ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:43

Gjasula mposht Rashicën

Gjasula mposht Rashicën
Paderborni i Klaus Gjasulës ka shënuar fitoren e dytë të stinorit të dielën, duke triumfuar 1:0 si mysafir i Werder Bremenit të Milot Rashicës. Me fitoren e shënuar, Paderborni është larguar nga pozita e fundit në ...
Koha.net | 08-Dec-2019 22:30
Paderborni i Klaus Gjasulës ka shënuar fitoren e dytë të stinorit të dielën, duke triumfuar 1:0 si mysafir i Werder Bremenit të Milot Rashicës. Me fitoren e shënuar, Paderborni është larguar nga pozita e fundit në ...

Jo vetëm Milani, por edhe Napoli futet në garë për të blerë kartonin e Milot Rashicës
Jo vetëm Milani në gjurmët e Milot Rashicës. Sipas medieve nga përtej Adriatikut, për sulmuesin e Werder Bremenit interesohet seriozisht edhe Napoli. Në pritje të zgjidhjes së të ardhmes në Champions, klubi napolitan ...
GazetaTema | 07-Dec-2019 17:25
Jo vetëm Milani në gjurmët e Milot Rashicës. Sipas medieve nga përtej Adriatikut, për sulmuesin e Werder Bremenit interesohet seriozisht edhe Napoli. Në pritje të zgjidhjes së të ardhmes në Champions, klubi napolitan ...

Konfirmohet: Joshua tregon se kur do të ngjitet sërish në ring
Skuadra e Werder Bremenit nuk është në formë të mirë në këtë vit. Werder Bremen para pak minutash ka pësuar edhe humbjen e radhës në Bundesligë, pasi u mposht nga klubi i Paderbornit, që ndodhet në pozitën e parafundit ...
GazetaBlic | 08-Dec-2019 20:30
Skuadra e Werder Bremenit nuk është në formë të mirë në këtë vit. Werder Bremen para pak minutash ka pësuar edhe humbjen e radhës në Bundesligë, pasi u mposht nga klubi i Paderbornit, që ndodhet në pozitën e parafundit ...

Shokohet skuadra e Milot Rashicës
Werderi i Rashicës është mundur në shtëpi me rezultat minimal nga skuadra e Paderbornit, e fundit në tabelë. Ndeshja që pritej të jetë e lehtë në letër, doli të jetë humbje shokuese për ekipin e udhëhequr nga Florian ...
Lajminet | 08-Dec-2019 20:26
Werderi i Rashicës është mundur në shtëpi me rezultat minimal nga skuadra e Paderbornit, e fundit në tabelë. Ndeshja që pritej të jetë e lehtë në letër, doli të jetë humbje shokuese për ekipin e udhëhequr nga Florian ...

Humbje e hidhur për Werder Bremenin, kështu vlerësohet Milot Rashica
Werder Bremeni ka ngecur në shtëpi në përballjen kundër Paderbornit në kuadër të Bundesligës gjermane. Në kuadër të javës së 14-t, skuadra e Milot Rashicës ka pësuar humbje kundër Paderbornit me rezultat 0:1, ...
Zeri | 08-Dec-2019 19:59
Werder Bremeni ka ngecur në shtëpi në përballjen kundër Paderbornit në kuadër të Bundesligës gjermane. Në kuadër të javës së 14-t, skuadra e Milot Rashicës ka pësuar humbje kundër Paderbornit me rezultat 0:1, ...

Rashica shpresa e vetme e Werderit, nga minuta e parë kundër Paderbornit
Milot Rashica do të startoj për Werderin në ndeshjen e sotme kundër Paderbornit. Ylli i Kosovës, është shpresa e vetme e skuadrës gjermane për këndellje. Ishin pikërisht dy golat e Rashicës që i sollën Werderit fitoren ...
Gazeta Observer | 08-Dec-2019 17:43
Milot Rashica do të startoj për Werderin në ndeshjen e sotme kundër Paderbornit. Ylli i Kosovës, është shpresa e vetme e skuadrës gjermane për këndellje. Ishin pikërisht dy golat e Rashicës që i sollën Werderit fitoren ...

Rashica shpresa e vetme e Werderit, nga minuta e parë kundër Paderbornit
Milot Rashica do të startoj për Werderin në ndeshjen e sotme kundër Paderbornit. Ylli i Kosovës, është shpresa e vetme e skuadrës gjermane për këndellje. Ishin pikërisht dy golat e Rashicës që i sollën Werderit fitoren ...
Indeks Online | 08-Dec-2019 17:07
Milot Rashica do të startoj për Werderin në ndeshjen e sotme kundër Paderbornit. Ylli i Kosovës, është shpresa e vetme e skuadrës gjermane për këndellje. Ishin pikërisht dy golat e Rashicës që i sollën Werderit fitoren ...

Werder Bremen sot mbështetet te Milot Rashica
Werder Bremen sot ka një ndeshje shumë të rëndësishme në Bundesligan gjermane ku para tifozëve të vet ndeshet me Paderbornin, shkruan Zëri.info. Skuadra e Milot Rashicës nuk është në pozitë shumë të mirë në......
Zeri | 08-Dec-2019 10:29
Werder Bremen sot ka një ndeshje shumë të rëndësishme në Bundesligan gjermane ku para tifozëve të vet ndeshet me Paderbornin, shkruan Zëri.info. Skuadra e Milot Rashicës nuk është në pozitë shumë të mirë në......

“Rashica është lojtar që mund t’i vendos ndeshjet në Bundesligë”
Trajneri i Werder Bremen ka vetëm fjalë të mira për Milot Rashicën. Ai mendon se sulmuesi i Kosovës ka cilësi për ta vendosur fatin e një ndeshje 11 ndeshje, 8 gola dhe 3 asistime deri më tani, Milot Rashica po shijon ...
Flaka | 07-Dec-2019 19:53
Trajneri i Werder Bremen ka vetëm fjalë të mira për Milot Rashicën. Ai mendon se sulmuesi i Kosovës ka cilësi për ta vendosur fatin e një ndeshje 11 ndeshje, 8 gola dhe 3 asistime deri më tani, Milot Rashica po shijon ...

Shokohet City, Manchester United dyfishon epërsinë
Trajneri i Werder Bremen, Florian Kohfeldt, ka thurur elozhe për yllin kosovar të skuadrës së tij, Milot Rashicën. Tekniku në një prononcim ka deklaruar se ndikimi i lojtarit të kombëtares “verdhë e kaltër” në ...
GazetaBlic | 07-Dec-2019 19:04
Trajneri i Werder Bremen, Florian Kohfeldt, ka thurur elozhe për yllin kosovar të skuadrës së tij, Milot Rashicën. Tekniku në një prononcim ka deklaruar se ndikimi i lojtarit të kombëtares “verdhë e kaltër” në ...

Milot Rashica flet për mundësinë e largimit nga Werder Bremen
Trajneri i Werder Bremen, Florian Kohfeldt, ka thurur elozhe për yllin kosovar të skuadrës së tij, Milot Rashicën. Tekniku në një prononcim ka deklaruar se ndikimi i lojtarit të kombëtares “verdhë e kaltër” në ...
Gazeta Observer | 07-Dec-2019 18:52
Trajneri i Werder Bremen, Florian Kohfeldt, ka thurur elozhe për yllin kosovar të skuadrës së tij, Milot Rashicën. Tekniku në një prononcim ka deklaruar se ndikimi i lojtarit të kombëtares “verdhë e kaltër” në ...

Pas Milanit, edhe një tjetër gjigand nga “Serie A” vihet pas Rashicës!
Përveç Milanit, pas shërbimeve të yllit kosovar, Milot Rashica, tashmë është vënë edhe Napoli. “Corriere dello Sport” shkruan se Milot Rashica, autorë i 8 golave këtë sezon me Verder Bremenin në Bundesligë është ...
InfoSport.mk | 07-Dec-2019 17:10
Përveç Milanit, pas shërbimeve të yllit kosovar, Milot Rashica, tashmë është vënë edhe Napoli. “Corriere dello Sport” shkruan se Milot Rashica, autorë i 8 golave këtë sezon me Verder Bremenin në Bundesligë është ...

Pas Milanit edhe Napoli vihet pas Rashicës (FOTO LAJM)
Napoli nuk është duke kaluar fare në një formë të mirë. Problem e fundit tek skuadra napolitane kanë ndikuar shumë në përformancën e skuadrës andaj drejtuesit e klubit italian kanë nisur të mendojnë për afatin kalimtar ...
TetovaSot | 07-Dec-2019 17:01
Napoli nuk është duke kaluar fare në një formë të mirë. Problem e fundit tek skuadra napolitane kanë ndikuar shumë në përformancën e skuadrës andaj drejtuesit e klubit italian kanë nisur të mendojnë për afatin kalimtar ...

Trajneri i Werder me fjalë të mëdha për Rashicën, sulmuesi flet për mundësinë e largimit
Trajneri i Werder Bremen ka vetëm fjalë të mira për Milot Rashicën. Ai mendon se sulmuesi i Kosovës ka cilësi për ta vendosur fatin e një ndeshje 11 ndeshje, 8 gola dhe 3 asistime deri më tani, Milot Rashica po shijon ...
InFokusi | 07-Dec-2019 16:28
Trajneri i Werder Bremen ka vetëm fjalë të mira për Milot Rashicën. Ai mendon se sulmuesi i Kosovës ka cilësi për ta vendosur fatin e një ndeshje 11 ndeshje, 8 gola dhe 3 asistime deri më tani, Milot Rashica po shijon ...

Edhe një skuadër e njohur e interesuar për Milot Rashincën
Sipas medieve italiane, për sulmuesin shqiptar të Ëerder Bremenit, Milot Rashica po interesohet seriozisht edhe Napoli. Në pritje të zgjidhjes së të ardhmes në Championsit, klubi napolitan duhet të zgjidhë edhe ...
AlbInfo | 07-Dec-2019 16:22
Sipas medieve italiane, për sulmuesin shqiptar të Ëerder Bremenit, Milot Rashica po interesohet seriozisht edhe Napoli. Në pritje të zgjidhjes së të ardhmes në Championsit, klubi napolitan duhet të zgjidhë edhe ...

16:04 Trajneri i Werder me fjalë të mëdha për Rashicën, sulmuesi flet për mundësinë e largimit Trajneri i Werder Bremen ka vetëm fjalë...
Trajneri i Werder Bremen ka vetëm fjalë të mira për Milot Rashicën. Ai mendon se sulmuesi i Kosovës ka cilësi për ta vendosur fatin e një ndeshje 11 ndeshje, 8 gola dhe 3 asistime deri më tani, Milot Rashica po shijon ...
Kosova Sot | 07-Dec-2019 16:07
Trajneri i Werder Bremen ka vetëm fjalë të mira për Milot Rashicën. Ai mendon se sulmuesi i Kosovës ka cilësi për ta vendosur fatin e një ndeshje 11 ndeshje, 8 gola dhe 3 asistime deri më tani, Milot Rashica po shijon ...

Trajneri i Werder me fjalë të mëdha për Rashicën, sulmuesi flet për mundësinë e largimit
Trajneri i Werder Bremen ka vetëm fjalë të mira për Milot Rashicën. Ai mendon se sulmuesi i Kosovës ka cilësi për ta vendosur fatin e një ndeshje 11 ndeshje, 8 gola dhe 3 asistime deri më tani, Milot Rashica po shijon ...
Lexo | 07-Dec-2019 16:05
Trajneri i Werder Bremen ka vetëm fjalë të mira për Milot Rashicën. Ai mendon se sulmuesi i Kosovës ka cilësi për ta vendosur fatin e një ndeshje 11 ndeshje, 8 gola dhe 3 asistime deri më tani, Milot Rashica po shijon ...

Pas Milanit një tjetër skuadër e madhe pas Milot Rashicës
Sipas medieve italiane, për sulmuesin shqiptar të Ëerder Bremenit, Milot Rashica po interesohet seriozisht edhe Napoli. Në pritje të zgjidhjes së të ardhmes në Championsit, klubi napolitan duhet të zgjidhë edhe ...
Zeri | 07-Dec-2019 16:01
Sipas medieve italiane, për sulmuesin shqiptar të Ëerder Bremenit, Milot Rashica po interesohet seriozisht edhe Napoli. Në pritje të zgjidhjes së të ardhmes në Championsit, klubi napolitan duhet të zgjidhë edhe ...

Gjiganti italian i futet garës për Rashicën
Problem e fundit tek skuadra napolitane kanë ndikuar shumë në përformancën e skuadrës andaj drejtuesit e klubit italian kanë nisur të mendojnë për afatin kalimtar të janarit. Sipar raportimeve të Corriere delle Sport, ...
Lajminet | 07-Dec-2019 16:01
Problem e fundit tek skuadra napolitane kanë ndikuar shumë në përformancën e skuadrës andaj drejtuesit e klubit italian kanë nisur të mendojnë për afatin kalimtar të janarit. Sipar raportimeve të Corriere delle Sport, ...

Trajneri i Werder me fjalë të mëdha për Rashicën, sulmuesi flet për mundësinë e largimit
Trajneri i Werder Bremen ka vetëm fjalë të mira për Milot Rashicën. Ai mendon se sulmuesi i Kosovës ka cilësi për ta vendosur fatin e një ndeshje 11 ndeshje, 8 gola dhe 3 asistime deri më tani, Milot Rashica po shijon ...
Gazeta Express | 07-Dec-2019 15:58
Trajneri i Werder Bremen ka vetëm fjalë të mira për Milot Rashicën. Ai mendon se sulmuesi i Kosovës ka cilësi për ta vendosur fatin e një ndeshje 11 ndeshje, 8 gola dhe 3 asistime deri më tani, Milot Rashica po shijon ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved