ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 22:36

Haradinaj: Rexhep Ahmeti do të mbahet mend si luftëtar i dalluar

Haradinaj: Rexhep Ahmeti do të mbahet mend si luftëtar i dalluar
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjes dhe bashkëluftëtarëve për vdekjen e luftëtarit Rexhep Ahmeti. Haradinaj ka shkruar në Facebook se me pikëllim ka marrë lajmin për ndarjen nga ...
Telegrafi | 09-Dec-2019 09:16
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjes dhe bashkëluftëtarëve për vdekjen e luftëtarit Rexhep Ahmeti. Haradinaj ka shkruar në Facebook se me pikëllim ka marrë lajmin për ndarjen nga ...

Haradinaj: Rexhep Ahmeti do të mbahet mend si luftëtar i dalluar
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjes dhe bashkëluftëtarëve për vdekjen e luftëtarit Rexhep Ahmeti. Haradinaj ka shkruar në Facebook se me pikëllim ka marrë lajmin për ndarjen nga ...
Arbresh | 09-Dec-2019 09:55
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjes dhe bashkëluftëtarëve për vdekjen e luftëtarit Rexhep Ahmeti. Haradinaj ka shkruar në Facebook se me pikëllim ka marrë lajmin për ndarjen nga ...

Vdes ish-ushtari i UÇK-së, Rexhep Ahmeti – Haradinaj ngushëllon familjen
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjes dhe bashkëluftëtarëve për vdekjen e luftëtarit Rexhep Ahmeti. Haradinaj ka shkruar në se me pikëllim ka marrë lajmin për vdekjen e ...
Koha.net | 09-Dec-2019 09:52
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjes dhe bashkëluftëtarëve për vdekjen e luftëtarit Rexhep Ahmeti. Haradinaj ka shkruar në se me pikëllim ka marrë lajmin për vdekjen e ...

Haradinaj: Rexhep Ahmeti do të mbahet mend si luftëtar i dalluar
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjes dhe bashkëluftëtarëve për vdekjen e luftëtarit Rexhep Ahmeti. Haradinaj ka shkruar në Facebook se me pikëllim ka marrë lajmin për ndarjen nga ...
TetovaSot | 09-Dec-2019 09:49
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjes dhe bashkëluftëtarëve për vdekjen e luftëtarit Rexhep Ahmeti. Haradinaj ka shkruar në Facebook se me pikëllim ka marrë lajmin për ndarjen nga ...

Haradinaj: Rexhep Ahmeti do të mbahet mend si luftëtar i dalluar
Haradinaj ka shkruar në se me pikëllim ka marrë lajmin për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit Rexhep Ahmeti, i cili do të mbahet mend si luftëtar i dalluar i Zonës Operative të Shalës, që vazhdoi kontributin dhe ...
Lajminet | 09-Dec-2019 09:17
Haradinaj ka shkruar në se me pikëllim ka marrë lajmin për ndarjen nga jeta të bashkëluftëtarit Rexhep Ahmeti, i cili do të mbahet mend si luftëtar i dalluar i Zonës Operative të Shalës, që vazhdoi kontributin dhe ...

Haradinaj: Rexhep Ahmeti do të mbahet mend si luftëtar i dalluar
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjes dhe bashkëluftëtarëve për vdekjen e luftëtarit Rexhep Ahmeti. Përmes një statusi në Facebook, Haradinaj tha se Ahmeti do të mbahet mend si ...
EkonomiaOnline | 09-Dec-2019 09:16
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjes dhe bashkëluftëtarëve për vdekjen e luftëtarit Rexhep Ahmeti. Përmes një statusi në Facebook, Haradinaj tha se Ahmeti do të mbahet mend si ...

Haradinaj ngushëllon familjen Ahmeti
Ramush Haradinaj, Kryemimistri në detyrë ka njoftuar se është ndarë nga jeta ish ushtari i UÇK-së, Rexhep Ahmeti. Ai tha se Ahmeti do të mbahet mend si luftëtar i dalluar që kontributin e tij e vazhdoi edhe në liri ...
InFokusi | 09-Dec-2019 09:13
Ramush Haradinaj, Kryemimistri në detyrë ka njoftuar se është ndarë nga jeta ish ushtari i UÇK-së, Rexhep Ahmeti. Ai tha se Ahmeti do të mbahet mend si luftëtar i dalluar që kontributin e tij e vazhdoi edhe në liri ...

Haradinaj: Rexhep Ahmeti do të mbahet mend si luftëtar i dalluar
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjes dhe bashkëluftëtarëve për vdekjen e luftëtarit Rexhep Ahmeti.
Kosova Press | 09-Dec-2019 08:58
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj u ka shprehur ngushëllime familjes dhe bashkëluftëtarëve për vdekjen e luftëtarit Rexhep Ahmeti.

Ramush Haradinaj i pikëlluar pas vdekjes së Rexhep Ahmetit
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka mbetur i mërzitur pas vdekjes së ish-ushtarit të UÇK-së, Rexhep Ahmeti, njofton Klan Kosova. Përmes një statusi në Facebook, Haradinaj tha se Ahmeti do të mbahet mend si ...
Medial | 09-Dec-2019 08:58
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka mbetur i mërzitur pas vdekjes së ish-ushtarit të UÇK-së, Rexhep Ahmeti, njofton Klan Kosova. Përmes një statusi në Facebook, Haradinaj tha se Ahmeti do të mbahet mend si ...

Ramush Haradinaj i pikëlluar pas vdekjes së Rexhep Ahmetit
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka mbetur i mërzitur pas vdekjes së ish-ushtarit të UÇK-së, Rexhep Ahmeti, njofton Klan Kosova. Përmes një statusi në Facebook, Haradinaj tha se Ahmeti do të mbahet mend si ...
Klan Kosova | 09-Dec-2019 08:55
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, ka mbetur i mërzitur pas vdekjes së ish-ushtarit të UÇK-së, Rexhep Ahmeti, njofton Klan Kosova. Përmes një statusi në Facebook, Haradinaj tha se Ahmeti do të mbahet mend si ...

Ndërroi jetë ish-ushtari i njohur i UÇK-së (FOTO)
Pas një sëmundje të rëndë, sot në spitalin e Mitrovicës vdiq aktivisti dhe profesori i Sociologjisë Rexhep Ahmeti.Profesor Ahmeti ka qenë ushtar i UÇK-së, drejtor shkolle, profesor në shkollë të mesme e poashtu ka qenë ...
Ina-Online | 09-Dec-2019 08:01
Pas një sëmundje të rëndë, sot në spitalin e Mitrovicës vdiq aktivisti dhe profesori i Sociologjisë Rexhep Ahmeti.Profesor Ahmeti ka qenë ushtar i UÇK-së, drejtor shkolle, profesor në shkollë të mesme e poashtu ka qenë ...

Vdes ish-ushtari i UÇK-së Rexhep Ahmeti
Pas një sëmundje të rëndë, sot në spitalin e Mitrovicës vdiq aktivisti dhe profesori i Sociologjisë Rexhep Ahmeti. Profesor Ahmeti ka qenë ushtar i UÇK-së, drejtor shkolle, profesor në shkollë të mesme e poashtu ka qenë ...
TetovaSot | 08-Dec-2019 23:45
Pas një sëmundje të rëndë, sot në spitalin e Mitrovicës vdiq aktivisti dhe profesori i Sociologjisë Rexhep Ahmeti. Profesor Ahmeti ka qenë ushtar i UÇK-së, drejtor shkolle, profesor në shkollë të mesme e poashtu ka qenë ...

Vdes ish-ushtari i UÇK-së, Rexhep Ahmeti
Profesor Ahmeti ka qenë ushtar i UÇK-së, drejtor shkolle, profesor në shkollë të mesme e po ashtu ka qenë edhe i angazhuar si profesor për një kohë në Universitetin e Mitrovicës “Isa Boletini”. Varrimi i të ndjerit do ...
Lajminet | 08-Dec-2019 23:01
Profesor Ahmeti ka qenë ushtar i UÇK-së, drejtor shkolle, profesor në shkollë të mesme e po ashtu ka qenë edhe i angazhuar si profesor për një kohë në Universitetin e Mitrovicës “Isa Boletini”. Varrimi i të ndjerit do ...

Vdes ish-ushtari i UÇK-së Rexhep Ahmeti
Pas një sëmundje të rëndë, sot në spitalin e Mitrovicës vdiq aktivisti dhe profesori i Sociologjisë Rexhep Ahmeti. Profesor Ahmeti ka qenë ushtar i UÇK-së, drejtor shkolle, profesor në shkollë të mesme e poashtu ka qenë ...
Gazeta Express | 08-Dec-2019 22:18
Pas një sëmundje të rëndë, sot në spitalin e Mitrovicës vdiq aktivisti dhe profesori i Sociologjisë Rexhep Ahmeti. Profesor Ahmeti ka qenë ushtar i UÇK-së, drejtor shkolle, profesor në shkollë të mesme e poashtu ka qenë ...

Vdes ish-ushtari i UÇK-së Rexhep Ahmeti
Pas një sëmundje të rëndë, sot në spitalin e Mitrovicës vdiq profesori i Sociologjisë Rexhep Ahmeti. Ahmeti ka qenë ushtar i UÇK-së, drejtor shkolle, profesor në shkollë të mesme e poashtu ka qenë edhe i angazhuar si ...
Zeri | 08-Dec-2019 22:18
Pas një sëmundje të rëndë, sot në spitalin e Mitrovicës vdiq profesori i Sociologjisë Rexhep Ahmeti. Ahmeti ka qenë ushtar i UÇK-së, drejtor shkolle, profesor në shkollë të mesme e poashtu ka qenë edhe i angazhuar si ...

Vdes aktivisti i Vetëvendosjes, ish-ushtar i UÇK-së
Pas një sëmundje të rëndë, sot në spitalin e Mitrovicës vdiq aktivisti dhe profesori i Sociologjisë Rexhep Ahmeti. Profesor Ahmeti ka qenë ushtar i UÇK-së, drejtor shkolle, profesor në shkollë të mesme e poashtu ka qenë ...
Gazeta Observer | 08-Dec-2019 22:12
Pas një sëmundje të rëndë, sot në spitalin e Mitrovicës vdiq aktivisti dhe profesori i Sociologjisë Rexhep Ahmeti. Profesor Ahmeti ka qenë ushtar i UÇK-së, drejtor shkolle, profesor në shkollë të mesme e poashtu ka qenë ...

Vdes ish-ushtari i UÇK-së Rexhep Ahmeti
Pas një sëmundje të rëndë, sot në spitalin e Mitrovicës vdiq profesori i Sociologjisë Rexhep Ahmeti. Ahmeti ka qenë ushtar i UÇK-së, drejtor shkolle, profesor në shkollë të mesme e poashtu ka qenë edhe i angazhuar si ...
Medial | 08-Dec-2019 22:12
Pas një sëmundje të rëndë, sot në spitalin e Mitrovicës vdiq profesori i Sociologjisë Rexhep Ahmeti. Ahmeti ka qenë ushtar i UÇK-së, drejtor shkolle, profesor në shkollë të mesme e poashtu ka qenë edhe i angazhuar si ...

Vdes ish-ushtari i UÇK-së Rexhep Ahmeti
Pas një sëmundje të rëndë, sot në spitalin e Mitrovicës vdiq profesori i Sociologjisë Rexhep Ahmeti. Ahmeti ka qenë ushtar i UÇK-së, drejtor shkolle, profesor në shkollë të mesme e poashtu ka qenë edhe i angazhuar si ...
Klan Kosova | 08-Dec-2019 22:09
Pas një sëmundje të rëndë, sot në spitalin e Mitrovicës vdiq profesori i Sociologjisë Rexhep Ahmeti. Ahmeti ka qenë ushtar i UÇK-së, drejtor shkolle, profesor në shkollë të mesme e poashtu ka qenë edhe i angazhuar si ...

Lajmi i fundit: Vdes aktivisti i Vetëvendosjes, ish-ushtar i UÇK-së
Këtë të diele ka ndërruar jetë aktivisti i Lëvizjes Vetëvendojse, ish ushtari i UÇK-së Rexhep Ahmeti Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e LVV-së, komuna Mitrovicë, shkruan gazeta inFokus. Ahmeti njëherit ishte ...
InFokusi | 08-Dec-2019 21:45
Këtë të diele ka ndërruar jetë aktivisti i Lëvizjes Vetëvendojse, ish ushtari i UÇK-së Rexhep Ahmeti Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e LVV-së, komuna Mitrovicë, shkruan gazeta inFokus. Ahmeti njëherit ishte ...

Vdes aktivisti i Vetëvendosjes, ish-ushtar i UÇK-së
Pas një sëmundje të rëndë, sot në spitalin e Mitrovicës vdiq aktivisti dhe profesori i Sociologjisë Rexhep Ahmeti. Profesor Ahmeti ka qenë ushtar i UÇK-së, drejtor shkolle, profesor në shkollë të mesme e poashtu ka qenë ...
Arbresh | 08-Dec-2019 21:30
Pas një sëmundje të rëndë, sot në spitalin e Mitrovicës vdiq aktivisti dhe profesori i Sociologjisë Rexhep Ahmeti. Profesor Ahmeti ka qenë ushtar i UÇK-së, drejtor shkolle, profesor në shkollë të mesme e poashtu ka qenë ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved