ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 20:54

“Një komb, një gjak, një flamur”/ Balerinët e njohur shqiptarë në Itali bëhen bashkë, shfaqje për të mbledhur fonde për të prekurit nga tërmeti

“Një komb, një gjak, një flamur”/ Balerinët e njohur shqiptarë në Itali bëhen bashkë, shfaqje për të mbledhur fonde për të prekurit nga tërmeti
Solidariteti për t’u bërë njësh me dhimbjen e shqiptarëve, të cilët më 26 nëntor u goditën nga një tërmet i fuqishëm që shkaktoi 51 viktima dhe la pas qindra banorë të plagosur dhe pa banesa, ka kapërcyer kufijtë e ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 09:53
Solidariteti për t’u bërë njësh me dhimbjen e shqiptarëve, të cilët më 26 nëntor u goditën nga një tërmet i fuqishëm që shkaktoi 51 viktima dhe la pas qindra banorë të plagosur dhe pa banesa, ka kapërcyer kufijtë e ...

“Një komb, një gjak, një flamur”/ Solidariteti kapërcen kufijtë e Shqipërisë, balerinët më të njohur bëhen bashkë, marrin nismën e rëndësishme
Postuar: 09/12/2019 - 10:34 Solidariteti për t’u bërë njësh me dhimbjen e shqiptarëve, të cilët më 26 nëntor u goditën nga një tërmet i fuqishëm që shkaktoi 51 viktima dhe la pas qindra banorë të plagosur dhe pa banesa, ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 10:37
Postuar: 09/12/2019 - 10:34 Solidariteti për t’u bërë njësh me dhimbjen e shqiptarëve, të cilët më 26 nëntor u goditën nga një tërmet i fuqishëm që shkaktoi 51 viktima dhe la pas qindra banorë të plagosur dhe pa banesa, ...

“Një komb, një gjak, një flamur”/ Balerinët e njohur shqiptarë në Itali bëhen bashkë, shfaqje për të mbledhur fonde për të prekurit nga tërmeti
Solidariteti për t’u bërë njësh me dhimbjen e shqiptarëve, të cilët më 26 nëntor u goditën nga një tërmet i fuqishëm që shkaktoi 51 viktima dhe la pas qindra banorë të plagosur dhe pa banesa, ka kapërcyer kufijtë e ...
Lexo | 09-Dec-2019 10:20
Solidariteti për t’u bërë njësh me dhimbjen e shqiptarëve, të cilët më 26 nëntor u goditën nga një tërmet i fuqishëm që shkaktoi 51 viktima dhe la pas qindra banorë të plagosur dhe pa banesa, ka kapërcyer kufijtë e ...

VIDEO/ Ylli Baka dhe Era Rusi prekin zemrat, këngë për tragjedinë e 26 nëntorit
Ylli Baka dhe Era Rusi i kanë mahnitur të gjithë me këngën e tyre të re, kushtuar tragjedisë së 26 nëntorit, kur një tërmet shkatërrimtar goditi Shqipërinë dhe për pasojë humbën jetën shumë njerëz. Era dhe Ylli tregojnë ...
Telegraf | 08-Dec-2019 14:05
Ylli Baka dhe Era Rusi i kanë mahnitur të gjithë me këngën e tyre të re, kushtuar tragjedisë së 26 nëntorit, kur një tërmet shkatërrimtar goditi Shqipërinë dhe për pasojë humbën jetën shumë njerëz. Era dhe Ylli tregojnë ...

“Gjithë zemrat shqiptare, u bënë një zemër e madhe!” Era Rusi dhe Ylli Baka sjellin bashkëpunimin prekës kushtuar ngjarjes së tërmetit (VIDEO)
Tërmetit të 26 nëntorit në Shqipëri, i është kushtuar edhe një këngë, e kënduar nga Era Rusi dhe Ylli Baka. Kënga mban titullin “Në emër të shpresës”, e cila është motivuese për të përballuar pasojat e tërmetit, duke ...
Lexo | 09-Dec-2019 09:50
Tërmetit të 26 nëntorit në Shqipëri, i është kushtuar edhe një këngë, e kënduar nga Era Rusi dhe Ylli Baka. Kënga mban titullin “Në emër të shpresës”, e cila është motivuese për të përballuar pasojat e tërmetit, duke ...

Era Rusi publikon këngën e re “Në emër të shpresës” dedikuar tragjedisë së Shqipërisë
Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Rusi, ka realizuar një këngë që i dedikohet tragjedisë që ndodhi më 26 nëntor. Ajo ka bashkuar forcat me këngëtarin Ylli Baka, ndërsa projekti i tyre mban titullin “Në emër të ...
Ina-Online | 09-Dec-2019 09:34
Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Rusi, ka realizuar një këngë që i dedikohet tragjedisë që ndodhi më 26 nëntor. Ajo ka bashkuar forcat me këngëtarin Ylli Baka, ndërsa projekti i tyre mban titullin “Në emër të ...

Era Rusi publikon këngën e re “Në emër të shpresës”
Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Rusi, ka realizuar një këngë që i dedikohet tragjedisë që ndodhi më 26 nëntor. Ajo ka bashkuar forcat me këngëtarin Ylli Baka, ndërsa projekti i tyre mban titullin “Në emër të ...
Aktuale.MK | 08-Dec-2019 22:09
Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Rusi, ka realizuar një këngë që i dedikohet tragjedisë që ndodhi më 26 nëntor. Ajo ka bashkuar forcat me këngëtarin Ylli Baka, ndërsa projekti i tyre mban titullin “Në emër të ...

‘Në emër të shpresës’, Era Rusi dhe Ylli Baka publikojnë këngën dedikuar të prekurve nga tërmeti
TIRANE Era Rusi dhe Ylli Baka publikojnë këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit. Më shumë se një këngë e re, është një himn për t’u bërë bashkë në emër të jetës dhe shpresës. Pas ngjarjes tragjike të 26 nëntorit, ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 11:06
TIRANE Era Rusi dhe Ylli Baka publikojnë këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit. Më shumë se një këngë e re, është një himn për t’u bërë bashkë në emër të jetës dhe shpresës. Pas ngjarjes tragjike të 26 nëntorit, ...

“Në emër të shpresës”, Era Rusi dhe Ylli Baka këngë prekëse për tërmetin
Era Rusi dhe Ylli Baka kanë realizuar një bashkëpunim muzikor pas tërmetit shkatërrues të 26 nëntorit. Ndërsa poston një video të shkurtër nga kënga e tyre, Era shkruan në Instagram se, të ardhurat nga klikimet e kësaj ...
Lexo | 08-Dec-2019 15:39
Era Rusi dhe Ylli Baka kanë realizuar një bashkëpunim muzikor pas tërmetit shkatërrues të 26 nëntorit. Ndërsa poston një video të shkurtër nga kënga e tyre, Era shkruan në Instagram se, të ardhurat nga klikimet e kësaj ...

Në emër të shpresës, Era Rusi dhe Ylli Baka këngë për tërmetin
Era Rusi dhe Ylli Baka kanë realizuar një bashkëpunim muzikor pas tërmetit shkatërrues të 26 nëntorit. Ndërsa poston një video të shkurtër nga kënga e tyre, Era shkruan në Instagram se, të ardhurat nga klikimet e kësaj ...
Dritare | 08-Dec-2019 12:05
Era Rusi dhe Ylli Baka kanë realizuar një bashkëpunim muzikor pas tërmetit shkatërrues të 26 nëntorit. Ndërsa poston një video të shkurtër nga kënga e tyre, Era shkruan në Instagram se, të ardhurat nga klikimet e kësaj ...

‘Në emër të shpresës’, Era Rusi dhe Ylli Baka publikojnë këngën dedikuar të prekurve nga tërmeti
Era Rusi dhe Ylli Baka publikojnë këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit. Më shumë se një këngë e re, është një himn për t’u bërë bashkë në emër të jetës dhe shpresës. Pas ngjarjes tragjike të 26 nëntorit, Era ...
Gazeta Express | 08-Dec-2019 11:11
Era Rusi dhe Ylli Baka publikojnë këngën e re dedikuar tërmetit të 26 nëntorit. Më shumë se një këngë e re, është një himn për t’u bërë bashkë në emër të jetës dhe shpresës. Pas ngjarjes tragjike të 26 nëntorit, Era ...

Era Rusi publikon këngën dedikuar tragjedisë së Shqipërisë (VIDEO)
Era Rusi është bërë bashkë me Ylli Baka, për të sjellë një këngë e cila i dedikohet tragjedisë së Shqipërisë. “Në emër të shpresës” titullohet dueti, përfitimet e të cilit do të shkojnë në ndihmë të njerëzve në nevojë, ...
Klan Kosova | 08-Dec-2019 10:20
Era Rusi është bërë bashkë me Ylli Baka, për të sjellë një këngë e cila i dedikohet tragjedisë së Shqipërisë. “Në emër të shpresës” titullohet dueti, përfitimet e të cilit do të shkojnë në ndihmë të njerëzve në nevojë, ...

Era Rusi i dedikon këngën ‘Në emër të shpresës’ tragjedisë në Shqipëri
Këngëtarja shqiptare Era Rusi së fundmi ka publikuar këngën e re që i ka dedikuar tragjedisë së 26 nëntorit. Këngëtarja ka sjellë këtë këngë në bashkëpunim me Ylli Bakan, projekti i tyre vjen me titull “Në emër të ...
Indeks Online | 08-Dec-2019 08:47
Këngëtarja shqiptare Era Rusi së fundmi ka publikuar këngën e re që i ka dedikuar tragjedisë së 26 nëntorit. Këngëtarja ka sjellë këtë këngë në bashkëpunim me Ylli Bakan, projekti i tyre vjen me titull “Në emër të ...

Era Rusi publikon këngën e re “Në emër të shpresës” dedikuar tragjedisë së Shqipërisë
Ajo ka bashkuar forcat me këngëtarin Ylli Baka, ndërsa projekti i tyre mban titullin “Në emër të shpresës”. Projekti vjen i kompletuar edhe nga ana vizuale, përmes të cilit pasqyron ngjarjen e fundit në shtetin amë. “Ne ...
Lajminet | 08-Dec-2019 08:45
Ajo ka bashkuar forcat me këngëtarin Ylli Baka, ndërsa projekti i tyre mban titullin “Në emër të shpresës”. Projekti vjen i kompletuar edhe nga ana vizuale, përmes të cilit pasqyron ngjarjen e fundit në shtetin amë. “Ne ...

Era Rusi publikon këngën e re “Në emër të shpresës” dedikuar tragjedisë së Shqipërisë
Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Rusi, ka realizuar një këngë që i dedikohet tragjedisë që ndodhi më 26 nëntor. Ajo ka bashkuar forcat me këngëtarin Ylli Baka, ndërsa projekti i tyre mban titullin “Në emër të ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 08:20
Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Rusi, ka realizuar një këngë që i dedikohet tragjedisë që ndodhi më 26 nëntor. Ajo ka bashkuar forcat me këngëtarin Ylli Baka, ndërsa projekti i tyre mban titullin “Në emër të ...

Era Rusi publikoi projektin dedikuar të prekurve nga tërmeti
Më shumë se një këngë e re, është një himn për t’u bërë bashkë në emër të jetës, në emër të shpresës. Pas ngjarjes tragjike të 26 nëntorit, Era Rusi dhe Ylli Baka, ata që janë mësuar gjithmonë t’u këndojnë dasmave e ...
Portalb | 07-Dec-2019 21:44
Më shumë se një këngë e re, është një himn për t’u bërë bashkë në emër të jetës, në emër të shpresës. Pas ngjarjes tragjike të 26 nëntorit, Era Rusi dhe Ylli Baka, ata që janë mësuar gjithmonë t’u këndojnë dasmave e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved