ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 20:42

Arianit Ahmeti tregon prapaskenat me biletat online: Nuk dalin të gjitha në shitje

Arianit Ahmeti tregon prapaskenat me biletat online: Nuk dalin të gjitha në shitje
Tifozët kosovarë problemin më të madh e kanë pasur këtë vit për ta siguruar një biletë për ndeshjen që Kosova luante në stadiumin ‘Fadil Vokrri’. Shumë adhurues të futbollit dhe ndjekës të Përfaqësueses së Kosovës kanë ...
Telegrafi | 09-Dec-2019 09:43
Tifozët kosovarë problemin më të madh e kanë pasur këtë vit për ta siguruar një biletë për ndeshjen që Kosova luante në stadiumin ‘Fadil Vokrri’. Shumë adhurues të futbollit dhe ndjekës të Përfaqësueses së Kosovës kanë ...

FFK-ja publikon procesverbalin e zgjedhjeve të kaluara, Ademi ishte i nominuar për mandat katërvjeçar
Për Federatën e Futbollit të Kosovës, problemet rreth saj që kanë të bëjnë me mandatin e kryetarit janë të mbyllura. Shtëpia e futbollit kosovar sot ka dalë me një komunikatë për shtyp duke e publikuar procesverbalin e ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 12:51
Për Federatën e Futbollit të Kosovës, problemet rreth saj që kanë të bëjnë me mandatin e kryetarit janë të mbyllura. Shtëpia e futbollit kosovar sot ka dalë me një komunikatë për shtyp duke e publikuar procesverbalin e ...

Arianit Ahmeti: Nëse nuk vjen ky vendim, me 14 dhjetor rikthehem në punë në FFK
Arianit Ahmeti në ditët e fundit ka shpërthyer me deklarata të forta, raporton Zëri.info. Ahmeti i cili ditë më parë është shkruar nga pozita ë zëvendës/sekretarit të Federatës së Futbollit të Kosovës, ditë......
Zeri | 09-Dec-2019 12:12
Arianit Ahmeti në ditët e fundit ka shpërthyer me deklarata të forta, raporton Zëri.info. Ahmeti i cili ditë më parë është shkruar nga pozita ë zëvendës/sekretarit të Federatës së Futbollit të Kosovës, ditë......

FIFA e UEFA shpejt mësojnë “anën e errët” të futbollit kosovar
Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, është i shqetësuar. Ai i UEFA-s, Aleksander Çeferin, kërkon kujdes. Udhëheqësit e dy organizatave më të fuqishme të futbollit janë njoftuar së fundi për “luftën” në Federatën e ...
EkonomiaOnline | 09-Dec-2019 08:34
Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, është i shqetësuar. Ai i UEFA-s, Aleksander Çeferin, kërkon kujdes. Udhëheqësit e dy organizatave më të fuqishme të futbollit janë njoftuar së fundi për “luftën” në Federatën e ...

FIFA e UEFA shpejt mësojnë “anën e errët” të futbollit kosovar
Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, është i shqetësuar. Ai i UEFA-s, Aleksander Çeferin, kërkon kujdes. Udhëheqësit e dy organizatave më të fuqishme të futbollit janë njoftuar së fundi për “luftën” në Federatën e ...
Koha.net | 09-Dec-2019 08:31
Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, është i shqetësuar. Ai i UEFA-s, Aleksander Çeferin, kërkon kujdes. Udhëheqësit e dy organizatave më të fuqishme të futbollit janë njoftuar së fundi për “luftën” në Federatën e ...

Tifozët e Milanit ‘kapen’ mes vete, njëri nga ta në gjendje të rëndë
U shkarkua nga FFK, por Arianit Ahmeti thekson se do të shkojë në punë sërish. Ahmeti thekson se do të shkojë në punë me 14 dhjetor, pasi t’i kalojë pushimi, pasi që s’ka marrë vendim në dorë, shkruan GazetaBlic. “Nëse ...
GazetaBlic | 09-Dec-2019 08:22
U shkarkua nga FFK, por Arianit Ahmeti thekson se do të shkojë në punë sërish. Ahmeti thekson se do të shkojë në punë me 14 dhjetor, pasi t’i kalojë pushimi, pasi që s’ka marrë vendim në dorë, shkruan GazetaBlic. “Nëse ...

Guardiola: Do të jetë e vështirë të dalim në vendin e parë në Premierligë
Federata e Futbollit të Kosovës së fundmi është njëra ndër temat më të përfolura në Kosovë. Protagonisti i gjithë kësaj është Arianit Ahmeti, i cili e ka publikuar kandidaturën e tij për kryetar të FFK-së. Ahmeti, ...
GazetaBlic | 09-Dec-2019 08:07
Federata e Futbollit të Kosovës së fundmi është njëra ndër temat më të përfolura në Kosovë. Protagonisti i gjithë kësaj është Arianit Ahmeti, i cili e ka publikuar kandidaturën e tij për kryetar të FFK-së. Ahmeti, ...

UEFA i ka kërkuar dorëheqjen Agim Ademit
Kryetari i Federatës së Futbollit, Agim Ademi u pati dënuar me 9 muaj burgim efektiv, për veprën penale të detyrimit në tentativë, ndërsa është shpallur aktgjykim refuzues për ushtrim të ndikimit, shkak se kjo vepër ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 00:21
Kryetari i Federatës së Futbollit, Agim Ademi u pati dënuar me 9 muaj burgim efektiv, për veprën penale të detyrimit në tentativë, ndërsa është shpallur aktgjykim refuzues për ushtrim të ndikimit, shkak se kjo vepër ...

Arianit Ahmeti: Do të shkojë në punë, s’jam i shkarkuar, pasi s’kam vendim të tillë në duar!
Derisa kryetari i FFK’së, Agim Ademi po insiston se të gjitha biletat e ndeshjes së kombëtares së Kosovës dalin në shitje online, kështu s’po mendon edhe Arianit Ahmeti. Ish zëvendës sekretari i FFK’së, Arianit Ahmeti ...
GazetaBlic | 08-Dec-2019 23:54
Derisa kryetari i FFK’së, Agim Ademi po insiston se të gjitha biletat e ndeshjes së kombëtares së Kosovës dalin në shitje online, kështu s’po mendon edhe Arianit Ahmeti. Ish zëvendës sekretari i FFK’së, Arianit Ahmeti ...

Arianit Ahmeti zbulon numrin e biletave të shitura online për ndeshjet e Kosovës
Federata e Futbollit të Kosovës së fundmi është njëra ndër temat më të përfolura në Kosovë. Protagonisti i gjithë kësaj është Arianit Ahmeti, i cili e ka publikuar kandidaturën e tij për kryetar të FFK-së. Ahmeti, ...
Gazeta Express | 08-Dec-2019 23:45
Federata e Futbollit të Kosovës së fundmi është njëra ndër temat më të përfolura në Kosovë. Protagonisti i gjithë kësaj është Arianit Ahmeti, i cili e ka publikuar kandidaturën e tij për kryetar të FFK-së. Ahmeti, ...

Debat i ‘nxehtë’ mes Bylbyl Sokolit dhe Arianit Ahmetit, ja çfarë ndodhi
Një bujë e madhe ka ndodhur ditët e fundit në Federatën e Futbollit të Kosovës. Zëvendës sekretari i FFK’së, Arianit Ahmeti ka marrur përsipër ‘detyrën’ për të mbajtur zgjedhje për kyetar të FFK’së, por kjo u ...
GazetaBlic | 08-Dec-2019 23:39
Një bujë e madhe ka ndodhur ditët e fundit në Federatën e Futbollit të Kosovës. Zëvendës sekretari i FFK’së, Arianit Ahmeti ka marrur përsipër ‘detyrën’ për të mbajtur zgjedhje për kyetar të FFK’së, por kjo u ...

Arianit Ahmeti: MKRS dhe MAP kanë treguar se ka shkelje në statutin e FFK-së
Arianit Ahmeti në një emision në TV Dukagjini, ku ka folur rreth situatës së krijuar në Federatën e Futbollit të Kosovës. Ai ka thënë se Ministria e Kulturës Rinisë dhe Sportit si dhe Ministria e Administratës Publike ...
Gazeta Observer | 08-Dec-2019 23:36
Arianit Ahmeti në një emision në TV Dukagjini, ku ka folur rreth situatës së krijuar në Federatën e Futbollit të Kosovës. Ai ka thënë se Ministria e Kulturës Rinisë dhe Sportit si dhe Ministria e Administratës Publike ...

Ahmeti zbulon me fakte skandalin e FFK-së: Vetëm 2000 bileta u shitën online ndaj Anglisë
Problemi me shitjen e biletave Online, sidomos në dy ndeshjet e fundit në Prishtinë kanë shkaktuar shumë zemërim me tifozët e Kosovës. Shumë dashamir të futbollit të Kosovës kanë mbetur pa bileta dhe tashmë mësohet edhe ...
Indeks Online | 08-Dec-2019 23:33
Problemi me shitjen e biletave Online, sidomos në dy ndeshjet e fundit në Prishtinë kanë shkaktuar shumë zemërim me tifozët e Kosovës. Shumë dashamir të futbollit të Kosovës kanë mbetur pa bileta dhe tashmë mësohet edhe ...

Arianit Ahmeti: MKRS dhe MAP kanë treguar se ka shkelje në statutin e FFK-së
Arianit Ahmeti në një emision në TV Dukagjini, ku ka folur rreth situatës së krijuar në Federatën e Futbollit të Kosovës. Ai ka thënë se Ministria e Kulturës Rinisë dhe Sportit si dhe Ministria e Administratës Publike ...
Indeks Online | 08-Dec-2019 23:06
Arianit Ahmeti në një emision në TV Dukagjini, ku ka folur rreth situatës së krijuar në Federatën e Futbollit të Kosovës. Ai ka thënë se Ministria e Kulturës Rinisë dhe Sportit si dhe Ministria e Administratës Publike ...

'Shpërthen' Qeqa, tregon se sa keq e ka përjetuar hallakamën në FFK
Federata e Futbollit të Kosovës së fundmi është njëra ndër temat më të përfolura në Kosovë. Protagonisti i gjithë kësaj është Arianit Ahmeti, i cili e ka publikuar kandidaturën e tij për kryetar të FFK-së,......
Zeri | 08-Dec-2019 23:00
Federata e Futbollit të Kosovës së fundmi është njëra ndër temat më të përfolura në Kosovë. Protagonisti i gjithë kësaj është Arianit Ahmeti, i cili e ka publikuar kandidaturën e tij për kryetar të FFK-së,......

Eroll Salihu i kundërpërgjigjet Arianit Ahmetit për punësimin e nipit
Situata në Federatën e Futbolli të Kosovës vazhdon të mos duket e qetë. Ish zëvendës sekretari i FFK-së, Arianit Ahmeti dje në një bisedë për Zëri.info ka thënë se mund të ketë nepotizëm në futboll......
Zeri | 08-Dec-2019 12:44
Situata në Federatën e Futbolli të Kosovës vazhdon të mos duket e qetë. Ish zëvendës sekretari i FFK-së, Arianit Ahmeti dje në një bisedë për Zëri.info ka thënë se mund të ketë nepotizëm në futboll......

Mesazhi i kryetarit të FFK-së, Agim Ademi: Vazhdojmë të palëkundur drejt realizimit të ëndrrës
Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi ka lëshuar një mesazh pas takimeve të shumta me krerët e UEFA-s dhe FIFA-s. Ademi së bashku me nënkryetarin Bakir Burri ishin në Varshavë, ku edhe zhvilluan ...
Telegrafi | 07-Dec-2019 19:16
Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi ka lëshuar një mesazh pas takimeve të shumta me krerët e UEFA-s dhe FIFA-s. Ademi së bashku me nënkryetarin Bakir Burri ishin në Varshavë, ku edhe zhvilluan ...

Driton Latifi: Politikanët duhet të merren me diçka tjetër, sepse nuk kanë të ardhme në FFK
Për zhvillimet e fundit në Federatën e Futbollit të Kosovës tashmë janë njoftuar edhe kryetari i FIFA-s Ganni Infantino dhe kryetari i UEFA-s Aleksander Çeferin, shkruan Gazeta inFokus. Për ngjarjet e fundit që kanë ...
InFokusi | 08-Dec-2019 00:16
Për zhvillimet e fundit në Federatën e Futbollit të Kosovës tashmë janë njoftuar edhe kryetari i FIFA-s Ganni Infantino dhe kryetari i UEFA-s Aleksander Çeferin, shkruan Gazeta inFokus. Për ngjarjet e fundit që kanë ...

Reagon Agim Ademi: Vazhdojmë të palëkundur drejt realizimit të ëndrrën
Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi ka lëshuar një mesazh në faqen zyrtare të FFK-së, shkruan Zëri.info. Ademi ka treguar për qëndrimin e tij në Varshavë të Polonisë shkruar se është dashur......
Zeri | 07-Dec-2019 23:46
Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi ka lëshuar një mesazh në faqen zyrtare të FFK-së, shkruan Zëri.info. Ademi ka treguar për qëndrimin e tij në Varshavë të Polonisë shkruar se është dashur......

Infantino i shqetësuar me situatën, pret thirrjen e FFK-së për ndërhyrje
Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Agim Ademi dhe nënkryetari Bakir Burri gjatë qëndrimit në Varshavë janë takuar me presidentin e FIFA-s, Gianni Infantino. Temë kryesore e këtij takimi ishte gjendja e ...
Telegrafi | 07-Dec-2019 18:49
Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës (FFK), Agim Ademi dhe nënkryetari Bakir Burri gjatë qëndrimit në Varshavë janë takuar me presidentin e FIFA-s, Gianni Infantino. Temë kryesore e këtij takimi ishte gjendja e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved