ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 21:34

Tre trajnerë italianë rrezikojnë shkarkimin para Krishtlindjeve

Tre trajnerë italianë rrezikojnë shkarkimin para Krishtlindjeve
Java e 15 e kampionatit italian solli humbjen e parë të sezonit për Juventusin, por mbi të gjitha konfirmoi krizën në klubin e Napolit dhe atë të Fiorentinës, ku trajnerët përkatës Carlo Ancelotti dhe Vincenzo Montella ...
Gazeta Dita | 09-Dec-2019 11:27
Java e 15 e kampionatit italian solli humbjen e parë të sezonit për Juventusin, por mbi të gjitha konfirmoi krizën në klubin e Napolit dhe atë të Fiorentinës, ku trajnerët përkatës Carlo Ancelotti dhe Vincenzo Montella ...

Trajnerët që mund të shkarkohen këtë muaj Java e 15 e kampionatit italian soli humbjen e parë të sezonit për Juventusin, por mbi të gjitha konfirmoi krizën në klubin e Napolit dhe atë të Fiorentinës, ku trajnerët përkatës Carlo...
Java e 15 e kampionatit italian soli humbjen e parë të sezonit për Juventusin, por mbi të gjitha konfirmoi krizën në klubin e Napolit dhe atë të Fiorentinës, ku trajnerët përkatës Carlo Ancelotti dhe Vincenzo Montella ...
Kosova Sot | 09-Dec-2019 10:23
Java e 15 e kampionatit italian soli humbjen e parë të sezonit për Juventusin, por mbi të gjitha konfirmoi krizën në klubin e Napolit dhe atë të Fiorentinës, ku trajnerët përkatës Carlo Ancelotti dhe Vincenzo Montella ...

Trajnerët që mund të shkarkohen këtë muaj
Java e 15 e kampionatit italian soli humbjen e parë të sezonit për Juventusin, por mbi të gjitha konfirmoi krizën në klubin e Napolit dhe atë të Fiorentinës, ku trajnerët përkatës Carlo Ancelotti dhe Vincenzo Montella ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 10:07
Java e 15 e kampionatit italian soli humbjen e parë të sezonit për Juventusin, por mbi të gjitha konfirmoi krizën në klubin e Napolit dhe atë të Fiorentinës, ku trajnerët përkatës Carlo Ancelotti dhe Vincenzo Montella ...

Rezultatet negative, tre trajnerë rrezikojnë shkarkimin para Krishtlindjeve
Java e 15 e kampionatit italian soli humbjen e parë të sezonit për Juventusin, por mbi të gjitha konfirmoi krizën në klubin e Napolit dhe atë të Fiorentinës, ku trajnerët përkatës Carlo Ancelotti dhe Vincenzo Montella ...
InFokusi | 09-Dec-2019 09:49
Java e 15 e kampionatit italian soli humbjen e parë të sezonit për Juventusin, por mbi të gjitha konfirmoi krizën në klubin e Napolit dhe atë të Fiorentinës, ku trajnerët përkatës Carlo Ancelotti dhe Vincenzo Montella ...

Ancelotti shkarkohet këtë javë, trajneri i Shqipërisë objektivi kryesor i Napolit
Napoli nuk është duke kaluar në një formë të mirë dhe lojtarët shpesh po refuzojnë të luajnë. Presidenti, Aurelio De Laurentiis ka dhënë dënime për lojtarët por tani duket se ka ardhur koha të merret edhe me trajnerin. ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 08:37
Napoli nuk është duke kaluar në një formë të mirë dhe lojtarët shpesh po refuzojnë të luajnë. Presidenti, Aurelio De Laurentiis ka dhënë dënime për lojtarët por tani duket se ka ardhur koha të merret edhe me trajnerin. ...

Zërat e çojnë te Napoli, Edoardo Reja sqaron gjithçka
Trajneri i Shqipërisë, Edoardo Reja, ishte dje i pranishëm në stadium për të ndjekur ndeshjen mes Udinese dhe Napolit. Menjëherë, mediet italiane shkruan se strategu kuqezi shihet si një kandidaturë e mundshme për të ...
ABCNews | 08-Dec-2019 22:21
Trajneri i Shqipërisë, Edoardo Reja, ishte dje i pranishëm në stadium për të ndjekur ndeshjen mes Udinese dhe Napolit. Menjëherë, mediet italiane shkruan se strategu kuqezi shihet si një kandidaturë e mundshme për të ...

Tre kandidatë për të zëvendësuar Ancelottin te Napoli
Ditët e Carlo Ancelottit si kryetrajner i Napolit janë të numëruara, pas edhe një rezultati të dobët të skuadrës. Napoli ka mbetur në pozitën e shtatë pas 15 ndeshjeve. Napoli të shtunën barazoi 1:1 si mysafir i ...
Shenja | 08-Dec-2019 23:16
Ditët e Carlo Ancelottit si kryetrajner i Napolit janë të numëruara, pas edhe një rezultati të dobët të skuadrës. Napoli ka mbetur në pozitën e shtatë pas 15 ndeshjeve. Napoli të shtunën barazoi 1:1 si mysafir i ...

U tha se do shkojë te Napoli, Reja na sqaron situatën
Armand Duka, president i Federatës Shqiptare të Futbollit, mund të rrijë i qetë. Trajneri Edoardo Reja nuk do të largohet nga Shqipëria. Ai ishte dje i pranishëm në stadium për të ndjekur ndeshjen e Udineses me Napolin. ...
Politiko | 08-Dec-2019 23:09
Armand Duka, president i Federatës Shqiptare të Futbollit, mund të rrijë i qetë. Trajneri Edoardo Reja nuk do të largohet nga Shqipëria. Ai ishte dje i pranishëm në stadium për të ndjekur ndeshjen e Udineses me Napolin. ...

Edy Reja shihet si zëvendësues i Ancelottit te Napoli
Carlo Ancelotti thuhet se i ka ditët e numëruara te Napoli. Trajneri italian ka dëshpëruar në këtë fillim sezon me rezultate, andaj napolitanët po e mendojnë shkarkimin e tij. Sipas asaj që raporton Calciomercato , ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 21:42
Carlo Ancelotti thuhet se i ka ditët e numëruara te Napoli. Trajneri italian ka dëshpëruar në këtë fillim sezon me rezultate, andaj napolitanët po e mendojnë shkarkimin e tij. Sipas asaj që raporton Calciomercato , ...

Tre kandidatë për të zëvendësuar Ancelottin te Napoli
Ditët e Carlo Ancelottit si kryetrajner i Napolit janë të numëruara, pas edhe një rezultati të dobët të skuadrës. Napoli ka mbetur në pozitën e shtatë pas 15 ndeshjeve. Napoli të shtunën barazoi 1:1 si mysafir i ...
Koha.net | 08-Dec-2019 22:57
Ditët e Carlo Ancelottit si kryetrajner i Napolit janë të numëruara, pas edhe një rezultati të dobët të skuadrës. Napoli ka mbetur në pozitën e shtatë pas 15 ndeshjeve. Napoli të shtunën barazoi 1:1 si mysafir i ...

Edi Reja në krye të Napolit? Trajneri italian sqaron gjithçka
Në ditët e fundit është folur shumë për një emërim të mundshëm të trajnerit Edy Reja në krye të Napolit. Momenti i vështirë që po kalon në kampionatin italian, mund të sjellë vendimin e De Laurentiis për të shkarkuar ...
GazetaTema | 08-Dec-2019 16:28
Në ditët e fundit është folur shumë për një emërim të mundshëm të trajnerit Edy Reja në krye të Napolit. Momenti i vështirë që po kalon në kampionatin italian, mund të sjellë vendimin e De Laurentiis për të shkarkuar ...

Pasues i Ançelotit te Napoli? Edi Reja reagon për herë të parë për lajmin e bujshëm
Postuar: 08/12/2019 - 22:16 Emri i trajnerit Edi Reja ka qarkulluar së fundmi në mediat italiane, se mund të jetë pasuesi i Karlo Ançelotit, pasi skuadra e kaltër, është duke kaluar një krizë rezultatesh dhe pritet ...
Sot.Al | 08-Dec-2019 22:18
Postuar: 08/12/2019 - 22:16 Emri i trajnerit Edi Reja ka qarkulluar së fundmi në mediat italiane, se mund të jetë pasuesi i Karlo Ançelotit, pasi skuadra e kaltër, është duke kaluar një krizë rezultatesh dhe pritet ...

Edy Reja në krye të Napolit? Strategu italian sqaron gjithçka
Në ditët e fundit është folur shumë për një emërim të mundshëm të trajnerit Edy Reja në krye të Napolit. Momenti i vështirë që po kalon në kampionatin italian, mund të sjellë vendimin e De Laurentiis për të shkarkuar ...
Telegraf | 08-Dec-2019 16:43
Në ditët e fundit është folur shumë për një emërim të mundshëm të trajnerit Edy Reja në krye të Napolit. Momenti i vështirë që po kalon në kampionatin italian, mund të sjellë vendimin e De Laurentiis për të shkarkuar ...

Edy Reja shihet si zëvendësues i Ancelottit te Napoli
Carlo Ancelotti thuhet se i ka ditët e numëruara te Napoli. Trajneri italian ka dëshpëruar në këtë fillim sezon me rezultate, andaj napolitanët po e mendojnë shkarkimin e tij. Sipas asaj që raporton Calciomercato, ...
E Dua Sportin | 08-Dec-2019 22:00
Carlo Ancelotti thuhet se i ka ditët e numëruara te Napoli. Trajneri italian ka dëshpëruar në këtë fillim sezon me rezultate, andaj napolitanët po e mendojnë shkarkimin e tij. Sipas asaj që raporton Calciomercato, ...

VIDEO | Napoli totalisht i lodhur, shokët e skuadrës acarojnë Mario Rui
Napoli po kalon momentin më të vështirë të viteve të fundit. Ekipi i Carlo Ancelottit nuk fiton prej shtatë ndeshjesh në Serie A dhe Interi kryesues është 17 pikë larg. Nënkampionët nuk shkuan më shumë se një barazim ...
ABCNews | 08-Dec-2019 19:56
Napoli po kalon momentin më të vështirë të viteve të fundit. Ekipi i Carlo Ancelottit nuk fiton prej shtatë ndeshjesh në Serie A dhe Interi kryesues është 17 pikë larg. Nënkampionët nuk shkuan më shumë se një barazim ...

Werderi i Rashicës kërkah hiç, veç dy pikë larg fundit!
Nuk ka paqe në shtëpinë e Napolit, barazimi kundër Udines konfirmoi edhe një herë krizën e madhe që ka mbërthyer ekipin e Elseid Hysajt. Fitorja në Serie A mungon që nga 19 tetori, një ecuri negative e cila nuk shihej ...
GazetaBlic | 08-Dec-2019 20:05
Nuk ka paqe në shtëpinë e Napolit, barazimi kundër Udines konfirmoi edhe një herë krizën e madhe që ka mbërthyer ekipin e Elseid Hysajt. Fitorja në Serie A mungon që nga 19 tetori, një ecuri negative e cila nuk shihej ...

Napoli, fati i Ancelottit kalon nga Genk, Edi Reja mes kandidatëve!
Nuk ka paqe në shtëpinë e Napolit, barazimi kundër Udines konfirmoi edhe një herë krizën e madhe që ka mbërthyer ekipin e Elseid Hysajt. Fitorja në Serie A mungon që nga 19 tetori, një ecuri negative e cila nuk shihej ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 14:18
Nuk ka paqe në shtëpinë e Napolit, barazimi kundër Udines konfirmoi edhe një herë krizën e madhe që ka mbërthyer ekipin e Elseid Hysajt. Fitorja në Serie A mungon që nga 19 tetori, një ecuri negative e cila nuk shihej ...

Ecuria jo e duhur në kampionat, Edi Reja mes kandidatëve për stolin e “gjigandëve” të Italisë (Foto)
Nuk ka paqe në shtëpinë e Napolit, barazimi kundër Udines konfirmoi edhe një herë krizën e madhe që ka mbërthyer ekipin e Elseid Hysajt. Fitorja në Serie A mungon që nga 19 tetori, një ecuri negative e cila nuk shihej ...
Lexo | 08-Dec-2019 19:15
Nuk ka paqe në shtëpinë e Napolit, barazimi kundër Udines konfirmoi edhe një herë krizën e madhe që ka mbërthyer ekipin e Elseid Hysajt. Fitorja në Serie A mungon që nga 19 tetori, një ecuri negative e cila nuk shihej ...

Ultimatum për Ancelottin, ka një kandidat për pankinën e Napolit
Napoli po vuan për të marrë tre pikët në Serie A. Fitorja mungon prej shtatë ndeshjesh dhe Carlo Ancelotti rrezikon seriozisht shkarkimin. Ndeshja e së martës në Champions League është decizive. Ndaj Genk mjafton një ...
ABCNews | 08-Dec-2019 15:17
Napoli po vuan për të marrë tre pikët në Serie A. Fitorja mungon prej shtatë ndeshjesh dhe Carlo Ancelotti rrezikon seriozisht shkarkimin. Ndeshja e së martës në Champions League është decizive. Ndaj Genk mjafton një ...

Napoli, fati i Ancelottit kalon nga Genk, Edi Reja mes kandidatëve!
Nuk ka paqe në shtëpinë e Napolit, barazimi kundër Udines konfirmoi edhe një herë krizën e madhe që ka mbërthyer ekipin e Elseid Hysajt. Fitorja në Serie A mungon që nga 19 tetori, një ecuri negative e cila nuk shihej ...
E Dua Sportin | 08-Dec-2019 16:01
Nuk ka paqe në shtëpinë e Napolit, barazimi kundër Udines konfirmoi edhe një herë krizën e madhe që ka mbërthyer ekipin e Elseid Hysajt. Fitorja në Serie A mungon që nga 19 tetori, një ecuri negative e cila nuk shihej ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved