ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 20:32

Dy të arrestuar për kanosje

Dy të arrestuar për kanosje
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona të kombësisë shqiptare në Fushë Kosovës, pasi ata kishin kanosur me fjalë një person tjetër të nacionalitetit boshnjak. Konflikti ndodhi pasi të dyshuarit kishin bllokuar rrugën ...
Koha.net | 09-Dec-2019 12:45
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona të kombësisë shqiptare në Fushë Kosovës, pasi ata kishin kanosur me fjalë një person tjetër të nacionalitetit boshnjak. Konflikti ndodhi pasi të dyshuarit kishin bllokuar rrugën ...

Preu dru në pronë publike, arrestohet burri nga Ferizaj
Policia në Ferizaj ka arrestuar një person të cilin e ka zënë duke transportuar dru në mënyrë ilegale Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në fshatin Jezerc të komunës së Ferizajt, ku i dyshuari është kapur nga njësiti ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 12:42
Policia në Ferizaj ka arrestuar një person të cilin e ka zënë duke transportuar dru në mënyrë ilegale Rasti ka ndodhur mbrëmjen e së dielës në fshatin Jezerc të komunës së Ferizajt, ku i dyshuari është kapur nga njësiti ...

Për nëntë muaj 34 të mitura u bënë nëna në Kosovë
Dy vajza të mitura shtatzënë janë shtrirë në repartin e gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës javën që po lëmë pas. Por, ato nuk janë të miturat e vetme që do të bëhen nëna. Përgjatë këtij viti, 34 ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 18:13
Dy vajza të mitura shtatzënë janë shtrirë në repartin e gjinekologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës javën që po lëmë pas. Por, ato nuk janë të miturat e vetme që do të bëhen nëna. Përgjatë këtij viti, 34 ...

Burri nga Podujeva rrahë gruan dhe dy fëmijët
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Podujevë pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj dy fëmijëve dhe bashkëshortes së tij. Me vendim të prokurorit i dyshuari është ndaluar në qendrën e mbajtjes për 48 orë. “Është ...
Arbresh | 09-Dec-2019 12:39
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Podujevë pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj dy fëmijëve dhe bashkëshortes së tij. Me vendim të prokurorit i dyshuari është ndaluar në qendrën e mbajtjes për 48 orë. “Është ...

Burri nga Podujeva rrahë gruan dhe dy fëmijët
Me vendim të prokurorit i dyshuari është ndaluar në qendrën e mbajtjes për 48 orë. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj dy fëmijëve dhe bashkëshortes së tij ...
Lajminet | 09-Dec-2019 12:31
Me vendim të prokurorit i dyshuari është ndaluar në qendrën e mbajtjes për 48 orë. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj dy fëmijëve dhe bashkëshortes së tij ...

Ushtron dhunë fizike ndaj bashkëshortes dhe dy fëmijëve të tij në Podujevë, arrestohet
Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar një burrë në Podujevë pasi që dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes dhe dy fëmijëve të tij. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti ...
Koha.net | 09-Dec-2019 12:03
Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar një burrë në Podujevë pasi që dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes dhe dy fëmijëve të tij. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti ...

Gjilan: Personi me probleme mendore rreh familjaren, arrestohet
Një person është arrestuar në Komunën e Gjilanit, pasi që i njëjti dyshohet se ka sulmuar fizikisht familjaren e tij duke i shkaktuar lëndime trupore. I dyshuari, sipas raportit të policisë, ka probleme mendore dhe edhe ...
Gazeta Observer | 09-Dec-2019 11:54
Një person është arrestuar në Komunën e Gjilanit, pasi që i njëjti dyshohet se ka sulmuar fizikisht familjaren e tij duke i shkaktuar lëndime trupore. I dyshuari, sipas raportit të policisë, ka probleme mendore dhe edhe ...

Sulmoi fizikisht bashkëshorten e tij, policia arreston të dyshuarin në Pejë
Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Pejë, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Në njoftimin e bërë nga Policia e Kosovës thuhet se rasti ka ndodhur të dielën rreth orës......
Zeri | 09-Dec-2019 11:45
Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një person në Pejë, pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij. Në njoftimin e bërë nga Policia e Kosovës thuhet se rasti ka ndodhur të dielën rreth orës......

Vjedh drunj në Ferizaj, arrestohet
Policia ka arrestuar një person në fshatin Jezerc të Ferizajt pasi ishte hasur duke transportuar dru me traktor të cilat i kishte prerë në mënyrë ilegale në pronë publike. Pas intervistimit me vendim të prokurorit i ...
Gazeta Observer | 09-Dec-2019 11:42
Policia ka arrestuar një person në fshatin Jezerc të Ferizajt pasi ishte hasur duke transportuar dru me traktor të cilat i kishte prerë në mënyrë ilegale në pronë publike. Pas intervistimit me vendim të prokurorit i ...

Burri sulmon fizikisht gruan në Pejë
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Pejë i cili pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij e cila si pasojë e sulmit kishte pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. I ...
Gazeta Observer | 09-Dec-2019 11:39
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Pejë i cili pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij e cila si pasojë e sulmit kishte pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. I ...

E bën gruan për spital, policia ndalon për 48 orë burrin
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Pejë i cili pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij e cila si pasojë e sulmit kishte pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. I ...
Lajminet | 09-Dec-2019 11:37
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Pejë i cili pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij e cila si pasojë e sulmit kishte pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. I ...

Prerja ilegale e pyjeve, policia arreston një person në Ferizaj
Policia ka arrestuar një person në fshatin Jezerc të Ferizajt pasi ishte hasur duke transportuar dru me traktor të cilat i kishte prerë në mënyrë ilegale në pronë publike. Pas intervistimit me vendim të prokurorit i ...
Lajminet | 09-Dec-2019 11:34
Policia ka arrestuar një person në fshatin Jezerc të Ferizajt pasi ishte hasur duke transportuar dru me traktor të cilat i kishte prerë në mënyrë ilegale në pronë publike. Pas intervistimit me vendim të prokurorit i ...

Gjilan: Personi me probleme mendore rreh familjaren, arrestohet
Një person është arrestuar në Komunën e Gjilanit, pasi që i njëjti dyshohet se ka sulmuar fizikisht familjaren e tij duke i shkaktuar lëndime trupore, raporton Gazeta Express. I dyshuari, sipas raportit të policisë, ka ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 11:33
Një person është arrestuar në Komunën e Gjilanit, pasi që i njëjti dyshohet se ka sulmuar fizikisht familjaren e tij duke i shkaktuar lëndime trupore, raporton Gazeta Express. I dyshuari, sipas raportit të policisë, ka ...

Vjedh drunj në Ferizaj, arrestohet
Policia ka arrestuar një person në fshatin Jezerc të Ferizajt pasi ishte hasur duke transportuar dru me traktor të cilat i kishte prerë në mënyrë ilegale në pronë publike. Pas intervistimit me vendim të prokurorit i ...
Klan Kosova | 09-Dec-2019 11:19
Policia ka arrestuar një person në fshatin Jezerc të Ferizajt pasi ishte hasur duke transportuar dru me traktor të cilat i kishte prerë në mënyrë ilegale në pronë publike. Pas intervistimit me vendim të prokurorit i ...

Burri sulmon fizikisht gruan në Pejë
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Pejë i cili pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij e cila si pasojë e sulmit kishte pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. I ...
Klan Kosova | 09-Dec-2019 11:19
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Pejë i cili pas një mosmarrëveshje e kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij e cila si pasojë e sulmit kishte pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor. I ...

Burri nga Podujeva rreh gruan dhe fëmijët, arrestohet
Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24 orësh se është arrestuar një person në Podujevë pasi që i njëjti kishte ushtruar dhunë ndaj dy fëmijëve të tij dhe gruas, raporton Gazeta Express. Me vendim të ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 11:13
Policia e Kosovës ka njoftuar përmes raportit 24 orësh se është arrestuar një person në Podujevë pasi që i njëjti kishte ushtruar dhunë ndaj dy fëmijëve të tij dhe gruas, raporton Gazeta Express. Me vendim të ...

Rrahje mes dy personave në Istog, e pëson keq i treti që tentoi t’i ndajë
Dy persona janë arrestuar dje në Istog. Të njëjtit, sipas Policisë së Kosovës, janë rrahur mes vete në një lokal, shkruan lajmi.net.Gjatë rrahjes së tyre një kalimtar i rastit -viktima mashkull K/Shqiptar kishte ...
Aktuale.MK | 09-Dec-2019 10:28
Dy persona janë arrestuar dje në Istog. Të njëjtit, sipas Policisë së Kosovës, janë rrahur mes vete në një lokal, shkruan lajmi.net.Gjatë rrahjes së tyre një kalimtar i rastit -viktima mashkull K/Shqiptar kishte ...

E kërkonte policia për grabitje të armatosur, arrestohet Rama nga Drenasi
Mbrëmjen e 18 dhjetorit të vitit të kaluar, tre persona të armatosur kishin ndaluar veturën në pikën e karburantit “Petrol Slovenija” në Sankoc të Drenasit, me qëllim kryerjen e grabitjes. Të dyshuarit nën kërcënimin e ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 10:19
Mbrëmjen e 18 dhjetorit të vitit të kaluar, tre persona të armatosur kishin ndaluar veturën në pikën e karburantit “Petrol Slovenija” në Sankoc të Drenasit, me qëllim kryerjen e grabitjes. Të dyshuarit nën kërcënimin e ...

702 pacientë morën trajtim emergjent gjatë vikendit, në Pejë
702 pacientë kanë marrë trajtim emergjent gjatë vikendit që sapo kaluam, në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë. 63 nga këta pacientë janë hospitalizuar për trajtim të mëtutjeshëm. 9 lindje kanë qenë gjatë këtij vikendi, 6 ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 08:22
702 pacientë kanë marrë trajtim emergjent gjatë vikendit që sapo kaluam, në Spitalin e Përgjithshëm në Pejë. 63 nga këta pacientë janë hospitalizuar për trajtim të mëtutjeshëm. 9 lindje kanë qenë gjatë këtij vikendi, 6 ...

Në QKUK edhe këtë vit numër i madh i lindjeve, gjinia mashkullore po i shtohet Kosovës
Kosova është vend i cili vlerësohet për numrin e madh të të rinjve. Sigurisht se kjo gjë vetëm sa ka ngritur më lartë të mirat e këtij vendi. Deri në muajin shtator të vitit 2019 në Qendrën Klinike Universitare të ...
Indeks Online | 08-Dec-2019 21:33
Kosova është vend i cili vlerësohet për numrin e madh të të rinjve. Sigurisht se kjo gjë vetëm sa ka ngritur më lartë të mirat e këtij vendi. Deri në muajin shtator të vitit 2019 në Qendrën Klinike Universitare të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved