ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 21:23

“Operacioni fshesa”, Feronikeli nuk llogaritë në shtatë yje të saj

“Operacioni fshesa”, Feronikeli nuk llogaritë në shtatë yje të saj
Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu tha se Arturo Vidal do të qëndrojë në Camp Nou. Vidal është lidhur me një ribashkim me Antonio Conte tek Interi, por presidenti i Barcelonës tani refuzon këtë mundësi, ...
GazetaBlic | 09-Dec-2019 11:39
Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu tha se Arturo Vidal do të qëndrojë në Camp Nou. Vidal është lidhur me një ribashkim me Antonio Conte tek Interi, por presidenti i Barcelonës tani refuzon këtë mundësi, ...

Konfirmohet e ardhmja e Vidal
Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka lënë të kuptohet se synimi i Interit, Arturo Vidal, do të qëndrojë në Camp Nou edhe pas afatit kalimtar dimëror, duke thënë se klubi nuk guxon ta humbasë asnjë lojtar. ...
TetovaSot | 09-Dec-2019 11:16
Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka lënë të kuptohet se synimi i Interit, Arturo Vidal, do të qëndrojë në Camp Nou edhe pas afatit kalimtar dimëror, duke thënë se klubi nuk guxon ta humbasë asnjë lojtar. ...

10:54 Presidenti i Barçës e konfirmon të ardhmen e Vidalit Presidenti i Barcelonës, Josep Maria...
Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka lënë të kuptohet se synimi i Interit, Arturo Vidal, do të qëndrojë në Camp Nou edhe pas afatit kalimtar dimëror, duke thënë se klubi nuk guxon ta humbasë asnjë lojtar. ...
Kosova Sot | 09-Dec-2019 10:59
Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka lënë të kuptohet se synimi i Interit, Arturo Vidal, do të qëndrojë në Camp Nou edhe pas afatit kalimtar dimëror, duke thënë se klubi nuk guxon ta humbasë asnjë lojtar. ...

Presidenti i Barçës e konfirmon të ardhmen e Vidalit
Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka lënë të kuptohet se synimi i Interit, Arturo Vidal, do të qëndrojë në Camp Nou edhe pas afatit kalimtar dimëror, duke thënë se klubi nuk guxon ta humbasë asnjë lojtar. ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 10:49
Presidenti i Barcelonës, Josep Maria Bartomeu, ka lënë të kuptohet se synimi i Interit, Arturo Vidal, do të qëndrojë në Camp Nou edhe pas afatit kalimtar dimëror, duke thënë se klubi nuk guxon ta humbasë asnjë lojtar. ...

Katalanasit shëtitje në Milano, Inter-Barcelona, ndeshja që vlen vetëm për zikaltrit
Fitorja kundër Borussias së Dortmundit i dha të drejtën Barçës të udhëtojë e qetë drejt Milanos. Është e vërtetë që vendi i dytë i grupit është në diskutim, por kjo nuk është më çështje e katalanasve, të cilët tashmë ...
RTSH | 09-Dec-2019 09:32
Fitorja kundër Borussias së Dortmundit i dha të drejtën Barçës të udhëtojë e qetë drejt Milanos. Është e vërtetë që vendi i dytë i grupit është në diskutim, por kjo nuk është më çështje e katalanasve, të cilët tashmë ...

Inter – Barcelona, a do të arrihet marrëveshja e madhe?
Barcelona do të niset sot për në Milano për të përgatitur ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Inter. Skuadra e trajnerit Ernesto Valverde ka siguruar pozitën e parë në grup por “Nerazzurrët” kërkojnë fitoren për t’ju ...
Lajminet | 09-Dec-2019 09:23
Barcelona do të niset sot për në Milano për të përgatitur ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Inter. Skuadra e trajnerit Ernesto Valverde ka siguruar pozitën e parë në grup por “Nerazzurrët” kërkojnë fitoren për t’ju ...

Unitedi rivalizon Interin për Vidalin
Manchester United thuhet se është futur në garë për transferimin e Arturo Vidalit nga Barcelona. Mesfushori kilian nuk është më në planet e Ernesto Valverdes dhe mund të largohet qysh në afatin kalimtar të janarit. Por, ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 21:54
Manchester United thuhet se është futur në garë për transferimin e Arturo Vidalit nga Barcelona. Mesfushori kilian nuk është më në planet e Ernesto Valverdes dhe mund të largohet qysh në afatin kalimtar të janarit. Por, ...

Vidal mund të përfundojë te Manchester Unitedi
Arturo Vidal pritet të largohet nga Barcelona në janar dhe t’i bashkohet Manchester Unitedit, bën të ditur “Sunday Mirror”. Vetë trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka treguar se ka gjasa që Vidal të largohet në ...
EkonomiaOnline | 09-Dec-2019 08:07
Arturo Vidal pritet të largohet nga Barcelona në janar dhe t’i bashkohet Manchester Unitedit, bën të ditur “Sunday Mirror”. Vetë trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka treguar se ka gjasa që Vidal të largohet në ...

Vidal mund të përfundojë te Manchester Unitedi
Arturo Vidal pritet të largohet nga Barcelona në janar dhe t’i bashkohet Manchester Unitedit, bën të ditur “Sunday Mirror”. Vetë trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka treguar se ka gjasa që Vidal të largohet në ...
Koha.net | 08-Dec-2019 23:42
Arturo Vidal pritet të largohet nga Barcelona në janar dhe t’i bashkohet Manchester Unitedit, bën të ditur “Sunday Mirror”. Vetë trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde ka treguar se ka gjasa që Vidal të largohet në ...

Unitedi rivalizon Interin për Vidalin
Manchester United thuhet se është futur në garë për transferimin e Arturo Vidalit nga Barcelona. Mesfushori kilian nuk është më në planet e Ernesto Valverdes dhe mund të largohet qysh në afatin kalimtar të janarit. Por, ...
E Dua Sportin | 08-Dec-2019 22:00
Manchester United thuhet se është futur në garë për transferimin e Arturo Vidalit nga Barcelona. Mesfushori kilian nuk është më në planet e Ernesto Valverdes dhe mund të largohet qysh në afatin kalimtar të janarit. Por, ...

Valverde pritet t’i pushojë yjet, mund të bëjë nëntë ndryshime kundër Interit
Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde pritet të bëjë shumë ndryshime në takimin ndaj Interit në Ligën e Kampionëve. Barcelona është mysafire e Interit në ndeshjen e fundit të grupeve në kuadër të Ligës së Kampionëve, ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 19:02
Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde pritet të bëjë shumë ndryshime në takimin ndaj Interit në Ligën e Kampionëve. Barcelona është mysafire e Interit në ndeshjen e fundit të grupeve në kuadër të Ligës së Kampionëve, ...

Rakitic kërkohet nga 3 ekipe italiane, tani merr një vendim final
Ivan Rakitic nuk do të largohet nga Barcelona. Edhe pse ka patur shumë spekulime që e largojnë nga katalanasit, mesfushori dëshiron të vijojë në “Camp Nou”, sidomos tani që trajneri Ernesto Valverde po e përdor si ...
Politiko | 08-Dec-2019 20:39
Ivan Rakitic nuk do të largohet nga Barcelona. Edhe pse ka patur shumë spekulime që e largojnë nga katalanasit, mesfushori dëshiron të vijojë në “Camp Nou”, sidomos tani që trajneri Ernesto Valverde po e përdor si ...

Valverde pritet t'i pushojë yjet, mund të bëjë nëntë ndryshime kundër Interit
Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde pritet të bëjë shumë ndryshime në takimin ndaj Interit në Ligën e Kampionëve. Barcelona është mysafire e Interit në ndeshjen e fundit të grupeve në kuadër të Ligës së Kampionëve, ...
E Dua Sportin | 08-Dec-2019 19:59
Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde pritet të bëjë shumë ndryshime në takimin ndaj Interit në Ligën e Kampionëve. Barcelona është mysafire e Interit në ndeshjen e fundit të grupeve në kuadër të Ligës së Kampionëve, ...

Rakitic dëshiron të qëndrojë te Barcelona
Mesfushori i Barcelonës, ??Ivan Rakitic ka ritheksuar edhe një herë dëshirën e tij për të qëndruar në klub, pavarësisht spekulimeve që e lidhin atë me një largim. Reprezentuesi kroat ka luajtur një rol të vogël deri më ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 17:19
Mesfushori i Barcelonës, ??Ivan Rakitic ka ritheksuar edhe një herë dëshirën e tij për të qëndruar në klub, pavarësisht spekulimeve që e lidhin atë me një largim. Reprezentuesi kroat ka luajtur një rol të vogël deri më ...

Rakitic dëshiron të qëndrojë te Barcelona
Mesfushori i Barcelonës, ??Ivan Rakitic ka ritheksuar edhe një herë dëshirën e tij për të qëndruar në klub, pavarësisht spekulimeve që e lidhin atë me një largim. Reprezentuesi kroat ka luajtur një rol të vogël deri më ...
E Dua Sportin | 08-Dec-2019 18:01
Mesfushori i Barcelonës, ??Ivan Rakitic ka ritheksuar edhe një herë dëshirën e tij për të qëndruar në klub, pavarësisht spekulimeve që e lidhin atë me një largim. Reprezentuesi kroat ka luajtur një rol të vogël deri më ...

Valverde tregon situatën e Rakitiq
Në fund të fitores 5-1 ndaj Mallorca, trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde foli në konferencën për shtyp dhe u pyet për Ivan Rakitic. Kroati ka qenë më pak i involvuar këtë sezon në Camp Nou, por ka parë minutat e ...
Indeks Online | 08-Dec-2019 13:23
Në fund të fitores 5-1 ndaj Mallorca, trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde foli në konferencën për shtyp dhe u pyet për Ivan Rakitic. Kroati ka qenë më pak i involvuar këtë sezon në Camp Nou, por ka parë minutat e ...

“Barcelona ka shumë mesfushorë” – Valverde paralajmëron largimin e Vidalit
Ernesto Valverde ka paralajmëruar se Arturo Vidal mund të largohet nga Barcelona qysh në këtë afat kalimtar të janarit. Mesfushori kilian nuk është në planet e skuadrës katalunase, andaj mund të shitet në këtë dimër. ...
Telegrafi | 07-Dec-2019 13:15
Ernesto Valverde ka paralajmëruar se Arturo Vidal mund të largohet nga Barcelona qysh në këtë afat kalimtar të janarit. Mesfushori kilian nuk është në planet e skuadrës katalunase, andaj mund të shitet në këtë dimër. ...

“Barcelona ka shumë mesfushorë” – Valverde paralajmëron largimin e Vidalit
Ernesto Valverde ka paralajmëruar se Arturo Vidal mund të largohet nga Barcelona qysh në këtë afat kalimtar të janarit. Mesfushori kilian nuk është në planet e skuadrës katalunase, andaj mund të shitet në këtë dimër. ...
E Dua Sportin | 07-Dec-2019 15:01
Ernesto Valverde ka paralajmëruar se Arturo Vidal mund të largohet nga Barcelona qysh në këtë afat kalimtar të janarit. Mesfushori kilian nuk është në planet e skuadrës katalunase, andaj mund të shitet në këtë dimër. ...

Karta “Vidal” në lojë, Barcelona e fiksuar pas këtij sulmuesi
Barcelona ka një objektiv dhe plan për të afruar në ekip pasuesin e Luis Suarez. Drejtuesit e klubit katalanas duan një lojtar që t’i japë mundësinë uruguaianit të pushojë, pasi ai nuk ka freskinë fizike të dikurshme. ...
ABCNews | 07-Dec-2019 11:03
Barcelona ka një objektiv dhe plan për të afruar në ekip pasuesin e Luis Suarez. Drejtuesit e klubit katalanas duan një lojtar që t’i japë mundësinë uruguaianit të pushojë, pasi ai nuk ka freskinë fizike të dikurshme. ...

Vidal s’do të largohet nga Barcelona: “Nuk i dhurojmë asgjë Interit”
Valverde thotë se Vidal nuk do të largohet nga Barça Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, i ka çuar një sinjal të qartë Interit se katalanët nuk kanë për t’u falur asgjë të martën në mbrëmje, në sfidën e fundi të ...
Kosova Sot | 07-Dec-2019 08:39
Valverde thotë se Vidal nuk do të largohet nga Barça Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, i ka çuar një sinjal të qartë Interit se katalanët nuk kanë për t’u falur asgjë të martën në mbrëmje, në sfidën e fundi të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved