ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 16:35

Parlajmërimi i frikshëm: Arktiku mund të bëhet shkak për nisjen e luftës mes Rusisë e NATO-s

Parlajmërimi i frikshëm: Arktiku mund të bëhet shkak për nisjen e luftës mes Rusisë e NATO-s
Arktiku mund të bëhet shkak për nisjen e një lufte fatale mes Rusisë dhe NAT-s. Paralajmërimi vjen nga komandanti i lartë rus i Flotës Veriore Ruse, li Alexander Moiseev. Ai tha se ka një rritje të konsiderueshme të ...
GazetaTema | 09-Dec-2019 11:48
Arktiku mund të bëhet shkak për nisjen e një lufte fatale mes Rusisë dhe NAT-s. Paralajmërimi vjen nga komandanti i lartë rus i Flotës Veriore Ruse, li Alexander Moiseev. Ai tha se ka një rritje të konsiderueshme të ...

Serbia bëhet me helikopterë të rinj nga Rusia
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi të premten pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35.
Top Channel | 08-Dec-2019 00:22
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi të premten pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35.

Komandanti rus: Rreziku për luftë mes Rusisë dhe NATO-s po rritet
Rreziku i luftës në Arktik, që përfshin Rusinë dhe NATO-n po rritet, pohoi një komandant i lartë i Kremlinit. Parashikimi tronditës erdhi nga zv-admirali Alexander Moiseev, kreu i Flotës Veriore Ruse. Ai theksoi një ...
TetovaSot | 09-Dec-2019 14:09
Rreziku i luftës në Arktik, që përfshin Rusinë dhe NATO-n po rritet, pohoi një komandant i lartë i Kremlinit. Parashikimi tronditës erdhi nga zv-admirali Alexander Moiseev, kreu i Flotës Veriore Ruse. Ai theksoi një ...

Komandanti rus: Rreziku për luftë mes Rusisë dhe NATO-s po rritet
Rreziku i luftës në Arktik, që përfshin Rusinë dhe NATO-n po rritet, pohoi një komandant i lartë i Kremlinit. Parashikimi tronditës erdhi nga zv-admirali Alexander Moiseev, kreu i Flotës Veriore Ruse. Ai theksoi një ...
Gazeta Observer | 09-Dec-2019 13:00
Rreziku i luftës në Arktik, që përfshin Rusinë dhe NATO-n po rritet, pohoi një komandant i lartë i Kremlinit. Parashikimi tronditës erdhi nga zv-admirali Alexander Moiseev, kreu i Flotës Veriore Ruse. Ai theksoi një ...

Komandanti rus: Rreziku për luftë mes Rusisë dhe NATO-s po rritet
Rreziku i luftës në Arktik, që përfshin Rusinë dhe NATO-n po rritet, pohoi një komandant i lartë i Kremlinit. Parashikimi tronditës erdhi nga zv-admirali Alexander Moiseev, kreu i Flotës Veriore Ruse. Ai theksoi një ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 12:30
Rreziku i luftës në Arktik, që përfshin Rusinë dhe NATO-n po rritet, pohoi një komandant i lartë i Kremlinit. Parashikimi tronditës erdhi nga zv-admirali Alexander Moiseev, kreu i Flotës Veriore Ruse. Ai theksoi një ...

“Karroca e djallit”: Vuçiç tregoi se si testohet cilësia e helikopterit në Ballkan (video)
Ushtria serbe zbuloi të shtunën helikopterë të rinj të blerë në Rusi, dhe presidenti Aleksandar Vuçiç mori pjesë në ceremoninë e prezantimit të tyre në aeroportin ushtarak në Batajnica afër Beogradit. Vuçiç tha se ...
Tesheshi | 08-Dec-2019 13:20
Ushtria serbe zbuloi të shtunën helikopterë të rinj të blerë në Rusi, dhe presidenti Aleksandar Vuçiç mori pjesë në ceremoninë e prezantimit të tyre në aeroportin ushtarak në Batajnica afër Beogradit. Vuçiç tha se ...

Serbia nuk ndalon armatimin, furnizohet me helikopterë të rinj rus
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi të premten pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35. Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi ...
Ina-Online | 08-Dec-2019 01:04
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi të premten pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35. Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi ...

Serbia bëhet me helikopterë të rinj nga Rusia
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi të premten pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35. Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi ...
ABCNews | 07-Dec-2019 21:55
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi të premten pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35. Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi ...

Serbia bëhet me helikopterë të rinj nga Rusia
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi të premten pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35. Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi ...
Flaka | 07-Dec-2019 22:34
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi të premten pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35. Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi ...

Serbia bëhet me helikopterë të rinj nga Rusia
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi të premten pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35. Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi ...
Medial | 07-Dec-2019 22:01
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi të premten pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35. Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi ...

Serbia armatoset me helikopterë të rinj nga Rusia
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi të premten pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35, transmeton TopChannel. Në një ceremoni në bazën ajrore në ...
EkonomiaOnline | 07-Dec-2019 21:34
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi të premten pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35, transmeton TopChannel. Në një ceremoni në bazën ajrore në ...

Serbia furnizohet me helikopterë të rinj nga Rusia (VIDEO)
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35. Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi Rusinë për ...
TetovaSot | 07-Dec-2019 21:28
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35. Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi Rusinë për ...

Serbia bëhet me helikopterë të rinj nga Rusia
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi të premten pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35, transmeton TopChannel Në një ceremoni në bazën ajrore në ...
Portalb | 07-Dec-2019 21:22
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi të premten pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35, transmeton TopChannel Në një ceremoni në bazën ajrore në ...

Helikopterë të rinj nga Rusia arrijnë në Serbi
Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi Rusinë për mbështetjen ndërsa lavdëroi helikopterët Mi-35 që sipas tij “nuk kanë asnjë rival në botë”. Armatosja e Serbisë nga Rusia ka nxitur shqetësime në ...
AlbInfo | 07-Dec-2019 21:22
Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi Rusinë për mbështetjen ndërsa lavdëroi helikopterët Mi-35 që sipas tij “nuk kanë asnjë rival në botë”. Armatosja e Serbisë nga Rusia ka nxitur shqetësime në ...

Serbia furnizohet me helikopterë të rinj nga Rusia
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35. Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi......
Zeri | 07-Dec-2019 21:13
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35. Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi......

Serbia furnizohet me helikopterë të rinj nga Rusia
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35. Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi Rusinë për ...
Gazeta Express | 07-Dec-2019 21:01
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35. Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi Rusinë për ...

Serbia bëhet me helikopterë të rinj nga Rusia
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi të premten pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35. Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi ...
Gazeta Observer | 07-Dec-2019 18:07
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi të premten pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35. Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi ...

Serbia bëhet me helikopterë të rinj nga Rusia
Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi Rusinë për mbështetjen ndërsa lavdëroi helikopterët Mi-35 që sipas tij “nuk kanë asnjë rival në botë”. Armatosja e Serbisë nga Rusia ka nxitur shqetësime në ...
Lajminet | 07-Dec-2019 17:59
Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi Rusinë për mbështetjen ndërsa lavdëroi helikopterët Mi-35 që sipas tij “nuk kanë asnjë rival në botë”. Armatosja e Serbisë nga Rusia ka nxitur shqetësime në ...

Rusia armatos Serbinë, ushtria serbe bëhet me helikopterë të rinj
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi të premten pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35. Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi ...
GazetaTema | 07-Dec-2019 16:07
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi të premten pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35. Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi ...

Serbia merr helikopterë nga Rusia, Vuçiq përpiqet t’i prezantojë ata si të pa rival në botë
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi të premten pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35. Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi ...
PortaliOnline | 07-Dec-2019 16:37
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, inspektoi të premten pranimin e helikopterëve të rinj të forcave serbe, përfshirë edhe katër helikopterë rusë Mi-35. Në një ceremoni në bazën ajrore në Beograd, ai falënderoi ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved