ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 21:23

Grabitet një barnatore në Prishtinë, hajni në arrati

Grabitet një barnatore në Prishtinë, hajni në arrati
Të dielën në një barnatore në Prishtinë, një person i panjohur ka grabitur para Rasti ka ndodhur pasditen e së dielës në Prishtinë, ku punonjësja e barnatores ka raportuar në polici se derisa ishte duke punuar, një ...
Zeri | 09-Dec-2019 12:42
Të dielën në një barnatore në Prishtinë, një person i panjohur ka grabitur para Rasti ka ndodhur pasditen e së dielës në Prishtinë, ku punonjësja e barnatores ka raportuar në polici se derisa ishte duke punuar, një ...

Plaçkitet një barnatore në Prishtinë
Një punonjëse ka raportuar në polici se derisa ka qenë duke punuar në vendin e punës në barnatore, aty ka hyrë një person i panjohur i maskuar dhe i armatosur, i cili nën kërcënim të armës ka arritur t’i grabisë para të ...
Alsat-M | 09-Dec-2019 12:39
Një punonjëse ka raportuar në polici se derisa ka qenë duke punuar në vendin e punës në barnatore, aty ka hyrë një person i panjohur i maskuar dhe i armatosur, i cili nën kërcënim të armës ka arritur t’i grabisë para të ...

Nën kërcënimin e armëve plaçkitet një barnatore në Prishtinë
Një punonjëse ka raportuar në polici se derisa ka qenë duke punuar në vendin e punës në barnatore, aty ka hyrë një person i panjohur i maskuar dhe i armatosur, i cili nën kërcënim të armës ka arritur t’i grabisë para të ...
Lajminet | 09-Dec-2019 12:37
Një punonjëse ka raportuar në polici se derisa ka qenë duke punuar në vendin e punës në barnatore, aty ka hyrë një person i panjohur i maskuar dhe i armatosur, i cili nën kërcënim të armës ka arritur t’i grabisë para të ...

Grabitet një barnatore në Prishtinë, hajni në arrati
Të dielën në një barnatore në Prishtinë, një person i panjohur ka grabitur para Rasti ka ndodhur pasditen e së dielës në Prishtinë, ku punonjësja e barnatores ka raportuar në polici se derisa ishte duke punuar, një ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 12:36
Të dielën në një barnatore në Prishtinë, një person i panjohur ka grabitur para Rasti ka ndodhur pasditen e së dielës në Prishtinë, ku punonjësja e barnatores ka raportuar në polici se derisa ishte duke punuar, një ...

Grabitje e armatosur në qendër të Prishtinës
Një person i maskuar dhe i armatosur ka kryer mbrëmë një grabitje në një barnatore në qendër të Prishtinës. Policia e Kosovës me të pranuar informacionin ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes ndërsa i dyshuari ka ikur ...
Arbresh | 09-Dec-2019 12:33
Një person i maskuar dhe i armatosur ka kryer mbrëmë një grabitje në një barnatore në qendër të Prishtinës. Policia e Kosovës me të pranuar informacionin ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes ndërsa i dyshuari ka ikur ...

Digjet një veturë në Prishtinë
Policia e Kosovës njofton se në lagjen “Emshir” në Prishtinë një veture me targa vendore i është vënë zjarr qëllimisht nga dy persona të panjohur. “Viktima femër K/Shqiptare ka raportuar se persona të panjohur ...
Koha.net | 09-Dec-2019 12:30
Policia e Kosovës njofton se në lagjen “Emshir” në Prishtinë një veture me targa vendore i është vënë zjarr qëllimisht nga dy persona të panjohur. “Viktima femër K/Shqiptare ka raportuar se persona të panjohur ...

Ia djegin veturën në Prishtinë
Persona ende të panjohur për policinë ia kanë vënë zjarrin një veture me targa vendore në lagjen “Emshir” në Prishtinë. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe zjarrfikësit të cilët e kanë shuar zjarrin. ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 12:27
Persona ende të panjohur për policinë ia kanë vënë zjarrin një veture me targa vendore në lagjen “Emshir” në Prishtinë. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe zjarrfikësit të cilët e kanë shuar zjarrin. ...

Grabitje e armatosur, në qendër të Prishtinës
Një person i maskuar dhe i armatosur ka kryer mbrëmë një grabitje në një barnatore në qendër të Prishtinës. Policia e Kosovës me të pranuar informacionin ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes ndërsa i dyshuari ka ikur ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 12:25
Një person i maskuar dhe i armatosur ka kryer mbrëmë një grabitje në një barnatore në qendër të Prishtinës. Policia e Kosovës me të pranuar informacionin ka dalë menjëherë në vendin e ngjarjes ndërsa i dyshuari ka ikur ...

Ia djegin veturën
Foto: Ilustrim Një person nga Prishtina ka raportuar në polici se të dyshuar të panjohur ia kishin vënë zjarrin veturës së tij. Sipas Policisë zjarrfikësit e Spitalit kanë lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale të ...
Koha.net | 19-Aug-2016 11:37
Foto: Ilustrim Një person nga Prishtina ka raportuar në polici se të dyshuar të panjohur ia kishin vënë zjarrin veturës së tij. Sipas Policisë zjarrfikësit e Spitalit kanë lokalizuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale të ...

Plaçkitet një barnatore në Prishtinë
Një punonjëse ka raportuar në polici se derisa ka qenë duke punuar në vendin e punës në barnatore, aty ka hyrë një person i panjohur i maskuar dhe i armatosur, i cili nën kërcënim të armës ka arritur t’i grabisë para të ...
Kosova Press | 09-Dec-2019 12:21
Një punonjëse ka raportuar në polici se derisa ka qenë duke punuar në vendin e punës në barnatore, aty ka hyrë një person i panjohur i maskuar dhe i armatosur, i cili nën kërcënim të armës ka arritur t’i grabisë para të ...

Grabitet një barnatore në Prishtinë nën kërcënim të armës
Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, nën kërcënim të armës janë grabitur para të gatshme në një barnatore, në Prishtinë. “Viktima femër K/Shqiptare ka raportuar se derisa ka qenë duke punuar në vendin e punës ...
Koha.net | 09-Dec-2019 12:18
Sipas raportit 24 orësh të Policisë së Kosovës, nën kërcënim të armës janë grabitur para të gatshme në një barnatore, në Prishtinë. “Viktima femër K/Shqiptare ka raportuar se derisa ka qenë duke punuar në vendin e punës ...

Digjet një veturë në Prishtinë
?Një femër ka raportuar se në rrethana të panjohura është përfshi nga zjarri vetura e saj, Audi A 7.Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse, ndërsa, njësiti zjarrfikës ka lokalizuar zjarri.
Kosova Press | 02-Apr-2016 12:09
?Një femër ka raportuar se në rrethana të panjohura është përfshi nga zjarri vetura e saj, Audi A 7.Në vendin e ngjarjes kanë dalur njësitet përkatëse, ndërsa, njësiti zjarrfikës ka lokalizuar zjarri.

Persona të panjohur ia vënë flakën një veture në Prishtinë
Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24 orësh se dje në mesditë në kryeqytet një grua ka lajmëruar se persona të panjohur qëllimisht dyshohet se ia kanë vënë zjarrin veturës me targa vendore, të cilën ajo e ...
Gazeta Observer | 09-Dec-2019 11:33
Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24 orësh se dje në mesditë në kryeqytet një grua ka lajmëruar se persona të panjohur qëllimisht dyshohet se ia kanë vënë zjarrin veturës me targa vendore, të cilën ajo e ...

Grabitet një barnatore në Prishtinë
Një femër në Prishtinë ka raportuar policinë se derisa ka qenë duke punuar në vendin e punës në barnatore, aty ka hyrë një person i panjohur i maskuar dhe i armatosur, i cili nën kërcënim të armës ka arritur t’i grabisë ...
Gazeta Observer | 09-Dec-2019 11:30
Një femër në Prishtinë ka raportuar policinë se derisa ka qenë duke punuar në vendin e punës në barnatore, aty ka hyrë një person i panjohur i maskuar dhe i armatosur, i cili nën kërcënim të armës ka arritur t’i grabisë ...

Grabitet një barnatore në Prishtinë
Një femër në Prishtinë ka raportuar policinë se derisa ka qenë duke punuar në vendin e punës në barnatore, aty ka hyrë një person i panjohur i maskuar dhe i armatosur, i cili nën kërcënim të armës ka arritur t’i grabisë ...
Klan Kosova | 09-Dec-2019 11:27
Një femër në Prishtinë ka raportuar policinë se derisa ka qenë duke punuar në vendin e punës në barnatore, aty ka hyrë një person i panjohur i maskuar dhe i armatosur, i cili nën kërcënim të armës ka arritur t’i grabisë ...

I vihet flaka një veture në Prishtinë
Në orët e para të së dielës një veturë me targa sllovene në rrugën “Halim Orana” në Prishtinë, është kapluar nga flakët. Ankuesi ka njoftuar policinë rreth orës 03:00 pas mesnatës, se disa persona të panjohur i kanë ...
Klan Kosova | 02-Apr-2018 12:52
Në orët e para të së dielës një veturë me targa sllovene në rrugën “Halim Orana” në Prishtinë, është kapluar nga flakët. Ankuesi ka njoftuar policinë rreth orës 03:00 pas mesnatës, se disa persona të panjohur i kanë ...

Persona të panjohur ia vënë flakën një veture në Prishtinë
Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24 orësh se dje në mesditë në kryeqytet një grua ka lajmëruar se persona të panjohur qëllimisht dyshohet se ia kanë vënë zjarrin veturës me targa vendore, të cilën ajo e ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 11:19
Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24 orësh se dje në mesditë në kryeqytet një grua ka lajmëruar se persona të panjohur qëllimisht dyshohet se ia kanë vënë zjarrin veturës me targa vendore, të cilën ajo e ...

Në Zveçan, gjendet një person i varur në litar
Një qytetar serb është gjetur i varur në litar në fshatin Zhitkovc të Zveçanit. Në vendin e ngjarjes kanë dal të gjitha njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të......
Zeri | 07-Dec-2019 16:22
Një qytetar serb është gjetur i varur në litar në fshatin Zhitkovc të Zveçanit. Në vendin e ngjarjes kanë dal të gjitha njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të......

Gjendet i varur një person në Zveçan
Një serb është gjetur i varur në litar në fshatin Zhitkovc të Zveçanit. Në vendin e ngjarjes kanë dal të gjitha njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i ...
Gazeta Observer | 07-Dec-2019 16:16
Një serb është gjetur i varur në litar në fshatin Zhitkovc të Zveçanit. Në vendin e ngjarjes kanë dal të gjitha njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i ...

Një serb gjendet i varur në litarë në Zveçan
Në vendin e ngjarjes kanë dal të gjitha njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion. /Lajmi.net/
Lajminet | 07-Dec-2019 15:47
Në vendin e ngjarjes kanë dal të gjitha njësitet përkatëse, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion. /Lajmi.net/

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved