ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 05:59

Dëmet nga tërmeti, inxhinieri: Procesi i vlerësimit nuk po bëhet siç duhet

Dëmet nga tërmeti, inxhinieri: Procesi i vlerësimit nuk po bëhet siç duhet
Inxhinieri dhe ish-anëtari i Këshilli të Rregullimit të Territorit, Edgar Frashëri e ka cilësuar procesin e rivlerësimit të dëmeve nga tërmeti jo të duhur. Gjatë një interviste në A2 nga Italia, Frashëri tha se shteti ...
Politiko | 09-Dec-2019 08:13
Inxhinieri dhe ish-anëtari i Këshilli të Rregullimit të Territorit, Edgar Frashëri e ka cilësuar procesin e rivlerësimit të dëmeve nga tërmeti jo të duhur. Gjatë një interviste në A2 nga Italia, Frashëri tha se shteti ...

Inxhinieri Frashëri: Tërmeti e kapi gafil shtetin, procesi i vlerësimit po has abuzime
Në një komunikim për A2, Edgar Frashëri, inxhinier, njëkohësisht ish-anëtar i Këshilli të Rregullimit të Territorit, tha se procesi i vlerësimit nuk po kryhet si duhet dhe e gjeti shtetin të papërgatitur. Sipas tij, ky ...
Gazeta Express | 08-Dec-2019 21:24
Në një komunikim për A2, Edgar Frashëri, inxhinier, njëkohësisht ish-anëtar i Këshilli të Rregullimit të Territorit, tha se procesi i vlerësimit nuk po kryhet si duhet dhe e gjeti shtetin të papërgatitur. Sipas tij, ky ...

Dëmet nga tërmeti, Frashëri: Procesi i vlerësimit të bëhet nga ne të zotët e shtëpisë, ekspertët e huaj janë vullnetarë
Në një komunikim për A2, Edgar Frashëri, inxhinier, njëkohësisht ish-anëtar i Këshilli të Rregullimit të Territorit, tha se procesi i vlerësimit nuk po kryhet si duhet dhe e gjeti shtetin të papërgatitur. Sipas tij, ky ...
GazetaTema | 08-Dec-2019 16:25
Në një komunikim për A2, Edgar Frashëri, inxhinier, njëkohësisht ish-anëtar i Këshilli të Rregullimit të Territorit, tha se procesi i vlerësimit nuk po kryhet si duhet dhe e gjeti shtetin të papërgatitur. Sipas tij, ky ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved