ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 20:12

Dorëzohet Guardiola: S’mund të garojmë kundër Liverpoolit dhe klubeve të tjera të mëdha

Dorëzohet Guardiola: S’mund të garojmë kundër Liverpoolit dhe klubeve të tjera të mëdha
Pep Guardiola ka thënë se Manchester City i tij mbase nuk është në gjendje të garojë kundër klubeve të mëdha evropiane tani për tani, duke këmbëngulur se skuadra e tij duhet patjetër ta përmirësojë formën e tanishme. ...
Gazeta Observer | 09-Dec-2019 10:37
Pep Guardiola ka thënë se Manchester City i tij mbase nuk është në gjendje të garojë kundër klubeve të mëdha evropiane tani për tani, duke këmbëngulur se skuadra e tij duhet patjetër ta përmirësojë formën e tanishme. ...

E thotë legjenda angleze: Manchester City ta harrojë titullin e Premeirligës
Legjenda angleze, Alan Shearer thotë se Manchester City nuk do të mund të rikthehet dhe të luftojë për titullin e ligës angleze, transmeton zeri.info Ekipi i Pep Guardiolas u mposht 2:1 në fundjavë nga Manchester ...
Zeri | 09-Dec-2019 10:34
Legjenda angleze, Alan Shearer thotë se Manchester City nuk do të mund të rikthehet dhe të luftojë për titullin e ligës angleze, transmeton zeri.info Ekipi i Pep Guardiolas u mposht 2:1 në fundjavë nga Manchester ...

Guardiola po përjeton periudhën më të vështirë si trajner
Mbrojtja e Manchester Cityt është duke dështuar në një mënyrë sikurse Pep Guardiola nuk e ka përjetuar kurrë më parë. Humbja 2:1 në derbi ndaj Manchester Unitedit e ka lënë Cityn me 32 pikë, numrin më të vogël të pikëve ...
Koha.net | 09-Dec-2019 10:16
Mbrojtja e Manchester Cityt është duke dështuar në një mënyrë sikurse Pep Guardiola nuk e ka përjetuar kurrë më parë. Humbja 2:1 në derbi ndaj Manchester Unitedit e ka lënë Cityn me 32 pikë, numrin më të vogël të pikëve ...

Dorëzohet Guardiola: S’mund të garojmë kundër Liverpoolit dhe klubeve të tjera të mëdha
Pep Guardiola ka thënë se Manchester City i tij mbase nuk është në gjendje të garojë kundër klubeve të mëdha evropiane tani për tani, duke këmbëngulur se skuadra e tij duhet patjetër ta përmirësojë formën e tanishme. ...
Lexo | 09-Dec-2019 09:20
Pep Guardiola ka thënë se Manchester City i tij mbase nuk është në gjendje të garojë kundër klubeve të mëdha evropiane tani për tani, duke këmbëngulur se skuadra e tij duhet patjetër ta përmirësojë formën e tanishme. ...

Dorëzohet Guardiola: S’mund të garojmë kundër Liverpoolit dhe klubeve të tjera të mëdha Pep Guardiola ka thënë se Manchester City i tij mbase nuk është në gjendje të garojë kundër klubeve të mëdha evropiane tani për tani, duke këmbëngulur se skuadr
Pep Guardiola ka thënë se Manchester City i tij mbase nuk është në gjendje të garojë kundër klubeve të mëdha evropiane tani për tani, duke këmbëngulur se skuadra e tij duhet patjetër ta përmirësojë formën e tanishme. ...
Kosova Sot | 09-Dec-2019 09:11
Pep Guardiola ka thënë se Manchester City i tij mbase nuk është në gjendje të garojë kundër klubeve të mëdha evropiane tani për tani, duke këmbëngulur se skuadra e tij duhet patjetër ta përmirësojë formën e tanishme. ...

Dorëzohet Guardiola: S’mund të garojmë kundër Liverpoolit dhe klubeve të tjera të mëdha
Pep Guardiola ka thënë se Manchester City i tij mbase nuk është në gjendje të garojë kundër klubeve të mëdha evropiane tani për tani, duke këmbëngulur se skuadra e tij duhet patjetër ta përmirësojë formën e tanishme. ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 08:49
Pep Guardiola ka thënë se Manchester City i tij mbase nuk është në gjendje të garojë kundër klubeve të mëdha evropiane tani për tani, duke këmbëngulur se skuadra e tij duhet patjetër ta përmirësojë formën e tanishme. ...

Pioli: Tek Milani ka cilësi, ja çfarë na mungon
Menaxheri i Manchester Cityt Pep Guardiola ka pranuar që skuadra e tij ka shanse minimale për të mbrojtur titullin e saj në Premier League. Me humbjen në shtëpi ndaj United (1: 2) City mbeti në vendin e tretë me 14 pikë ...
GazetaBlic | 09-Dec-2019 08:37
Menaxheri i Manchester Cityt Pep Guardiola ka pranuar që skuadra e tij ka shanse minimale për të mbrojtur titullin e saj në Premier League. Me humbjen në shtëpi ndaj United (1: 2) City mbeti në vendin e tretë me 14 pikë ...

E pranon Guardiola: Nuk mund ta arrijmë Liverpoolin
Liverpooli tashmë është 14 pikë para Manchester Cityt dhe e ka rrugën e hapur edhe pse Leicester është vetëm tetë pikë mbrapa. Trajneri i Cityt, Pep Guardiola duket se është dorëzuar dhe e pranon se e ka të vështirë ta ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 00:00
Liverpooli tashmë është 14 pikë para Manchester Cityt dhe e ka rrugën e hapur edhe pse Leicester është vetëm tetë pikë mbrapa. Trajneri i Cityt, Pep Guardiola duket se është dorëzuar dhe e pranon se e ka të vështirë ta ...

Guardiola: Nuk është realiste të arrish Liverpool
Menaxheri i Manchester Cityt Pep Guardiola ka pranuar që skuadra e tij ka shanse minimale për të mbrojtur titullin e saj në Premier League.
Kosova Press | 08-Dec-2019 23:51
Menaxheri i Manchester Cityt Pep Guardiola ka pranuar që skuadra e tij ka shanse minimale për të mbrojtur titullin e saj në Premier League.

Orët e errëta të Guardiolas
Me vetëm 32 pikë nga 16 ndeshjet e tyre të para, ky është fillimi më i keq i një sezon në çdo ekip që ka drejtuar Guardiola, përfshirë këtu skuadrat si Barcelona dhe Bayern Munich. Në Barcelonë, fillimi i tij më i keq ...
Lajminet | 08-Dec-2019 17:29
Me vetëm 32 pikë nga 16 ndeshjet e tyre të para, ky është fillimi më i keq i një sezon në çdo ekip që ka drejtuar Guardiola, përfshirë këtu skuadrat si Barcelona dhe Bayern Munich. Në Barcelonë, fillimi i tij më i keq ...

Fillimi më i keq i sezonit për Guardiolën
Mançester Siti mund t’i ketë thënë tashmë lamtumirë përfundimisht titullit kampion në Premier Ligë, por situata është akoma më e tmerrshme për trajnerin spanjoll të “Qytetarëve”, Pep Guardiola. Kreu i pankinës së ...
Alsat-M | 07-Dec-2019 21:58
Mançester Siti mund t’i ketë thënë tashmë lamtumirë përfundimisht titullit kampion në Premier Ligë, por situata është akoma më e tmerrshme për trajnerin spanjoll të “Qytetarëve”, Pep Guardiola. Kreu i pankinës së ...

Guardiola ka disa fjalë para ndeshjes kundër Man Utd
Nesër me fillim nga ora 18:30 Manchester City do të luaj kundër Manchester United, ndeshje kjo mjaftë e rëndësishme për të dyja skuadrat. Për këtë ndeshje foli edhe trajneri i Manchester City, Pep Guardiola i cili tha ...
Indeks Online | 06-Dec-2019 21:36
Nesër me fillim nga ora 18:30 Manchester City do të luaj kundër Manchester United, ndeshje kjo mjaftë e rëndësishme për të dyja skuadrat. Për këtë ndeshje foli edhe trajneri i Manchester City, Pep Guardiola i cili tha ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved