ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 06:29

Dy të arrestuar për kanosje

Dy të arrestuar për kanosje
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Dobresh të Vitisë, të cilët pas një mos marrëveshjeje kanë kërcënuar katër persona tjerë.
Kosova Press | 25-Jun-2017 11:28
Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Dobresh të Vitisë, të cilët pas një mos marrëveshjeje kanë kërcënuar katër persona tjerë.

Rrah gruan me gjithë fëmijë
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Podujevë pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj dy fëmijëve dhe bashkëshortes së tij.
Kosova Press | 09-Dec-2019 12:18
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Podujevë pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj dy fëmijëve dhe bashkëshortes së tij.

Tre të arrestuar për lojëra të fatit në Suharekë
Tre persona janë arrestuar në tri raste të ndara në Suharekë, për shkak të organizimit të lojërave të fatit në mënyrë të paligjshëm.
Kosova Press | 07-Dec-2019 14:43
Tre persona janë arrestuar në tri raste të ndara në Suharekë, për shkak të organizimit të lojërave të fatit në mënyrë të paligjshëm.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved