ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 20:22

Këshilltari i Pacollit: Mbi 10 mijë faqe dhe prova për krimet serbe nuk janë trajtuar, ato do t’i dorëzohen Prokurorit special të Kosovë

Këshilltari i Pacollit: Mbi 10 mijë faqe dhe prova për krimet serbe nuk janë trajtuar, ato do t’i dorëzohen Prokurorit special të Kosovë
Jetlir Zyberaj, këshilltar i ministrit në detyrë të Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacollit, ka thënë së një synim kryesor i politikës së jashtme ka qenë dëshmia e krimeve të luftës të kryera nga Serbia në ...
Telegrafi | 09-Dec-2019 11:27
Jetlir Zyberaj, këshilltar i ministrit në detyrë të Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacollit, ka thënë së një synim kryesor i politikës së jashtme ka qenë dëshmia e krimeve të luftës të kryera nga Serbia në ...

Pas lajmit të Gazetës inFokus, Ministra e Pacollit konfirmon mbledhjen e dëshmive për krimet serbe
Gazeta inFokus, një ditë më parë, të dielën, publikoi një shkrim ekskluziv, ku tregonte që Ministra e Punëve të Jashtme që udhëhiqet nga Behgjet Pacolli, ka mbledhur dëshmi për krimet serbe në Kosovë. Gazeta inFokus, ...
InFokusi | 09-Dec-2019 12:36
Gazeta inFokus, një ditë më parë, të dielën, publikoi një shkrim ekskluziv, ku tregonte që Ministra e Punëve të Jashtme që udhëhiqet nga Behgjet Pacolli, ka mbledhur dëshmi për krimet serbe në Kosovë. Gazeta inFokus, ...

10 mijë faqe dokumente dhe prova dëshmie për krimet e Serbisë, do të dorëzohen para drejtësisë
Jetlir Zyberaj, këshilltari politik i ministrit të Punëve të Jashtme në dorëheqje, Behgjet Pacollit, përmes një shkrimi të bërë në llogarinë Facebook, ka thënë se një ndër synimet kryesore të Pacollit, ka qenë edhe ...
Albportali | 09-Dec-2019 12:12
Jetlir Zyberaj, këshilltari politik i ministrit të Punëve të Jashtme në dorëheqje, Behgjet Pacollit, përmes një shkrimi të bërë në llogarinë Facebook, ka thënë se një ndër synimet kryesore të Pacollit, ka qenë edhe ...

10 mijë faqe dokumente dhe prova për krimet e Serbisë, do të dorëzohen para drejtësisë
Këshilltari i ministrit të Punëve të Jashtme në detyrë, Jetlir Zyberaj, ka shkruar në Facebook se me këto dokumente synohen që kriminelët e luftës të vihen para drejtësisë. “Për shkak se ata dështuan ne duhet të ...
Lajminet | 09-Dec-2019 11:58
Këshilltari i ministrit të Punëve të Jashtme në detyrë, Jetlir Zyberaj, ka shkruar në Facebook se me këto dokumente synohen që kriminelët e luftës të vihen para drejtësisë. “Për shkak se ata dështuan ne duhet të ...

10 mijë faqe dokumente dhe prova për krimet e Serbisë, do të dorëzohen para drejtësisë
Ministria e Punëve të Jashtme po thonë se gjatë këtij mandati e kanë pasur synim kryesor dëshminë e krimeve të luftës të kryera nga Serbia, derisa shtojnë se kanë material rreth 10 mijë faqe dokumente që ende nuk janë ...
Gazeta Observer | 09-Dec-2019 11:19
Ministria e Punëve të Jashtme po thonë se gjatë këtij mandati e kanë pasur synim kryesor dëshminë e krimeve të luftës të kryera nga Serbia, derisa shtojnë se kanë material rreth 10 mijë faqe dokumente që ende nuk janë ...

10 mijë faqe dokumente dhe prova dëshmie për krimet e Serbisë do të dorëzohen para drejtësisë
Dhjetë mijë faqe dokumente dhe prova dëshmie për krimet e Serbisë, do të dorëzohen ditëve në vijim në Prokurorinë Speciale, me qëllim sjelljen e kriminelëve serbë të luftës para drejtësisë. Kështu ka bërë të ditur ...
Klan Kosova | 09-Dec-2019 11:13
Dhjetë mijë faqe dokumente dhe prova dëshmie për krimet e Serbisë, do të dorëzohen ditëve në vijim në Prokurorinë Speciale, me qëllim sjelljen e kriminelëve serbë të luftës para drejtësisë. Kështu ka bërë të ditur ...

10 mijë faqe dokumente dhe prova dëshmie për krimet e Serbisë do të dorëzohen para drejtësisë
Dhjetë mijë faqe dokumente dhe prova dëshmie për krimet e Serbisë, do të dorëzohen ditëve në vijim në Prokurorinë Speciale, me qëllim sjelljen e kriminelëve serbë të luftës para drejtësisë. Kështu ka bërë të ditur ...
Medial | 09-Dec-2019 11:13
Dhjetë mijë faqe dokumente dhe prova dëshmie për krimet e Serbisë, do të dorëzohen ditëve në vijim në Prokurorinë Speciale, me qëllim sjelljen e kriminelëve serbë të luftës para drejtësisë. Kështu ka bërë të ditur ...

10 mijë faqe dokumente dhe prova për krimet e Serbisë, do të dorëzohen para drejtësisë
Ministria e Punëve të Jashtme po thonë se gjatë këtij mandati e kanë pasur synim kryesor dëshminë e krimeve të luftës të kryera nga Serbia, derisa shtojnë se kanë material rreth 10 mijë faqe dokumente që ende nuk janë ...
Medial | 09-Dec-2019 11:10
Ministria e Punëve të Jashtme po thonë se gjatë këtij mandati e kanë pasur synim kryesor dëshminë e krimeve të luftës të kryera nga Serbia, derisa shtojnë se kanë material rreth 10 mijë faqe dokumente që ende nuk janë ...

10 mijë faqe dokumente dhe prova për krimet e Serbisë, do të dorëzohen para drejtësisë
Ministria e Punëve të Jashtme po thonë se gjatë këtij mandati e kanë pasur synim kryesor dëshminë e krimeve të luftës të kryera nga Serbia, derisa shtojnë se kanë material rreth 10 mijë faqe dokumente që ende nuk janë ...
Zeri | 09-Dec-2019 11:10
Ministria e Punëve të Jashtme po thonë se gjatë këtij mandati e kanë pasur synim kryesor dëshminë e krimeve të luftës të kryera nga Serbia, derisa shtojnë se kanë material rreth 10 mijë faqe dokumente që ende nuk janë ...

10 mijë faqe dokumente dhe prova për krimet e Serbisë, do të dorëzohen para drejtësisë Ministria e Punëve të Jashtme po thonë se gjatë këtij mandati e kanë pasur synim kryesor dëshminë e krimeve të luftës të kryera nga Serbia, derisa shtojnë se kan
Ministria e Punëve të Jashtme po thonë se gjatë këtij mandati e kanë pasur synim kryesor dëshminë e krimeve të luftës të kryera nga Serbia, derisa shtojnë se kanë material rreth 10 mijë faqe dokumente që ende nuk janë ...
Kosova Sot | 09-Dec-2019 11:08
Ministria e Punëve të Jashtme po thonë se gjatë këtij mandati e kanë pasur synim kryesor dëshminë e krimeve të luftës të kryera nga Serbia, derisa shtojnë se kanë material rreth 10 mijë faqe dokumente që ende nuk janë ...

10 mijë faqe dokumente dhe prova për krimet e Serbisë, do të dorëzohen para drejtësisë
Ministria e Punëve të Jashtme po thonë se gjatë këtij mandati e kanë pasur synim kryesor dëshminë e krimeve të luftës të kryera nga Serbia, derisa shtojnë se kanë material rreth 10 mijë faqe dokumente që ende nuk janë ...
Arbresh | 09-Dec-2019 11:07
Ministria e Punëve të Jashtme po thonë se gjatë këtij mandati e kanë pasur synim kryesor dëshminë e krimeve të luftës të kryera nga Serbia, derisa shtojnë se kanë material rreth 10 mijë faqe dokumente që ende nuk janë ...

10 mijë faqe dokumente dhe prova për krimet e Serbisë, do të dorëzohen para drejtësisë
Ministria e Punëve të Jashtme thotë se gjatë këtij mandati e ka pasur synim kryesor dëshminë e krimeve të luftës të kryera nga Serbia, derisa shton se ka material rreth 10 mijë faqe dokumente që ende nuk janë trajtuar ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 11:01
Ministria e Punëve të Jashtme thotë se gjatë këtij mandati e ka pasur synim kryesor dëshminë e krimeve të luftës të kryera nga Serbia, derisa shton se ka material rreth 10 mijë faqe dokumente që ende nuk janë trajtuar ...

10 mijë faqe dokumente dhe prova dëshmie për krimet e Serbisë, do të dorëzohen para drejtësisë
Jetlir Zyberaj, këshilltari politik i ministrit të Punëve të Jashtme në dorëheqje, Behgjet Pacollit, përmes një shkrimi të bërë në llogarinë Facebook, ka thënë se një ndër synimet kryesore të Pacollit, ka qenë edhe ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 10:47
Jetlir Zyberaj, këshilltari politik i ministrit të Punëve të Jashtme në dorëheqje, Behgjet Pacollit, përmes një shkrimi të bërë në llogarinë Facebook, ka thënë se një ndër synimet kryesore të Pacollit, ka qenë edhe ...

Ekskluzive: MPJ ka grumbulluar mbi 10 mijë faqe dëshmi për krimet e serbëve, javën tjetër dorëzohen në prokurori
Ministria e Punëve të Jashtme e drejtuar nga Behgjet Pacolli ka grumbulluar mbi 10 mijë faqe dëshmi për krimet që kanë kryer serbët gjatë luftës në Kosovë, shkruan gazeta inFokus. Këtë Gazetës inFokus, ja ka konfirmuar ...
InFokusi | 08-Dec-2019 16:43
Ministria e Punëve të Jashtme e drejtuar nga Behgjet Pacolli ka grumbulluar mbi 10 mijë faqe dëshmi për krimet që kanë kryer serbët gjatë luftës në Kosovë, shkruan gazeta inFokus. Këtë Gazetës inFokus, ja ka konfirmuar ...

Këshilltari i Pacollit publikon emrat e përgjegjësve për zhdukjen e Ukshin Hotit
Këshilltari i Ministrit të Jashtëm në detyrë, Behgjet Pacollit, Jetlir Zyberaj, pasi një ditë më parë publikoi dëshmi e emra të peronsave përgejgjës për masakrën e Reçakut, tash ka publikuar informata edhe për dy serb ...
InFokusi | 08-Dec-2019 12:11
Këshilltari i Ministrit të Jashtëm në detyrë, Behgjet Pacollit, Jetlir Zyberaj, pasi një ditë më parë publikoi dëshmi e emra të peronsave përgejgjës për masakrën e Reçakut, tash ka publikuar informata edhe për dy serb ...

MPJ publikon identitetin e paramilitarëve serbë që kanë kryer masakra në Reçak
Ministria e Punëve të Jashtme të Kosovës ka publikuar identitetin e paramilitarëve serbë që kanë kryer masakra në Reçak. Jetlir Zyberaj, këshilltar i ministrit të jashtëm në detyrë, Behgjet Pacolli ka publikuar ...
TetovaSot | 07-Dec-2019 19:05
Ministria e Punëve të Jashtme të Kosovës ka publikuar identitetin e paramilitarëve serbë që kanë kryer masakra në Reçak. Jetlir Zyberaj, këshilltar i ministrit të jashtëm në detyrë, Behgjet Pacolli ka publikuar ...

Zyrtari i MPJ-së, këta janë personat që kanë kryer masakrën e Reçakut
Jetlir Zyberaj i cili është këshilltar i ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacollit, ka publikuar emrat dhe fotografitë që dyshohet se kanë kryer masakrën e Reçakut gjatë luftës në Kosovë. Sipas tij, problemi me ...
EkonomiaOnline | 07-Dec-2019 17:46
Jetlir Zyberaj i cili është këshilltar i ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacollit, ka publikuar emrat dhe fotografitë që dyshohet se kanë kryer masakrën e Reçakut gjatë luftës në Kosovë. Sipas tij, problemi me ...

MPJ publikon identitetin e paramilitarëve serbë që kanë kryer masakra në Reçak
Ministria e Punëve të Jashtme të Kosovës ka publikuar identitetin e paramilitarëve serbë që kanë kryer masakra në Reçak. Jetlir Zyberaj, këshilltar i ministrit të jashtëm në detyrë, Behgjet Pacolli ka publikuar ...
Aktuale.MK | 07-Dec-2019 16:19
Ministria e Punëve të Jashtme të Kosovës ka publikuar identitetin e paramilitarëve serbë që kanë kryer masakra në Reçak. Jetlir Zyberaj, këshilltar i ministrit të jashtëm në detyrë, Behgjet Pacolli ka publikuar ...

Këshilltari i Pacollit publikon identitetet e paramilitarëve serbë që kanë kryer masakra në Reçak
Këshilltari i Ministrit të Jashtëm në detyrë, Jetlir Zyberaj, ka publikuar identitetet e paramilitarëve serbë që kanë kryer masakra në Reçak. Përmes një postimi në Facebook, Zyberaj ka thënë se ata janë anëtarë të ...
Gazeta Monitor | 07-Dec-2019 15:14
Këshilltari i Ministrit të Jashtëm në detyrë, Jetlir Zyberaj, ka publikuar identitetet e paramilitarëve serbë që kanë kryer masakra në Reçak. Përmes një postimi në Facebook, Zyberaj ka thënë se ata janë anëtarë të ...

Këta janë personat që kryen masakrën në Reçak, tani anëtarë të partisë së Vuçiqit
Ministria e Punëve të Jashtme të Kosovës ka publikuar identitetin e paramilitarëve serbë që kanë kryer masakra në Reçak. Jetlir Zyberaj, këshilltar i ministrit të jashtëm në detyrë, Behgjet Pacolli ka publikuar ...
InFokusi | 07-Dec-2019 14:28
Ministria e Punëve të Jashtme të Kosovës ka publikuar identitetin e paramilitarëve serbë që kanë kryer masakra në Reçak. Jetlir Zyberaj, këshilltar i ministrit të jashtëm në detyrë, Behgjet Pacolli ka publikuar ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved