ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 20:42

Pioli gjen ilaçin, Milan seleksionon fitoren e dytë radhazi

Pioli gjen ilaçin, Milan seleksionon fitoren e dytë radhazi
Milan ka seleksionuar fitoren e dytë radhazi duke fituar në transfertë përballë Bolognas me shifrat 3 me 2. Të besuarit e Piolit arritën të kalonin në avantazh me Piatek, nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 15. ...
VizionPlus | 09-Dec-2019 08:11
Milan ka seleksionuar fitoren e dytë radhazi duke fituar në transfertë përballë Bolognas me shifrat 3 me 2. Të besuarit e Piolit arritën të kalonin në avantazh me Piatek, nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 15. ...

VIDEO | Goli me goditje dënimi, Neymar zbulon “profecinë”
Neymar shënoi golin e barazimit në ndeshjen kundër Montpellier dhe më pas PSG realizoi edhe dy herë të tjera për të fituar me rezultatin 1-3 në transfertë. Sulmuesi ka zbuluar një prapaskenë në lidhje me golin e ...
ABCNews | 09-Dec-2019 10:07
Neymar shënoi golin e barazimit në ndeshjen kundër Montpellier dhe më pas PSG realizoi edhe dy herë të tjera për të fituar me rezultatin 1-3 në transfertë. Sulmuesi ka zbuluar një prapaskenë në lidhje me golin e ...

Pioli: Më emocionoi Mihajlovic, Piatek i rëndësishëm
Stefano Pioli i është gëzuar pikëve të plota që Milani mori në transfertë kundër Bologna. Trajneri i kuqezinjve, pas ndeshjes deklaroi: “Po punojmë si ekip dhe nuk është çudi që rezultatet po vijnë. Punojmë më mirë dhe ...
ABCNews | 09-Dec-2019 09:07
Stefano Pioli i është gëzuar pikëve të plota që Milani mori në transfertë kundër Bologna. Trajneri i kuqezinjve, pas ndeshjes deklaroi: “Po punojmë si ekip dhe nuk është çudi që rezultatet po vijnë. Punojmë më mirë dhe ...

Milani kthehet të fitojë dy ndeshje radhazi pas 3 muajsh Milani arrin fitoren e dytë radhazi në kampionat dhe të dytën radhazi në transfertë. Që prej muajit shtator, kur mundi Brescian me 31 gusht dhe Verona me 15 shtator, kuqezinjtë nuk fitonin dy
Milani arrin fitoren e dytë radhazi në kampionat dhe të dytën radhazi në transfertë. Që prej muajit shtator, kur mundi Brescian me 31 gusht dhe Verona me 15 shtator, kuqezinjtë nuk fitonin dy ndeshje radhazi në ...
Kosova Sot | 09-Dec-2019 12:04
Milani arrin fitoren e dytë radhazi në kampionat dhe të dytën radhazi në transfertë. Që prej muajit shtator, kur mundi Brescian me 31 gusht dhe Verona me 15 shtator, kuqezinjtë nuk fitonin dy ndeshje radhazi në ...

Pioli: Fituam me meritë
Trajneri i Milan, Stefano Pioli e ka vlerësuar fitore me meritë, triumfin e rosonerëve në përballjen e vështirë të fundjavës ndaj Bologna. Golat e Krzysztof Piatek, Theo Hernandez dhe Giacomo Bonaventura i dhanë fitoren ...
EkonomiaOnline | 09-Dec-2019 10:01
Trajneri i Milan, Stefano Pioli e ka vlerësuar fitore me meritë, triumfin e rosonerëve në përballjen e vështirë të fundjavës ndaj Bologna. Golat e Krzysztof Piatek, Theo Hernandez dhe Giacomo Bonaventura i dhanë fitoren ...

Notat e lojtarëve: Bologna 2-3 Milan, Piatek më i miri
Milani e ka mposhtur Bolognan në javën e 15-të në Serie A me rezultat 2-3. Golat për Rossonerët i shënuan Krzysztof Piatek (15’), Theo Hernandez (32’) dhe Giacomo Bonavetura (46’), ndërsa për vendasit shënuan mbrojtësi ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 22:54
Milani e ka mposhtur Bolognan në javën e 15-të në Serie A me rezultat 2-3. Golat për Rossonerët i shënuan Krzysztof Piatek (15’), Theo Hernandez (32’) dhe Giacomo Bonavetura (46’), ndërsa për vendasit shënuan mbrojtësi ...

Pioli: Fituam me meritë
Trajneri i Milan, Stefano Pioli e ka vlerësuar fitore me meritë, triumfin e rosonerëve në përballjen e vështirë të fundjavës ndaj Bologna. Golat e Krzysztof Piatek, Theo Hernandez dhe Giacomo Bonaventura i dhanë fitoren ...
Klan Kosova | 09-Dec-2019 09:37
Trajneri i Milan, Stefano Pioli e ka vlerësuar fitore me meritë, triumfin e rosonerëve në përballjen e vështirë të fundjavës ndaj Bologna. Golat e Krzysztof Piatek, Theo Hernandez dhe Giacomo Bonaventura i dhanë fitoren ...

Befason lojtari i Manchester United: Solskjaer është si Fergusoni
Stefano Pioli, trajneri i Milanit beson se skuadra e tij ka cilësi, por duhet ta kombinojë atë me intensitet. Padyshim që ka përparësi në lojën e Rossonerëve, pasi mbrëmë ishte performanca e tyre më e mirë e sezonit ...
GazetaBlic | 09-Dec-2019 09:04
Stefano Pioli, trajneri i Milanit beson se skuadra e tij ka cilësi, por duhet ta kombinojë atë me intensitet. Padyshim që ka përparësi në lojën e Rossonerëve, pasi mbrëmë ishte performanca e tyre më e mirë e sezonit ...

Shënoi fitoren e dytë radhazi me Milanin, këto janë fjalët e Piolit
Trajneri i Milanit, Stefano Pioli nuk e sheh fitoren 3:2 të ekipit të tij ndaj Bolognas si një pikë kthese për kuqezinjtë, por si një tjetër hap drejt progresit. “Objektivi është ndeshja e radhës, kjo është e gjitha. Ne ...
Zeri | 09-Dec-2019 08:43
Trajneri i Milanit, Stefano Pioli nuk e sheh fitoren 3:2 të ekipit të tij ndaj Bolognas si një pikë kthese për kuqezinjtë, por si një tjetër hap drejt progresit. “Objektivi është ndeshja e radhës, kjo është e gjitha. Ne ...

Pioli: Fituam me meritë, Piatek po bën shumë punë
Pas suksesit 3-2 ndaj Bolognas, që ka ndjekur atë me Parma, Milani duket se ngadalë ngadalë po shërohet nga “sëmundja” që e kapi këtë fillim sezoni, për të mos shënuar shumë dhe për të gabuar jashtë mase. Golat e ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 08:26
Pas suksesit 3-2 ndaj Bolognas, që ka ndjekur atë me Parma, Milani duket se ngadalë ngadalë po shërohet nga “sëmundja” që e kapi këtë fillim sezoni, për të mos shënuar shumë dhe për të gabuar jashtë mase. Golat e ...

Pioli, pas fitores së dytë me radhë: Milani im di të luajë futboll
Pioli është i lumtur me fitoren e dytë të Milanit me radhë në Serie A Pas fitores kundër Parmës, Milani i Stefano Piolit ka marrë tri pikë të plota edhe në udhëtim te Bologna. Kuqezinjtë kanë triumfuar 3-2 në një ...
TetovaSot | 08-Dec-2019 23:54
Pioli është i lumtur me fitoren e dytë të Milanit me radhë në Serie A Pas fitores kundër Parmës, Milani i Stefano Piolit ka marrë tri pikë të plota edhe në udhëtim te Bologna. Kuqezinjtë kanë triumfuar 3-2 në një ...

Milani “djersin” por ia del, mposht Bolognan në transfertë
Milani ka fituar 2-3 në transfertë përballë Bolognas. Kuqezinjtë e drejtuar nga Stefano Pioli kërkonin me doemos fitoren dhe pas 90 minutave ia dolën. “Djalli” e nisi shumë mirë ndeshjen, me Piatek që shënoi në minutën ...
ABCNews | 08-Dec-2019 22:48
Milani ka fituar 2-3 në transfertë përballë Bolognas. Kuqezinjtë e drejtuar nga Stefano Pioli kërkonin me doemos fitoren dhe pas 90 minutave ia dolën. “Djalli” e nisi shumë mirë ndeshjen, me Piatek që shënoi në minutën ...

Pioli, pas fitores së dytë me radhë: Milani im di të luajë futboll
Pioli është i lumtur me fitoren e dytë të Milanit me radhë në Serie A Pas fitores kundër Parmës, Milani i Stefano Piolit ka marrë tri pikë të plota edhe në udhëtim te Bologna. Kuqezinjtë kanë triumfuar 3-2 në një ...
Gazeta Express | 08-Dec-2019 23:33
Pioli është i lumtur me fitoren e dytë të Milanit me radhë në Serie A Pas fitores kundër Parmës, Milani i Stefano Piolit ka marrë tri pikë të plota edhe në udhëtim te Bologna. Kuqezinjtë kanë triumfuar 3-2 në një ...

Milani vuan, por fiton ndaj Bolognas
Milani ka fituar me shumë mund në udhëtim te Bologna në kuadër të javës së 15-të në Serie A. Rossonerët fituan 3-2 në udhëtim te rivali i ligës italiane, për t’i marrë kështu tri pikë tejet të rëndësishme. Pas vetëm ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 22:39
Milani ka fituar me shumë mund në udhëtim te Bologna në kuadër të javës së 15-të në Serie A. Rossonerët fituan 3-2 në udhëtim te rivali i ligës italiane, për t’i marrë kështu tri pikë tejet të rëndësishme. Pas vetëm ...

Milani fiton ndaj Bolognas
Futbollistët e Bolognas pësuan humbje sonte para shikuesve të vet në ndeshjen kundër Milanit, me rezultat 2:3. Ishin mysafirët që erdhën shumë shpejt deri tek epërsia prej dy golash, duke paralajmëruar kështu se në këtë ...
Koha.net | 08-Dec-2019 23:21
Futbollistët e Bolognas pësuan humbje sonte para shikuesve të vet në ndeshjen kundër Milanit, me rezultat 2:3. Ishin mysafirët që erdhën shumë shpejt deri tek epërsia prej dy golash, duke paralajmëruar kështu se në këtë ...

Tjetër fitore për Milanin
Milan ka rrëmbyer pikët e plota në “Renato Dall’Ara”, duke e mposhtur 3-2 Bolognan. Me këtë fitore, Milan është ngjitur në pozitën e 10 me 20 pikë… Pas fitores kundër Parmës, Milani i Stefano Piolit ka marrë të tjera ...
TetovaSot | 08-Dec-2019 23:21
Milan ka rrëmbyer pikët e plota në “Renato Dall’Ara”, duke e mposhtur 3-2 Bolognan. Me këtë fitore, Milan është ngjitur në pozitën e 10 me 20 pikë… Pas fitores kundër Parmës, Milani i Stefano Piolit ka marrë të tjera ...

Arianit Ahmeti: Do të kemi zgjedhje në FFK, përgatituni!
Skuadra e Milanit ka fituar edhe ndeshjen e dytë radhazi nën drejtimin e Stefano Piolit. Milan ka mposhtur Bolognan me rezultatin 2-3, për të fituar tre pikë shumë të rëndësishme në Serie A, shkruan GazetaBlic . ...
GazetaBlic | 08-Dec-2019 23:15
Skuadra e Milanit ka fituar edhe ndeshjen e dytë radhazi nën drejtimin e Stefano Piolit. Milan ka mposhtur Bolognan me rezultatin 2-3, për të fituar tre pikë shumë të rëndësishme në Serie A, shkruan GazetaBlic . ...

Anthony Joshua i bën thirrje Deontay Wilderit: Jam i gatshëm
Skuadra e Milanit ka fituar edhe ndeshjen e dytë radhazi nën drejtimin e Stefano Piolit. Milan ka mposhtur Bolognan me rezultatin 2-3, për të fituar tre pikë shumë të rëndësishme në Serie A, shkruan GazetaBlic . Milan ...
GazetaBlic | 08-Dec-2019 23:12
Skuadra e Milanit ka fituar edhe ndeshjen e dytë radhazi nën drejtimin e Stefano Piolit. Milan ka mposhtur Bolognan me rezultatin 2-3, për të fituar tre pikë shumë të rëndësishme në Serie A, shkruan GazetaBlic . Milan ...

Bologna – Milan, notat e lojtarëve
Skuadra e Bolognas ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Milanit. Bologna ka realizuar edhe golin e dytë ndaj Milanit, për të ngushtuar epërsinë e mysafirëve, shkruan GazetaBlic . Sansone ka realizuar nga pika e bardhë e ...
GazetaBlic | 08-Dec-2019 23:03
Skuadra e Bolognas ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Milanit. Bologna ka realizuar edhe golin e dytë ndaj Milanit, për të ngushtuar epërsinë e mysafirëve, shkruan GazetaBlic . Sansone ka realizuar nga pika e bardhë e ...

Milani vuan, por fiton ndaj Bolognas
Milani ka fituar me shumë mund në udhëtim te Bologna në kuadër të javës së 15-të në Serie A. Rossonerët fituan 3-2 në udhëtim te rivali i ligës italiane, për t’i marrë kështu tri pikë tejet të rëndësishme. Pas vetëm ...
E Dua Sportin | 08-Dec-2019 23:00
Milani ka fituar me shumë mund në udhëtim te Bologna në kuadër të javës së 15-të në Serie A. Rossonerët fituan 3-2 në udhëtim te rivali i ligës italiane, për t’i marrë kështu tri pikë tejet të rëndësishme. Pas vetëm ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved