ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 03:37

Në Zvicër, klubi Sportiv “Prishtina” organizoi një takim solidariteti për të prekurit nga tërmeti

Në Zvicër, klubi Sportiv “Prishtina” organizoi një takim solidariteti për të prekurit nga tërmeti
Klubi Sportiv “Prishtina” në Bernë të Zvicrës, së bashku me anëtarë të Diasporës shqiptare në Bernë e Fribourg, organizuan një takim solidariteti për të rritur mbështetjen për familjet e dëmtuara nga tërmeti. Qëllimi i ...
AlbInfo | 09-Dec-2019 09:28
Klubi Sportiv “Prishtina” në Bernë të Zvicrës, së bashku me anëtarë të Diasporës shqiptare në Bernë e Fribourg, organizuan një takim solidariteti për të rritur mbështetjen për familjet e dëmtuara nga tërmeti. Qëllimi i ...

Rexhep Berisha, 24 tonë ushqime për të prekurit nga tërmeti në Shqipëri
Rexhep Berisha është biznesmen i njohur dhe mjaft aktiv në komunitetin shqiptar të Zvicrës. Ai njihet më shumë si përfaqësues i “Birra Peja” në Zvicër dhe importuesi i parë i kësaj birre dhe prodhimeve tjera nga Kosova ...
AlbInfo | 07-Dec-2019 17:07
Rexhep Berisha është biznesmen i njohur dhe mjaft aktiv në komunitetin shqiptar të Zvicrës. Ai njihet më shumë si përfaqësues i “Birra Peja” në Zvicër dhe importuesi i parë i kësaj birre dhe prodhimeve tjera nga Kosova ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved