ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 21:13

Efektivi i RENEA-s ra nga 200 metra lartësi në Dukagjin, banori: Po na vdes në duar

Efektivi i RENEA-s ra nga 200 metra lartësi në Dukagjin, banori: Po na vdes në duar
Një nga banorët e Dukagjinit, që i ka ardhur në ndihmë efektivit të RENEA-s, Bledar Beluli që u rrëzua nga 200 metra lartësi, Pëllumb Guri, është shprehur se gjendja e efektivit është tejet e rëndë. Guri, njëherazi, ...
Telegraf | 09-Dec-2019 12:24
Një nga banorët e Dukagjinit, që i ka ardhur në ndihmë efektivit të RENEA-s, Bledar Beluli që u rrëzua nga 200 metra lartësi, Pëllumb Guri, është shprehur se gjendja e efektivit është tejet e rëndë. Guri, njëherazi, ...

Dukagjin, efektivi i RENEA bie në greminë
Ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të hënë në Dukagjin. Një efektiv policie i forcave RENEA ka rënë në një greminë nga nje lartesi e konsiderueshme në malin e Zorgjit tek kodrat përmbi Theth. Efektivi është ...
VizionPlus | 09-Dec-2019 12:15
Ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të hënë në Dukagjin. Një efektiv policie i forcave RENEA ka rënë në një greminë nga nje lartesi e konsiderueshme në malin e Zorgjit tek kodrat përmbi Theth. Efektivi është ...

Efektivi i RENEA-s bie në greminë në Theth, pritet ndërhyrje nga ajri për ta shpëtuar
Një efektiv i RENEA-s, forcave elite të Policisë së Shtetit, ka rënë në greminë nga një lartësi e konsiderueshme në malin e Zorigjit, pranë Thethit, prej orës 08:00 të mëngjesit. Efektivi Bledar Beluli ishte ngjitur për ...
Koha.net | 09-Dec-2019 13:18
Një efektiv i RENEA-s, forcave elite të Policisë së Shtetit, ka rënë në greminë nga një lartësi e konsiderueshme në malin e Zorigjit, pranë Thethit, prej orës 08:00 të mëngjesit. Efektivi Bledar Beluli ishte ngjitur për ...

Detaje mbi efektivin e RENEA-s, qytetari: Ka rënë nga 200 metra lartësi, duhet ndihmë urgjente!
Efektivi i forcave speciale RENEA Bledar Beluli ka rënë nga një lartësi prej 200 metrash në zonën e Thethit dhe gjendja e tij shëndetësore është e rëndë. Këto janë detajet që i përcjell një prej personave që ndodhet ...
Albportali | 09-Dec-2019 12:42
Efektivi i forcave speciale RENEA Bledar Beluli ka rënë nga një lartësi prej 200 metrash në zonën e Thethit dhe gjendja e tij shëndetësore është e rëndë. Këto janë detajet që i përcjell një prej personave që ndodhet ...

FOTO/ U rrëzua në greminë në Theth, kjo është gjendja e efektivit të RENEA-s. Thirrje për ndihmë
Thirrje për ndihmë vijnë nga Thethi i Dukagjinit, atje ku efektivi i RENEA-s Bledar Beluli po lufton me jetën, pasi përfundoi në një greminë. Pamjet që shihni vijnë nga vend i ngjarjes, ku shfaqet efektivi i plagosur ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 11:39
Thirrje për ndihmë vijnë nga Thethi i Dukagjinit, atje ku efektivi i RENEA-s Bledar Beluli po lufton me jetën, pasi përfundoi në një greminë. Pamjet që shihni vijnë nga vend i ngjarjes, ku shfaqet efektivi i plagosur ...

Efektivi i RENEA-s bie në greminën e Thethit
Një efektiv i RENEA-s ka rënë në greminën e Thethit. Mësohet se ai ka qenë jashtë detyrës dhe po bënte një shëtitje në zonë, në momentin kur është rrëzuar. Pritet ndërhyrja nga ajri, pasi efektivi Bledar Beluli ka ...
Alsat-M | 09-Dec-2019 12:27
Një efektiv i RENEA-s ka rënë në greminën e Thethit. Mësohet se ai ka qenë jashtë detyrës dhe po bënte një shëtitje në zonë, në momentin kur është rrëzuar. Pritet ndërhyrja nga ajri, pasi efektivi Bledar Beluli ka ...

Detaje mbi efektivin e RENEA-s, qytetari: Ka rënë nga 200 metra lartësi, duhet ndihmë urgjente!
Efektivi i forcave speciale RENEA Bledar Beluli ka rënë nga një lartësi prej 200 metrash në zonën e Thethit dhe gjendja e tij shëndetësore është e rëndë. Këto janë detajet që i përcjell një prej personave që ndodhet ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 12:21
Efektivi i forcave speciale RENEA Bledar Beluli ka rënë nga një lartësi prej 200 metrash në zonën e Thethit dhe gjendja e tij shëndetësore është e rëndë. Këto janë detajet që i përcjell një prej personave që ndodhet ...

Me duar e brinjë të thyera, pamjet e efektivit të RENEA-s, rrezikon seriozisht jetën
Nëse nuk dërgohet një helikopter, Bledar Beluli, i forcave speciale rrezikon seriozisht jetën. Efektivi i RENEA-s Bledar Beluli i cili është rrëzuar në Theth të Dukagjinit ndodhet në një gjendje të rëndë shëndetësore. ...
Gazeta Observer | 09-Dec-2019 12:18
Nëse nuk dërgohet një helikopter, Bledar Beluli, i forcave speciale rrezikon seriozisht jetën. Efektivi i RENEA-s Bledar Beluli i cili është rrëzuar në Theth të Dukagjinit ndodhet në një gjendje të rëndë shëndetësore. ...

Dukagjin, efektivi i RENEA bie në greminë
Ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të hënë në Dukagjin. Një efektiv policie i forcave RENEA ka rënë në një greminë nga nje lartesi e konsiderueshme në malin e Zorgjit tek kodrat përmbi Theth. Efektivi është ...
Medial | 09-Dec-2019 12:16
Ngjarje e rëndë është regjistruar këtë të hënë në Dukagjin. Një efektiv policie i forcave RENEA ka rënë në një greminë nga nje lartesi e konsiderueshme në malin e Zorgjit tek kodrat përmbi Theth. Efektivi është ...

Efektivi i RENEA-s Bledar po lufton me jetën pasi përfundoi në greminë, thirrje për ndihmë pasi është e pamundur të nxirret, kjo është gjendja e tij
Postuar: 09/12/2019 - 12:14 Thirrje për ndihmë vijnë nga Thethi i Dukagjinit, atje ku efektivi i RENEA-s Bledar Beluli po lufton me jetën, pasi përfundoi në një greminë. Pamjet që shihni vijnë nga vend i ngjarjes, ku ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 12:15
Postuar: 09/12/2019 - 12:14 Thirrje për ndihmë vijnë nga Thethi i Dukagjinit, atje ku efektivi i RENEA-s Bledar Beluli po lufton me jetën, pasi përfundoi në një greminë. Pamjet që shihni vijnë nga vend i ngjarjes, ku ...

EMRI/ Efektivi i RENEA-s bie në gremina në Shkodër, dëmton të dyja këmbët
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin, ku një efektiv i forcave RENEA ka rënë në greminë nga një lartësi e konsiderueshme, dhe është e vështirë nxjerrja e tij për shkak të terrenit. Burime bëjnë me dije se ai ka ...
Telegraf | 09-Dec-2019 10:55
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin, ku një efektiv i forcave RENEA ka rënë në greminë nga një lartësi e konsiderueshme, dhe është e vështirë nxjerrja e tij për shkak të terrenit. Burime bëjnë me dije se ai ka ...

Me duar e brinjë të thyera! Pamjet e efektivit të RENEA-s, rrezikon seriozisht jetën
Nëse nuk dërgohet një helikopter Bledar Beluli i forcave speciale rrezikon seriozisht jetën. Efektivi i RENEA-s Bledar Beluli i cili është rrëzuar në Theth të Dukagjinit ndodhet në një gjendje të rëndë shëndetësore. ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 11:45
Nëse nuk dërgohet një helikopter Bledar Beluli i forcave speciale rrezikon seriozisht jetën. Efektivi i RENEA-s Bledar Beluli i cili është rrëzuar në Theth të Dukagjinit ndodhet në një gjendje të rëndë shëndetësore. ...

Efektivi i RENEA-s bie në greminën e Thethit, pritet ndërhyrja nga ajri
Një efektiv i RENEA-s ka rënë në greminën e Thethit. Mësohet se ai ka qenë jashtë detyrës dhe po bënte një shëtitje në zonë, në momentin kur është rrëzuar. Pritet ndërhyrja nga ajri, pasi efektivi Bledar Beluli ka ...
Klan Kosova | 09-Dec-2019 11:33
Një efektiv i RENEA-s ka rënë në greminën e Thethit. Mësohet se ai ka qenë jashtë detyrës dhe po bënte një shëtitje në zonë, në momentin kur është rrëzuar. Pritet ndërhyrja nga ajri, pasi efektivi Bledar Beluli ka ...

Efektivi i RENEA-s bie në greminë, ndërhyrje nga ajri për ta shpëtuar
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin të Shkodrës, ku një efektiv i i RENEA-s ka rënë në një greminë nga një lartësi e konsiderueshme. Si pasojë e rënies nga lartësia, ai ka dëmtuar të dyja këmbët. Forcat e ...
Gazeta Dita | 09-Dec-2019 10:58
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin të Shkodrës, ku një efektiv i i RENEA-s ka rënë në një greminë nga një lartësi e konsiderueshme. Si pasojë e rënies nga lartësia, ai ka dëmtuar të dyja këmbët. Forcat e ...

Dukagjin, oficeri i RENEA-s bie në greminë, pritet helikopteri
Një oficer i RENEA-s ka rënë aksidentalisht nga lartësia duke thyer këmbët. Ngjarja ka ndodhur sot paradite në malin e Zorgjit në Dukagjin. Korespondeti i abcnews.al, Simon Shkreli tha se “oficeri Bledar Beluli ka rënë ...
ABCNews | 09-Dec-2019 10:49
Një oficer i RENEA-s ka rënë aksidentalisht nga lartësia duke thyer këmbët. Ngjarja ka ndodhur sot paradite në malin e Zorgjit në Dukagjin. Korespondeti i abcnews.al, Simon Shkreli tha se “oficeri Bledar Beluli ka rënë ...

Bie në greminë një oficer i RENEA-s, pëson dëmtime të rënda, pritet ndërhyrja nga ajri (Emri)
Postuar: 09/12/2019 - 10:41 Një oficer i RENEA-s ka rënë në greminë. Ngjarja ka ndodhur në Dukagjin të Shkodrës. Ai është identifikuar si Bledar Beluli. Mësohet se oficeri i policisë ka marrë plagë të rënda, në të dyja ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 10:46
Postuar: 09/12/2019 - 10:41 Një oficer i RENEA-s ka rënë në greminë. Ngjarja ka ndodhur në Dukagjin të Shkodrës. Ai është identifikuar si Bledar Beluli. Mësohet se oficeri i policisë ka marrë plagë të rënda, në të dyja ...

Dukagjin, bie në greminë një efektiv i RENEA-s
Një efektiv i forcave RENEA ka rënë në një greminë në zonën e Dukagjinit, në Malësinë e Madhe. Ngjarja është shënuar në Malin e Zorgjit, që njihet si një terren i theksuar malor. Sipas të dhënave të para, efektivi është ...
Politiko | 09-Dec-2019 10:46
Një efektiv i forcave RENEA ka rënë në një greminë në zonën e Dukagjinit, në Malësinë e Madhe. Ngjarja është shënuar në Malin e Zorgjit, që njihet si një terren i theksuar malor. Sipas të dhënave të para, efektivi është ...

Oficeri i RENEA-s bie në greminë, dëmton rëndë të dyja këmbët
Një aksident i rëndë i ka ndodhur një efektivi të forcave speciale RENEA. Mësohet se oficeri Bledar Beluli ka rënë në një greminë në zonën e Dukagjinit në Shkodër, teksa po shëtiste. Ngjarja ka ndodhur në malin e ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 10:46
Një aksident i rëndë i ka ndodhur një efektivi të forcave speciale RENEA. Mësohet se oficeri Bledar Beluli ka rënë në një greminë në zonën e Dukagjinit në Shkodër, teksa po shëtiste. Ngjarja ka ndodhur në malin e ...

E rëndë në Dukagjin, për ngjitje në mal, bie në greminë efektivi i RENEA-s (EMRI)
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin, ku një efektivin i RENEA-s ka rënë në një greminë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pak kohë më parë në malin e Zorgjit, një zonë shumë e thyer. Gazetari Senad Nikshiqi raporton ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 10:43
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin, ku një efektivin i RENEA-s ka rënë në një greminë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pak kohë më parë në malin e Zorgjit, një zonë shumë e thyer. Gazetari Senad Nikshiqi raporton ...

Bie në greminë një oficer i RENEA-s, pëson dëmtime të rënda (Emri)
Postuar: 09/12/2019 - 10:41 Një oficer i RENEA-s ka rënë në greminë. Ngjarja ka ndodhur në Dukagjin të Shkodrës. Ai është identifikuar si Bledar Beluli. Mësohet se oficeri i policisë ka marrë plagë të rënda, në të dyja ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 10:43
Postuar: 09/12/2019 - 10:41 Një oficer i RENEA-s ka rënë në greminë. Ngjarja ka ndodhur në Dukagjin të Shkodrës. Ai është identifikuar si Bledar Beluli. Mësohet se oficeri i policisë ka marrë plagë të rënda, në të dyja ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved