për 7 ditë, 7 thënie nga librat e shenjtë
Tërmeti i 26 nëntorit i bëri njerëzit më të ndjeshëm dhe shërbeu që të gjithë të kthejnë sytë nga qielli, madje edhe jo besimtarët nisën t’i luteshin Zotit. Kryeministri e ka shfrytëzuar këtë situatë për të dhënë ...
GazetaTema | 09-Dec-2019 12:01
Tërmeti i 26 nëntorit i bëri njerëzit më të ndjeshëm dhe shërbeu që të gjithë të kthejnë sytë nga qielli, madje edhe jo besimtarët nisën t’i luteshin Zotit. Kryeministri e ka shfrytëzuar këtë situatë për të dhënë ...

Rama nis ditën me fjalët e Naim Frashërit
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka filluar ditën me një thënie nga Naim Frashëri. “Mos e ndy shpirtin në jetë, Zemërënë mos e lyej, Shko n’udhëzët të vërtetë, Mos u kthe e mos u thyej”, ishin fjalët e Frashërit që ...
Shenja | 09-Dec-2019 09:29
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka filluar ditën me një thënie nga Naim Frashëri. “Mos e ndy shpirtin në jetë, Zemërënë mos e lyej, Shko n’udhëzët të vërtetë, Mos u kthe e mos u thyej”, ishin fjalët e Frashërit që ...

Rama përcjell fjalët e shenjta të Naim Frashërit: Mos e ndy shpirtin në jetë
TIRANË, 9 dhjetor/MEDIAL/- Kryeministri Edi Rama përcolli sot fjalët e shenjta nga shkrimtari i madh shqiptar, Naim Frashëri, ashtu sikundër ka bërë këto ditë pas tërmetit të 26 nëntorit. “Mos e ndy shpirtin në jetë, ...
Medial | 09-Dec-2019 09:19
TIRANË, 9 dhjetor/MEDIAL/- Kryeministri Edi Rama përcolli sot fjalët e shenjta nga shkrimtari i madh shqiptar, Naim Frashëri, ashtu sikundër ka bërë këto ditë pas tërmetit të 26 nëntorit. “Mos e ndy shpirtin në jetë, ...

Pas thënieve fetare, Edi Rama nis ditën me fjalët e Naim Frashërit
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka filluar ditën me një thënie nga Naim Frashëri. Ai këtë e ka bërë duke publikuar një fotografi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, transmeton . “Mos e ndy shpirtin ...
Lajminet | 09-Dec-2019 09:11
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka filluar ditën me një thënie nga Naim Frashëri. Ai këtë e ka bërë duke publikuar një fotografi në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, transmeton . “Mos e ndy shpirtin ...

“Mos e ndy shpirtin në jetë”, Rama uron mëngjesin me vargje nga Fletorja e Bektashinjëve
Kryeministri Edi Rama tashmë prej ditësh pas tërmetit të 26 nëntorit i uron mirëngjesin shqiptarëve përmes disa fjalëve të shenjta që i përkasin besimeve të ndryshme. Ditën e sotme kryeministri është ndalur tek Fletorja ...
ABCNews | 09-Dec-2019 08:40
Kryeministri Edi Rama tashmë prej ditësh pas tërmetit të 26 nëntorit i uron mirëngjesin shqiptarëve përmes disa fjalëve të shenjta që i përkasin besimeve të ndryshme. Ditën e sotme kryeministri është ndalur tek Fletorja ...

Rama nis ditën me fjalët e Naim Frashërit
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka filluar ditën me një thënie nga Naim Frashëri. “Mos e ndy shpirtin në jetë, Zemërënë mos e lyej, Shko n’udhëzët të vërtetë, Mos u kthe e mos u thyej”, ishin fjalët e Frashërit që ...
Klan Kosova | 09-Dec-2019 09:01
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka filluar ditën me një thënie nga Naim Frashëri. “Mos e ndy shpirtin në jetë, Zemërënë mos e lyej, Shko n’udhëzët të vërtetë, Mos u kthe e mos u thyej”, ishin fjalët e Frashërit që ...

‘Mos e ndy shpirtin në jetë…’, Rama e nis mëngjesin me fjalët e Naim Frashërit
“Mos e ndy shpirtin në jetë, Zemërënë mos e lyej, Shko n’udhëzët të vërtetë, Mos u kthe e mos u thyej” Kryeministri i vendit Edi Rama ka zgjedhur që mëngjesin e sotëm ta nisi me këtë fjalë të shkruara nga shkrimtari, ...
Lexo | 09-Dec-2019 08:17
“Mos e ndy shpirtin në jetë, Zemërënë mos e lyej, Shko n’udhëzët të vërtetë, Mos u kthe e mos u thyej” Kryeministri i vendit Edi Rama ka zgjedhur që mëngjesin e sotëm ta nisi me këtë fjalë të shkruara nga shkrimtari, ...

Rama përcjell fjalët e Naim Frashërit: Mos e ndy shpirtin në jetë…
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që mëngjesin e sotëm ta nisi me fjalët e shkruara nga shkrimtari, Naim Frashëri: “Mos e ndy shpirtin në jetë, Zemërënë mos e lyej, Shko n’udhëzët të vërtetë, Mos u kthe e mos u thyej”. ...
RTSH | 09-Dec-2019 07:52
Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që mëngjesin e sotëm ta nisi me fjalët e shkruara nga shkrimtari, Naim Frashëri: “Mos e ndy shpirtin në jetë, Zemërënë mos e lyej, Shko n’udhëzët të vërtetë, Mos u kthe e mos u thyej”. ...

“Mos e ndy shpirtin në jetë!”, Rama nis ditën me fjalët e Naim Frashërit
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama prej disa ditësh ka zgjedhur që të publikojë thënie nga njerëz të shquar, apo nga librat e shenjtë siç janë Kurani dhe Bibla, duke i titulluar ‘Fjalët e shenjta’. Edhe sot, Rama nisi ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 07:52
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama prej disa ditësh ka zgjedhur që të publikojë thënie nga njerëz të shquar, apo nga librat e shenjtë siç janë Kurani dhe Bibla, duke i titulluar ‘Fjalët e shenjta’. Edhe sot, Rama nisi ...

Rama jep mesazhin me fjalët e Naim Frashërit: Mos e ndy shpirtin në jetë! Mos u kthe e mos u thyej
Postuar: 09/12/2019 - 07:44 Prej disa ditësh kryeministri Rama ka zgjedhur që të publikojë thënie nga njerëz të urtë, apo nga librat e shenjtë siç janë Kurani apo Bibla, duke i titulluar si 'Fjalët e shenjta'. Mëngjesin ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 07:46
Postuar: 09/12/2019 - 07:44 Prej disa ditësh kryeministri Rama ka zgjedhur që të publikojë thënie nga njerëz të urtë, apo nga librat e shenjtë siç janë Kurani apo Bibla, duke i titulluar si 'Fjalët e shenjta'. Mëngjesin ...

Ungjillit sipas Mateut/ Kryeministri Rama: Gjithçka doni që të tjerët të bëjnë për ju, bëjeni vetë për ta
Kryeministri Edi Rama, përmes fjalëve të shenjta, mëngjesin e sotëm përcolli një mesazh solidariteti për përballimin e situatës së shkaktuar nga tërmeti i 26 nëntorit. “Gjithçka doni që të tjerët të bëjnë për ju, bëjeni ...
RTSH | 08-Dec-2019 09:35
Kryeministri Edi Rama, përmes fjalëve të shenjta, mëngjesin e sotëm përcolli një mesazh solidariteti për përballimin e situatës së shkaktuar nga tërmeti i 26 nëntorit. “Gjithçka doni që të tjerët të bëjnë për ju, bëjeni ...

Rama nis ditën me fjalët e shenjta: Gjithçka doni që të tjerët të bëjnë për ju, bëjeni vetë për ta
Kryeministri Edi Rama solli sërish sot përmes fjalëve të shenjta, një mesazh solidariteti për përballimin e situatës së shkaktuar nga tërmeti i 26 nëntorit. “Gjithçka doni që të tjerët të bëjnë për ju, bëjeni vetë për ...
Lexo | 08-Dec-2019 09:30
Kryeministri Edi Rama solli sërish sot përmes fjalëve të shenjta, një mesazh solidariteti për përballimin e situatës së shkaktuar nga tërmeti i 26 nëntorit. “Gjithçka doni që të tjerët të bëjnë për ju, bëjeni vetë për ...

Rama përcjell fjalët e shenjta: Gjithçka doni që të tjerët të bëjnë për ju, bëjeni vetë për ta
TIRANË, 8 dhjetor/MEDIAL/- Kryeministri Edi Rama solli sërish sot përmes fjalëve të shenjta, një mesazh solidariteti për përballimin e situatës së shkaktuar nga tërmeti i 26 nëntorit. “Gjithçka doni që të tjerët të ...
Medial | 08-Dec-2019 09:20
TIRANË, 8 dhjetor/MEDIAL/- Kryeministri Edi Rama solli sërish sot përmes fjalëve të shenjta, një mesazh solidariteti për përballimin e situatës së shkaktuar nga tërmeti i 26 nëntorit. “Gjithçka doni që të tjerët të ...

Rama përcjell fjalët e shenjta në mëngjes: Gjithçka doni që të tjerët të bëjnë për ju, bëjeni vetë për ta
Kryeministri Edi Rama përmes fjalëve të shenjta, mëngjesin e sotëm përcolli një mesazh solidariteti për përballimin e situatës së shkaktuar nga tërmeti i 26 nëntorit.
Top Channel | 08-Dec-2019 08:32
Kryeministri Edi Rama përmes fjalëve të shenjta, mëngjesin e sotëm përcolli një mesazh solidariteti për përballimin e situatës së shkaktuar nga tërmeti i 26 nëntorit.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved