ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 13:49

Dy të arrestuar për sulmin mbrëmë në Shkup ndaj tre qytetarëve të Kosovës

Dy të arrestuar për sulmin mbrëmë në Shkup ndaj tre qytetarëve të Kosovës
Dy persona janë arrestuar gjatë ditës së djeshme nën dyshimet se kanë sulmuar tre shtetas kosovarë në parkun e qytetit në afërsi të arenës “Todor Proevski”, ku edhe u zhvillua ndeshja e xhiros së 16-të, të LPFM-së, në ...
Ina-Online | 09-Dec-2019 12:16
Dy persona janë arrestuar gjatë ditës së djeshme nën dyshimet se kanë sulmuar tre shtetas kosovarë në parkun e qytetit në afërsi të arenës “Todor Proevski”, ku edhe u zhvillua ndeshja e xhiros së 16-të, të LPFM-së, në ...

Arrestohen dy shtetas të Shqipërisë, kapen me drogë nga policia e Maqedonisë
Policia e Maqedonisë së Veriut ka arrestuar dy persona, shtetas të Shqipërisë, të cilët janë kapur me 27 kilogramë marihuan. Gjatë ditës së djeshme zyrtarë policorë nga Sektori për Punë të brendshme i Ohrit, pas ...
Telegrafi | 09-Dec-2019 10:58
Policia e Maqedonisë së Veriut ka arrestuar dy persona, shtetas të Shqipërisë, të cilët janë kapur me 27 kilogramë marihuan. Gjatë ditës së djeshme zyrtarë policorë nga Sektori për Punë të brendshme i Ohrit, pas ...

Kapen me 27 kilogram marijuanë në afërsi të Ohrit, arrestohen shtetasit shqiptarë
Gjatë ditës së djeshme zyrtarë policorë nga Sektori për Punë të brendshme i Ohrit, pas informatave të marra paraprakisht në afërsi të fshatit Kazhan në rrugën për në fshatin Gjavato kanë ndaluar një makinë Opel Vektra ...
Ina-Online | 09-Dec-2019 12:16
Gjatë ditës së djeshme zyrtarë policorë nga Sektori për Punë të brendshme i Ohrit, pas informatave të marra paraprakisht në afërsi të fshatit Kazhan në rrugën për në fshatin Gjavato kanë ndaluar një makinë Opel Vektra ...

Kapen me 27 kilogram marijuanë, arrestohen shtetasit shqiptarë
Gjatë ditës së djeshme zyrtarë policorë nga Sektori për Punë të brendshme i Ohrit, pas informatave të marra paraprakisht në afërsi të fshatit Kazhan në rrugën për në fshatin Gjavato kanë ndaluar një makinë Opel Vektra ...
Shenja | 09-Dec-2019 10:50
Gjatë ditës së djeshme zyrtarë policorë nga Sektori për Punë të brendshme i Ohrit, pas informatave të marra paraprakisht në afërsi të fshatit Kazhan në rrugën për në fshatin Gjavato kanë ndaluar një makinë Opel Vektra ...

Kapen me 27 kilogram marijuanë, arrestohen shtetasit shqiptarë
Gjatë ditës së djeshme zyrtarë policorë nga Sektori për Punë të brendshme i Ohrit, pas informatave të marra paraprakisht në afërsi të fshatit Kazhan në rrugën për në fshatin Gjavato kanë ndaluar një makinë Opel Vektra ...
TetovaSot | 09-Dec-2019 10:47
Gjatë ditës së djeshme zyrtarë policorë nga Sektori për Punë të brendshme i Ohrit, pas informatave të marra paraprakisht në afërsi të fshatit Kazhan në rrugën për në fshatin Gjavato kanë ndaluar një makinë Opel Vektra ...

Kapen me 27 kilogram marijuanë, arrestohen shtetasit shqiptarë
Gjatë ditës së djeshme zyrtarë policorë nga Sektori për Punë të brendshme i Ohrit, pas informatave të marra paraprakisht në afërsi të fshatit Kazhan në rrugën për në fshatin Gjavato kanë ndaluar një makinë Opel Vektra ...
Alsat-M | 09-Dec-2019 10:40
Gjatë ditës së djeshme zyrtarë policorë nga Sektori për Punë të brendshme i Ohrit, pas informatave të marra paraprakisht në afërsi të fshatit Kazhan në rrugën për në fshatin Gjavato kanë ndaluar një makinë Opel Vektra ...

Tre shtetas të Kosovës, sulmohen fizikisht pas ndeshjes Vardar- Shkëndija
Dy persona nga Shkupi janë arrestuar nga policia për shkak se kanë sulmuar fizikisht në parkun e Qytetit tre shtetas të Kosovës, pas ndeshjes Vardar- Shkëndija, e luajtur në Stadiumin e Qytetit. Lajmin për TV SHENJA e ...
Shenja | 08-Dec-2019 19:03
Dy persona nga Shkupi janë arrestuar nga policia për shkak se kanë sulmuar fizikisht në parkun e Qytetit tre shtetas të Kosovës, pas ndeshjes Vardar- Shkëndija, e luajtur në Stadiumin e Qytetit. Lajmin për TV SHENJA e ...

Dy banorë të Studeniçanit kanë sulmuar zyrtarë policorë
Zyrtarë policor të SPB Shkup në bulevardin “Kërste Misirkov” dhe bulevardin “Nikolla Karev”, kanë arrestuar dy banorë të Studeniçanit. Bëhet fjalë për R.A (38) dhe N.A (35) të cilët janë sjellë në mënyrë agresive ndaj ...
Shenja | 08-Dec-2019 17:28
Zyrtarë policor të SPB Shkup në bulevardin “Kërste Misirkov” dhe bulevardin “Nikolla Karev”, kanë arrestuar dy banorë të Studeniçanit. Bëhet fjalë për R.A (38) dhe N.A (35) të cilët janë sjellë në mënyrë agresive ndaj ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved