ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 05:18

Gjeniu shqiptar që merrë tre çmime nga Libri i Rekordeve Guinness

Gjeniu shqiptar që merrë tre çmime nga Libri i Rekordeve Guinness
Alkent Pozhegu është i riu nga qyteti i Gjakovës që së fundi mori tri certifikata nga Libri i Rekordeve Guinness, për punën e tij të suksesshme artin e tij të veçantë. Pasioni është shprehur se për punë ka bërë ka ...
Ina-Online | 09-Dec-2019 10:37
Alkent Pozhegu është i riu nga qyteti i Gjakovës që së fundi mori tri certifikata nga Libri i Rekordeve Guinness, për punën e tij të suksesshme artin e tij të veçantë. Pasioni është shprehur se për punë ka bërë ka ...

Libri i Rekordeve Guinness shpërblen me tri çmime gjeniun e Kosovës, shteti e injoron
Alkent Pozhegu është i riu nga qyteti i Gjakovës që së fundi mori tri certifikata nga Libri i Rekordeve Guinness, për punën e tij të suksesshme artin e tij të veçantë. Pasioni është shprehur se për punë ka bërë ka ...
AlbInfo | 09-Dec-2019 08:46
Alkent Pozhegu është i riu nga qyteti i Gjakovës që së fundi mori tri certifikata nga Libri i Rekordeve Guinness, për punën e tij të suksesshme artin e tij të veçantë. Pasioni është shprehur se për punë ka bërë ka ...

I mori tri certifikata nga Libri i Rekordeve Guinness, Alkent Pozhegu injorohet nga institucionet e Kosoves
I thjeshtë, pa komplekse e shumë punëtor. Ky është Alkent Pozhegu nga Gjakova që mori tri certifikata nga Libri i Rekordeve Guinness. Pasioni për punë ka bërë që Alkenti të arrij aty ku ka ëndërruar gjithmonë dhe kush ...
Gazeta Observer | 07-Dec-2019 19:58
I thjeshtë, pa komplekse e shumë punëtor. Ky është Alkent Pozhegu nga Gjakova që mori tri certifikata nga Libri i Rekordeve Guinness. Pasioni për punë ka bërë që Alkenti të arrij aty ku ka ëndërruar gjithmonë dhe kush ...

I mori tri certifikata nga Libri i Rekordeve Guinness, Alkent Pozhegu injorohet nga institucionet e Kosoves
Pasioni për punë ka bërë që Alkenti të arrij aty ku ka ëndërruar gjithmonë dhe kush nuk do ta ëndërronte një certifikatë për diçka të veçantë. Alkent Pozhegun artin e tij e krijon me anën e drithërave. Rita Ora, Dua ...
Lajminet | 07-Dec-2019 19:44
Pasioni për punë ka bërë që Alkenti të arrij aty ku ka ëndërruar gjithmonë dhe kush nuk do ta ëndërronte një certifikatë për diçka të veçantë. Alkent Pozhegun artin e tij e krijon me anën e drithërave. Rita Ora, Dua ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved