ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 21:55

Njihuni me vetitë e mrekullueshme të vajit të arrave në shëndet dhe kozmetikë

Njihuni me vetitë e mrekullueshme të vajit të arrave në shëndet dhe kozmetikë
Arrat njihen si një antioksidant natyral dhe kardiologët rekomandojnë konsumin e tyre për ata që vuajnë nga nivelet e larta të kolesterolit të keq në gjak dhe shfaqin risqe të sëmundjeve kardiovaskulare Për të njëjtin ...
Telegraf | 08-Dec-2019 19:23
Arrat njihen si një antioksidant natyral dhe kardiologët rekomandojnë konsumin e tyre për ata që vuajnë nga nivelet e larta të kolesterolit të keq në gjak dhe shfaqin risqe të sëmundjeve kardiovaskulare Për të njëjtin ...

Kripërat minerale në ujin e pijshëm lehtësojnë proceset e tretjes dhe funksionin e të gjithave organeve. Si t’i dallojmë ujërat që konsumojmë?
Nutricionistja Albana Daka, në një intervistë dhënë për revistën BORDO shpjegon dallimin midis llojeve të ujërave, vlerave që ata kanë dhe çfarë ndikimi kanë në organizimin e njeriut si dhe në parandalimin e sëmundjeve ...
Bordo | 09-Dec-2019 12:42
Nutricionistja Albana Daka, në një intervistë dhënë për revistën BORDO shpjegon dallimin midis llojeve të ujërave, vlerave që ata kanë dhe çfarë ndikimi kanë në organizimin e njeriut si dhe në parandalimin e sëmundjeve ...

Vetitë e mrekullueshme të vajit të arrave në shëndet dhe kozmetikë
Arrat njihen si një antioksidant natyral dhe kardiologët rekomandojnë konsumin e tyre për ata që vuajnë nga nivelet e larta të kolesterolit të keq në gjak dhe shfaqin risqe të sëmundjeve kardiovaskulare. Për të njëjtin ...
Indeks Online | 08-Dec-2019 18:59
Arrat njihen si një antioksidant natyral dhe kardiologët rekomandojnë konsumin e tyre për ata që vuajnë nga nivelet e larta të kolesterolit të keq në gjak dhe shfaqin risqe të sëmundjeve kardiovaskulare. Për të njëjtin ...

Vetitë e mrekullueshme të vajit të arrave në shëndet dhe kozmetikë
Arrat njihen si një antioksidant natyral dhe kardiologët rekomandojnë konsumin e tyre për ata që vuajnë nga nivelet e larta të kolesterolit të keq në gjak dhe shfaqin risqe të sëmundjeve kardiovaskulare. Për të njëjtin ...
EkonomiaOnline | 08-Dec-2019 18:56
Arrat njihen si një antioksidant natyral dhe kardiologët rekomandojnë konsumin e tyre për ata që vuajnë nga nivelet e larta të kolesterolit të keq në gjak dhe shfaqin risqe të sëmundjeve kardiovaskulare. Për të njëjtin ...

Vaji i arrave; vetitë e mrekullueshme të tij në shëndet dhe kozmetikë
Arrat njihen si një antioksidant natyral dhe kardiologët rekomandojnë konsumin e tyre për ata që vuajnë nga nivelet e larta të kolesterolit të keq në gjak dhe shfaqin risqe të sëmundjeve kardiovaskulare Për të njëjtin ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 09:56
Arrat njihen si një antioksidant natyral dhe kardiologët rekomandojnë konsumin e tyre për ata që vuajnë nga nivelet e larta të kolesterolit të keq në gjak dhe shfaqin risqe të sëmundjeve kardiovaskulare Për të njëjtin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved