ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/03/2020 17:22

Mungon vetëm zyrtarizimi, ky veprim i Edoardo Reja shuan çdo dyshim

Mungon vetëm zyrtarizimi, ky veprim i Edoardo Reja shuan çdo dyshim
Edoardo Reja ka zbarkuar në Tiranë dhe duket se vetëm zyrtarizimi nuk e konfirmon atë si trajner të kombëtares shqiptare edhe në vazhdim. Ditët e fundit italiani është lakuar si opsion për të pasuar trajnerin Carlo ...
ABCNews | 09-Dec-2019 12:57
Edoardo Reja ka zbarkuar në Tiranë dhe duket se vetëm zyrtarizimi nuk e konfirmon atë si trajner të kombëtares shqiptare edhe në vazhdim. Ditët e fundit italiani është lakuar si opsion për të pasuar trajnerin Carlo ...

Edi Reja për RTSH Sport: Zgjodha të vazhdoj sepse shqiptarët më duan!
Nuk ka më dyshime. Edi Reja do të drejtojë kombëtaren shqiptare edhe gjatë 4 viteve të ardhshme. RTSH Sport paralajmëroi disa javë më parë se trajneri italian do të rikthehej në Shqipëri në fillim të Dhjetorit për të ...
RTSH | 09-Dec-2019 13:31
Nuk ka më dyshime. Edi Reja do të drejtojë kombëtaren shqiptare edhe gjatë 4 viteve të ardhshme. RTSH Sport paralajmëroi disa javë më parë se trajneri italian do të rikthehej në Shqipëri në fillim të Dhjetorit për të ...

Mediat e çuan te Napoli, Reja mbledh trajnerët e përfaqësuesve kuqezi
Trajneri i kombëtares shqiptare, Edy Reja, ka organizuar një takim trajnerët e ekipeve përfaqësuese kuqezi të të gjitha niveleve. Ky takim është organizuar në kryeqytet. Italiani së fundmi është përfolur se mund të ...
Politiko | 09-Dec-2019 13:15
Trajneri i kombëtares shqiptare, Edy Reja, ka organizuar një takim trajnerët e ekipeve përfaqësuese kuqezi të të gjitha niveleve. Ky takim është organizuar në kryeqytet. Italiani së fundmi është përfolur se mund të ...

Tre trajnerë italianë rrezikojnë shkarkimin para Krishtlindjeve
Java e 15 e kampionatit italian solli humbjen e parë të sezonit për Juventusin, por mbi të gjitha konfirmoi krizën në klubin e Napolit dhe atë të Fiorentinës, ku trajnerët përkatës Carlo Ancelotti dhe Vincenzo Montella ...
Gazeta Dita | 09-Dec-2019 11:27
Java e 15 e kampionatit italian solli humbjen e parë të sezonit për Juventusin, por mbi të gjitha konfirmoi krizën në klubin e Napolit dhe atë të Fiorentinës, ku trajnerët përkatës Carlo Ancelotti dhe Vincenzo Montella ...

Trajnerët që mund të shkarkohen këtë muaj Java e 15 e kampionatit italian soli humbjen e parë të sezonit për Juventusin, por mbi të gjitha konfirmoi krizën në klubin e Napolit dhe atë të Fiorentinës, ku trajnerët përkatës Carlo...
Java e 15 e kampionatit italian soli humbjen e parë të sezonit për Juventusin, por mbi të gjitha konfirmoi krizën në klubin e Napolit dhe atë të Fiorentinës, ku trajnerët përkatës Carlo Ancelotti dhe Vincenzo Montella ...
Kosova Sot | 09-Dec-2019 10:23
Java e 15 e kampionatit italian soli humbjen e parë të sezonit për Juventusin, por mbi të gjitha konfirmoi krizën në klubin e Napolit dhe atë të Fiorentinës, ku trajnerët përkatës Carlo Ancelotti dhe Vincenzo Montella ...

Trajnerët që mund të shkarkohen këtë muaj
Java e 15 e kampionatit italian soli humbjen e parë të sezonit për Juventusin, por mbi të gjitha konfirmoi krizën në klubin e Napolit dhe atë të Fiorentinës, ku trajnerët përkatës Carlo Ancelotti dhe Vincenzo Montella ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 10:07
Java e 15 e kampionatit italian soli humbjen e parë të sezonit për Juventusin, por mbi të gjitha konfirmoi krizën në klubin e Napolit dhe atë të Fiorentinës, ku trajnerët përkatës Carlo Ancelotti dhe Vincenzo Montella ...

Rezultatet negative, tre trajnerë rrezikojnë shkarkimin para Krishtlindjeve
Java e 15 e kampionatit italian soli humbjen e parë të sezonit për Juventusin, por mbi të gjitha konfirmoi krizën në klubin e Napolit dhe atë të Fiorentinës, ku trajnerët përkatës Carlo Ancelotti dhe Vincenzo Montella ...
InFokusi | 09-Dec-2019 09:49
Java e 15 e kampionatit italian soli humbjen e parë të sezonit për Juventusin, por mbi të gjitha konfirmoi krizën në klubin e Napolit dhe atë të Fiorentinës, ku trajnerët përkatës Carlo Ancelotti dhe Vincenzo Montella ...

Ancelotti shkarkohet këtë javë, trajneri i Shqipërisë objektivi kryesor i Napolit
Napoli nuk është duke kaluar në një formë të mirë dhe lojtarët shpesh po refuzojnë të luajnë. Presidenti, Aurelio De Laurentiis ka dhënë dënime për lojtarët por tani duket se ka ardhur koha të merret edhe me trajnerin. ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 08:37
Napoli nuk është duke kaluar në një formë të mirë dhe lojtarët shpesh po refuzojnë të luajnë. Presidenti, Aurelio De Laurentiis ka dhënë dënime për lojtarët por tani duket se ka ardhur koha të merret edhe me trajnerin. ...

Zërat e çojnë te Napoli, Edoardo Reja sqaron gjithçka
Trajneri i Shqipërisë, Edoardo Reja, ishte dje i pranishëm në stadium për të ndjekur ndeshjen mes Udinese dhe Napolit. Menjëherë, mediet italiane shkruan se strategu kuqezi shihet si një kandidaturë e mundshme për të ...
ABCNews | 08-Dec-2019 22:21
Trajneri i Shqipërisë, Edoardo Reja, ishte dje i pranishëm në stadium për të ndjekur ndeshjen mes Udinese dhe Napolit. Menjëherë, mediet italiane shkruan se strategu kuqezi shihet si një kandidaturë e mundshme për të ...

Tre kandidatë për të zëvendësuar Ancelottin te Napoli
Ditët e Carlo Ancelottit si kryetrajner i Napolit janë të numëruara, pas edhe një rezultati të dobët të skuadrës. Napoli ka mbetur në pozitën e shtatë pas 15 ndeshjeve. Napoli të shtunën barazoi 1:1 si mysafir i ...
Shenja | 08-Dec-2019 23:16
Ditët e Carlo Ancelottit si kryetrajner i Napolit janë të numëruara, pas edhe një rezultati të dobët të skuadrës. Napoli ka mbetur në pozitën e shtatë pas 15 ndeshjeve. Napoli të shtunën barazoi 1:1 si mysafir i ...

U tha se do shkojë te Napoli, Reja na sqaron situatën
Armand Duka, president i Federatës Shqiptare të Futbollit, mund të rrijë i qetë. Trajneri Edoardo Reja nuk do të largohet nga Shqipëria. Ai ishte dje i pranishëm në stadium për të ndjekur ndeshjen e Udineses me Napolin. ...
Politiko | 08-Dec-2019 23:09
Armand Duka, president i Federatës Shqiptare të Futbollit, mund të rrijë i qetë. Trajneri Edoardo Reja nuk do të largohet nga Shqipëria. Ai ishte dje i pranishëm në stadium për të ndjekur ndeshjen e Udineses me Napolin. ...

Tre kandidatë për të zëvendësuar Ancelottin te Napoli
Ditët e Carlo Ancelottit si kryetrajner i Napolit janë të numëruara, pas edhe një rezultati të dobët të skuadrës. Napoli ka mbetur në pozitën e shtatë pas 15 ndeshjeve. Napoli të shtunën barazoi 1:1 si mysafir i ...
Koha.net | 08-Dec-2019 22:57
Ditët e Carlo Ancelottit si kryetrajner i Napolit janë të numëruara, pas edhe një rezultati të dobët të skuadrës. Napoli ka mbetur në pozitën e shtatë pas 15 ndeshjeve. Napoli të shtunën barazoi 1:1 si mysafir i ...

Edy Reja shihet si zëvendësues i Ancelottit te Napoli
Carlo Ancelotti thuhet se i ka ditët e numëruara te Napoli. Trajneri italian ka dëshpëruar në këtë fillim sezon me rezultate, andaj napolitanët po e mendojnë shkarkimin e tij. Sipas asaj që raporton Calciomercato , ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 21:42
Carlo Ancelotti thuhet se i ka ditët e numëruara te Napoli. Trajneri italian ka dëshpëruar në këtë fillim sezon me rezultate, andaj napolitanët po e mendojnë shkarkimin e tij. Sipas asaj që raporton Calciomercato , ...

Edi Reja në krye të Napolit? Trajneri italian sqaron gjithçka
Në ditët e fundit është folur shumë për një emërim të mundshëm të trajnerit Edy Reja në krye të Napolit. Momenti i vështirë që po kalon në kampionatin italian, mund të sjellë vendimin e De Laurentiis për të shkarkuar ...
GazetaTema | 08-Dec-2019 16:28
Në ditët e fundit është folur shumë për një emërim të mundshëm të trajnerit Edy Reja në krye të Napolit. Momenti i vështirë që po kalon në kampionatin italian, mund të sjellë vendimin e De Laurentiis për të shkarkuar ...

Edy Reja në krye të Napolit? Strategu italian sqaron gjithçka
Në ditët e fundit është folur shumë për një emërim të mundshëm të trajnerit Edy Reja në krye të Napolit. Momenti i vështirë që po kalon në kampionatin italian, mund të sjellë vendimin e De Laurentiis për të shkarkuar ...
Telegraf | 08-Dec-2019 16:43
Në ditët e fundit është folur shumë për një emërim të mundshëm të trajnerit Edy Reja në krye të Napolit. Momenti i vështirë që po kalon në kampionatin italian, mund të sjellë vendimin e De Laurentiis për të shkarkuar ...

Pasues i Ançelotit te Napoli? Edi Reja reagon për herë të parë për lajmin e bujshëm
Postuar: 08/12/2019 - 22:16 Emri i trajnerit Edi Reja ka qarkulluar së fundmi në mediat italiane, se mund të jetë pasuesi i Karlo Ançelotit, pasi skuadra e kaltër, është duke kaluar një krizë rezultatesh dhe pritet ...
Sot.Al | 08-Dec-2019 22:18
Postuar: 08/12/2019 - 22:16 Emri i trajnerit Edi Reja ka qarkulluar së fundmi në mediat italiane, se mund të jetë pasuesi i Karlo Ançelotit, pasi skuadra e kaltër, është duke kaluar një krizë rezultatesh dhe pritet ...

Edy Reja shihet si zëvendësues i Ancelottit te Napoli
Carlo Ancelotti thuhet se i ka ditët e numëruara te Napoli. Trajneri italian ka dëshpëruar në këtë fillim sezon me rezultate, andaj napolitanët po e mendojnë shkarkimin e tij. Sipas asaj që raporton Calciomercato, ...
E Dua Sportin | 08-Dec-2019 22:00
Carlo Ancelotti thuhet se i ka ditët e numëruara te Napoli. Trajneri italian ka dëshpëruar në këtë fillim sezon me rezultate, andaj napolitanët po e mendojnë shkarkimin e tij. Sipas asaj që raporton Calciomercato, ...

Werderi i Rashicës kërkah hiç, veç dy pikë larg fundit!
Nuk ka paqe në shtëpinë e Napolit, barazimi kundër Udines konfirmoi edhe një herë krizën e madhe që ka mbërthyer ekipin e Elseid Hysajt. Fitorja në Serie A mungon që nga 19 tetori, një ecuri negative e cila nuk shihej ...
GazetaBlic | 08-Dec-2019 20:05
Nuk ka paqe në shtëpinë e Napolit, barazimi kundër Udines konfirmoi edhe një herë krizën e madhe që ka mbërthyer ekipin e Elseid Hysajt. Fitorja në Serie A mungon që nga 19 tetori, një ecuri negative e cila nuk shihej ...

Ecuria jo e duhur në kampionat, Edi Reja mes kandidatëve për stolin e “gjigandëve” të Italisë (Foto)
Nuk ka paqe në shtëpinë e Napolit, barazimi kundër Udines konfirmoi edhe një herë krizën e madhe që ka mbërthyer ekipin e Elseid Hysajt. Fitorja në Serie A mungon që nga 19 tetori, një ecuri negative e cila nuk shihej ...
Lexo | 08-Dec-2019 19:15
Nuk ka paqe në shtëpinë e Napolit, barazimi kundër Udines konfirmoi edhe një herë krizën e madhe që ka mbërthyer ekipin e Elseid Hysajt. Fitorja në Serie A mungon që nga 19 tetori, një ecuri negative e cila nuk shihej ...

Napoli, fati i Ancelottit kalon nga Genk, Edi Reja mes kandidatëve!
Nuk ka paqe në shtëpinë e Napolit, barazimi kundër Udines konfirmoi edhe një herë krizën e madhe që ka mbërthyer ekipin e Elseid Hysajt. Fitorja në Serie A mungon që nga 19 tetori, një ecuri negative e cila nuk shihej ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 14:18
Nuk ka paqe në shtëpinë e Napolit, barazimi kundër Udines konfirmoi edhe një herë krizën e madhe që ka mbërthyer ekipin e Elseid Hysajt. Fitorja në Serie A mungon që nga 19 tetori, një ecuri negative e cila nuk shihej ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved