ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 03:07

MSH: Buxheti për pacientët me diabet për vitin 2020 është 750 milionë denarë

MSH: Buxheti për pacientët me diabet për vitin 2020 është 750 milionë denarë
Ministria e Shëndetësisë kumtoi se me propozim-buxhetin për vitin 2020, sigurohen insulina, shiringa insuline, glukagon, shirita për matjen e sheqerit dhe pompa për furnizim të vazhdueshëm të insulinës, në vlerë prej ...
Telegrafi | 09-Dec-2019 12:54
Ministria e Shëndetësisë kumtoi se me propozim-buxhetin për vitin 2020, sigurohen insulina, shiringa insuline, glukagon, shirita për matjen e sheqerit dhe pompa për furnizim të vazhdueshëm të insulinës, në vlerë prej ...

MSH: Buxheti për pacientët me diabet për vitin 2020 është 750 milion denarë
Shkup, 9 dhjetor – Ministria e Shëndetësisë kumtoi se me Propozim-buxhetin për vitin 2020, sigurohen insulina, shiringa insuline, glukagon, shirita për matjen e sheqerit dhe pompa për furnizim të vazhdueshëm të ...
Koha.mk | 09-Dec-2019 12:42
Shkup, 9 dhjetor – Ministria e Shëndetësisë kumtoi se me Propozim-buxhetin për vitin 2020, sigurohen insulina, shiringa insuline, glukagon, shirita për matjen e sheqerit dhe pompa për furnizim të vazhdueshëm të ...

MSH: Buxheti për pacientët me diabet për vitin 2020 është 750 milion denarë, në vitin 2017 ka qenë 562 milion denarë
Shkup, 9 dhjetor 2019 (MEDIAL) – Ministria e Shëndetësisë kumtoi se me Propozim-buxhetin për vitin 2020, sigurohen insulina, shiringa insuline, glukagon, shirita për matjen e sheqerit dhe pompa për furnizim të ...
Medial | 09-Dec-2019 12:39
Shkup, 9 dhjetor 2019 (MEDIAL) – Ministria e Shëndetësisë kumtoi se me Propozim-buxhetin për vitin 2020, sigurohen insulina, shiringa insuline, glukagon, shirita për matjen e sheqerit dhe pompa për furnizim të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved