ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 21:34

Davis shkëlqen me 50 pikë, Lakers mposhtin edhe Minnesotan

Davis shkëlqen me 50 pikë, Lakers mposhtin edhe Minnesotan
Los Angeles Lakers kanë marrë edhe fitoren e katërt radhazi në NBA. Skuadra nga Kalifornia është rikthyer të luaj në Staples Center pas tri ndeshjeve në udhëtim dhe ka mposhtur MinnesotaTimberwolves. Lakers ishin më të ...
Telegrafi | 09-Dec-2019 09:31
Los Angeles Lakers kanë marrë edhe fitoren e katërt radhazi në NBA. Skuadra nga Kalifornia është rikthyer të luaj në Staples Center pas tri ndeshjeve në udhëtim dhe ka mposhtur MinnesotaTimberwolves. Lakers ishin më të ...

Emery kontaktohet nga klubi i njohur
Ish-trajneri i Arsenalit, Unai Emery është kontaktuar nga Evertoni, raporton “Sky Sports”, transmeton zeri.info Një takim jozyrtar është mbajtur në Londër dhe mendohet se Emery ka kërkuar më shumë kohë për të menduar ...
Zeri | 09-Dec-2019 12:27
Ish-trajneri i Arsenalit, Unai Emery është kontaktuar nga Evertoni, raporton “Sky Sports”, transmeton zeri.info Një takim jozyrtar është mbajtur në Londër dhe mendohet se Emery ka kërkuar më shumë kohë për të menduar ...

Lakers vazhdojnë me fitore, Davis shënon 50 pikë
LA Lakers e ka gjetur fitoren e katërt radhazi, duke triumfuar në shtëpi ndaj Minnesota Timberwolves me shifrat 142:125, transmeton zeri.info Anthony Davis shkëlqeu në fitoren e Lakers me plot 50 pikë të shënuara, ...
Zeri | 09-Dec-2019 09:07
LA Lakers e ka gjetur fitoren e katërt radhazi, duke triumfuar në shtëpi ndaj Minnesota Timberwolves me shifrat 142:125, transmeton zeri.info Anthony Davis shkëlqeu në fitoren e Lakers me plot 50 pikë të shënuara, ...

Nuk kam dyshuar kurrë në cilësitë e Keitas
Jurgen Klopp beson se është shumë afër që ta shohë më të mirën nga Naby Keita pasi mesfushori shkëlqeu në fitoren e së shtunës ndaj Bournemouthit në Premierligë, transmeton zeri.info Keita realizoi një gol dhe një......
Zeri | 09-Dec-2019 08:28
Jurgen Klopp beson se është shumë afër që ta shohë më të mirën nga Naby Keita pasi mesfushori shkëlqeu në fitoren e së shtunës ndaj Bournemouthit në Premierligë, transmeton zeri.info Keita realizoi një gol dhe një......

Fitore e thellë e Philadelphias, shkëlqen Ben Simmmons
Philadelphia 76ers është rikthyer tek fitoret në NBA pas humbjes ditë më parë nga Washington Wizards. Skuadra e e trajnerit Brett William Brown ka triumfuar para tifozëve të vet ndaj Cleveland Cavaliers me 47 pikë ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 10:14
Philadelphia 76ers është rikthyer tek fitoret në NBA pas humbjes ditë më parë nga Washington Wizards. Skuadra e e trajnerit Brett William Brown ka triumfuar para tifozëve të vet ndaj Cleveland Cavaliers me 47 pikë ...

La Lakers dhe Milwaukee Bucks nuk ka kush t’i ndalë në NBA
Los Angeles Lakers kanë vazhduar me fitore dhe dominim në ligën më të fortë të basketbollit në botë NBA. Skuadra nga Kalifornia ka marrë fitoren e tretë radhazi në udhëtim, teksa kanë triumfuar ndaj Portland Trail ...
Telegrafi | 07-Dec-2019 11:42
Los Angeles Lakers kanë vazhduar me fitore dhe dominim në ligën më të fortë të basketbollit në botë NBA. Skuadra nga Kalifornia ka marrë fitoren e tretë radhazi në udhëtim, teksa kanë triumfuar ndaj Portland Trail ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved