ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 22:15

Chelsea favorit për ta transferuar Sanchon, anglezi do të bëhet futbollisti më i shtrenjtë në histori të klubit

Chelsea favorit për ta transferuar Sanchon, anglezi do të bëhet futbollisti më i shtrenjtë në histori të klubit
Jadon Sancho është duke numëruar ditët e fundit si futbollist i Borussia Dortmundit. Sulmuesi anglez nuk ka pasur raporte të mira së fundmi me klubin dhe ka kërkuar largimin për tu rikthyer në Ligën Premier. Skuadrat më ...
Telegrafi | 09-Dec-2019 11:07
Jadon Sancho është duke numëruar ditët e fundit si futbollist i Borussia Dortmundit. Sulmuesi anglez nuk ka pasur raporte të mira së fundmi me klubin dhe ka kërkuar largimin për tu rikthyer në Ligën Premier. Skuadrat më ...

Juventusi nuk heq dorë nga Zaniolo
Nicolo Zaniolo vazhdon të mbetet një objektiv madhor i gjigantit italian Juventus. Mesfushori ofensivë i Romës është duke kaluar nëpër një formë jashtëzakonisht të mirë edhe këtë edicion. Juventusi është duke ndjekur ...
Telegrafi | 09-Dec-2019 08:31
Nicolo Zaniolo vazhdon të mbetet një objektiv madhor i gjigantit italian Juventus. Mesfushori ofensivë i Romës është duke kaluar nëpër një formë jashtëzakonisht të mirë edhe këtë edicion. Juventusi është duke ndjekur ...

Chelsea favorit për ta transferuar Sanchon, anglezi do të bëhet futbollisti më i shtrenjtë në histori të klubit
Jadon Sancho është duke numëruar ditët e fundit si futbollist i Borussia Dortmundit. Sulmuesi anglez nuk ka pasur raporte të mira së fundmi me klubin dhe ka kërkuar largimin për tu rikthyer në Ligën Premier. Skuadrat më ...
E Dua Sportin | 09-Dec-2019 12:00
Jadon Sancho është duke numëruar ditët e fundit si futbollist i Borussia Dortmundit. Sulmuesi anglez nuk ka pasur raporte të mira së fundmi me klubin dhe ka kërkuar largimin për tu rikthyer në Ligën Premier. Skuadrat më ...

Juve e gatshme ta paguajë klauzolën e Haaland
Erling Haaland është duke kaluar nëpër një formë të jashtëzakonshme me Red Bull Salzburgun. Sulmuesi norvegjez ka shënuar rregullisht si në kampionatin austriak, kupë dhe në Ligën e Kampionëve. E falë formës së mirë ai ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 15:05
Erling Haaland është duke kaluar nëpër një formë të jashtëzakonshme me Red Bull Salzburgun. Sulmuesi norvegjez ka shënuar rregullisht si në kampionatin austriak, kupë dhe në Ligën e Kampionëve. E falë formës së mirë ai ...

Juventusi nuk heq dorë nga Zaniolo
Nicolo Zaniolo vazhdon të mbetet një objektiv madhor i gjigantit italian Juventus. Mesfushori ofensivë i Romës është duke kaluar nëpër një formë jashtëzakonisht të mirë edhe këtë edicion. Juventusi është duke ndjekur ...
E Dua Sportin | 09-Dec-2019 10:01
Nicolo Zaniolo vazhdon të mbetet një objektiv madhor i gjigantit italian Juventus. Mesfushori ofensivë i Romës është duke kaluar nëpër një formë jashtëzakonisht të mirë edhe këtë edicion. Juventusi është duke ndjekur ...

Juventusi nuk heq dorë nga Zaniolo
Nicolo Zaniolo vazhdon të mbetet një objektiv madhor i gjigantit italian Juventus. Mesfushori ofensivë i Romës është duke kaluar nëpër një formë jashtëzakonisht të mirë edhe këtë edicion.Juventusi është duke ndjekur ...
Kosova Sot | 09-Dec-2019 08:52
Nicolo Zaniolo vazhdon të mbetet një objektiv madhor i gjigantit italian Juventus. Mesfushori ofensivë i Romës është duke kaluar nëpër një formë jashtëzakonisht të mirë edhe këtë edicion.Juventusi është duke ndjekur ...

Sulmi ka nevojë për gjak të ri, Juventus hedh hapin e parë për yllin nordik
Erling Haaland është një ndër surprizat e bukura të këtij sezoni. Norvegjezi i Salzburg nuk po ndalet dhe deri tani ka shënuar 28 gola në total (16 në kampionat, 8 në Champions dhe 4 në Kupën e Austrisë). 19-vjeçari ...
ABCNews | 08-Dec-2019 13:08
Erling Haaland është një ndër surprizat e bukura të këtij sezoni. Norvegjezi i Salzburg nuk po ndalet dhe deri tani ka shënuar 28 gola në total (16 në kampionat, 8 në Champions dhe 4 në Kupën e Austrisë). 19-vjeçari ...

Juve e gatshme ta paguajë klauzolën e Haaland
Erling Haaland është duke kaluar nëpër një formë të jashtëzakonshme me Red Bull Salzburgun. Sulmuesi norvegjez ka shënuar rregullisht si në kampionatin austriak, kupë dhe në Ligën e Kampionëve. E falë formës së mirë ai ...
E Dua Sportin | 08-Dec-2019 16:01
Erling Haaland është duke kaluar nëpër një formë të jashtëzakonshme me Red Bull Salzburgun. Sulmuesi norvegjez ka shënuar rregullisht si në kampionatin austriak, kupë dhe në Ligën e Kampionëve. E falë formës së mirë ai ...

Chelsea pritet të bëjë ofertë rekorde për Sanchon, City largohet nga gara
Chelsea është i gatshëm të thyejë rekordin e klubit me ofertën për yllin e Dortmundit, Jadon Sancho. Por, nga gara për të raportohet se është larguar Manchester City, dhe nuk do të shfrytëzojë opsionin për të ...
EkonomiaOnline | 08-Dec-2019 15:44
Chelsea është i gatshëm të thyejë rekordin e klubit me ofertën për yllin e Dortmundit, Jadon Sancho. Por, nga gara për të raportohet se është larguar Manchester City, dhe nuk do të shfrytëzojë opsionin për të ...

Chelsea pritet të bëjë ofertë rekorde për Sanchon, City largohet nga gara
Chelsea është i gatshëm të thyejë rekordin e klubit me ofertën për yllin e Dortmundit, Jadon Sancho. Por, nga gara për të raportohet se është larguar Manchester City, dhe nuk do të shfrytëzojë opsionin për të ...
Koha.net | 08-Dec-2019 15:35
Chelsea është i gatshëm të thyejë rekordin e klubit me ofertën për yllin e Dortmundit, Jadon Sancho. Por, nga gara për të raportohet se është larguar Manchester City, dhe nuk do të shfrytëzojë opsionin për të ...

Juventusi me ofertë për Haalandin
Raportohet se Juventusi ka bërë ofertën e parë për sulmuesin norvegjez të Salzburgut, Erling Braut Haaland. Corriere dello Sport raporton se Juventusi i ka ofruar atij pagë prej 3 milionë euro në sezon plus bonuset, ...
EkonomiaOnline | 08-Dec-2019 12:44
Raportohet se Juventusi ka bërë ofertën e parë për sulmuesin norvegjez të Salzburgut, Erling Braut Haaland. Corriere dello Sport raporton se Juventusi i ka ofruar atij pagë prej 3 milionë euro në sezon plus bonuset, ...

Juve me ofertë për Haalandin
Raportohet se Juventusi ka bërë ofertën e parë për sulmuesin norvegjez të Salzburgut, Erling Braut Haaland. Corriere dello Sport raporton se Juventusi i ka ofruar atij pagë prej 3 milionë euro në sezon plus bonuset, ...
Koha.net | 08-Dec-2019 12:41
Raportohet se Juventusi ka bërë ofertën e parë për sulmuesin norvegjez të Salzburgut, Erling Braut Haaland. Corriere dello Sport raporton se Juventusi i ka ofruar atij pagë prej 3 milionë euro në sezon plus bonuset, ...

Juventus në garë për “makinerinë e golave”
Trajneri i Juventusit, Sarri është duke luftuar me një periudhë të vështirë, në të cilën ai duhet të merret me një Inter të shkëlqyer, dhe një tjetër kundërshtar të frikshëm, Lazio në garën e kampionatit. Drejtori i ...
Indeks Online | 08-Dec-2019 12:38
Trajneri i Juventusit, Sarri është duke luftuar me një periudhë të vështirë, në të cilën ai duhet të merret me një Inter të shkëlqyer, dhe një tjetër kundërshtar të frikshëm, Lazio në garën e kampionatit. Drejtori i ...

Juventusi i bashkohet garës për talentin hungarez Szoboszlai
Dominik Szoboszlai është njëri nga mesfushorët më të talentuar në Evropë. Mesfushori hungarez është duke kaluar nëpër një formë shumë të mirë me gjigantin austriak Red Bull Salzburg. E falë ndeshjeve të mira, ai është ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 10:32
Dominik Szoboszlai është njëri nga mesfushorët më të talentuar në Evropë. Mesfushori hungarez është duke kaluar nëpër një formë shumë të mirë me gjigantin austriak Red Bull Salzburg. E falë ndeshjeve të mira, ai është ...

Juventusi i bashkohet garës për talentin hungarez Szoboszlai
Dominik Szoboszlai është njëri nga mesfushorët më të talentuar në Evropë. Mesfushori hungarez është duke kaluar nëpër një formë shumë të mirë me gjigantin austriak Red Bull Salzburg. E falë ndeshjeve të mira, ai është ...
E Dua Sportin | 08-Dec-2019 10:59
Dominik Szoboszlai është njëri nga mesfushorët më të talentuar në Evropë. Mesfushori hungarez është duke kaluar nëpër një formë shumë të mirë me gjigantin austriak Red Bull Salzburg. E falë ndeshjeve të mira, ai është ...

Klubi i Premierligës thyen rekordin e transferimeve për talentin anglez
Chelsea janë të gatshëm të thyejnë rekordin e klubit në tregun e transferimeve. ‘Blutë’ e Londrës do t’i bëjnë një ofertë rekorde Borussia Dortmund për Jadon Sancho, me Manchester Cityn që tashmë është tërhequr nga ...
Gazeta Observer | 08-Dec-2019 10:38
Chelsea janë të gatshëm të thyejnë rekordin e klubit në tregun e transferimeve. ‘Blutë’ e Londrës do t’i bëjnë një ofertë rekorde Borussia Dortmund për Jadon Sancho, me Manchester Cityn që tashmë është tërhequr nga ...

Klubi i Premierligës thyen rekordin e transferimeve për talentin anglez
‘Blutë’ e Londrës do t’i bëjnë një ofertë rekorde Borussia Dortmund për Jadon Sancho, me Manchester Cityn që tashmë është tërhequr nga gara. Manchester United raportohet të jenë gjithashtu të interesuar për ...
Lajminet | 08-Dec-2019 10:35
‘Blutë’ e Londrës do t’i bëjnë një ofertë rekorde Borussia Dortmund për Jadon Sancho, me Manchester Cityn që tashmë është tërhequr nga gara. Manchester United raportohet të jenë gjithashtu të interesuar për ...

Chelsea do ta aktivizojë klauzolën për ta rikthyer në Londër holandezin Nathan Ake
Nathan Ake është larguar dy vite më parë nga Chelsea në drejtim të skuadrës angleze Bournemouth. Londinezët nuk i dhanë hapësirat e duhura dhe Ake u shit për një shumë prej 22,8 milionë euro. Tani trajneri Frank Lampard ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 09:02
Nathan Ake është larguar dy vite më parë nga Chelsea në drejtim të skuadrës angleze Bournemouth. Londinezët nuk i dhanë hapësirat e duhura dhe Ake u shit për një shumë prej 22,8 milionë euro. Tani trajneri Frank Lampard ...

Chelsea do ta aktivizojë klauzolën për ta rikthyer në Londër holandezin Nathan Ake
Nathan Ake është larguar dy vite më parë nga Chelsea në drejtim të skuadrës angleze Bournemouth. Londinezët nuk i dhanë hapësirat e duhura dhe Ake u shit për një shumë prej 22,8 milionë euro. Tani trajneri Frank Lampard ...
E Dua Sportin | 08-Dec-2019 09:59
Nathan Ake është larguar dy vite më parë nga Chelsea në drejtim të skuadrës angleze Bournemouth. Londinezët nuk i dhanë hapësirat e duhura dhe Ake u shit për një shumë prej 22,8 milionë euro. Tani trajneri Frank Lampard ...

Gabigol drejt transferimit në La Liga, Atletico e dëshiron brazilianin
Gabriel Barbosa pritet të rikthehet në Evropë gjatë afatit kalimtar të janarit. Sulmuesi brazilian ishte i huazuar në vendlindjen e tij nga Interi, ku me Flamengon fitoi edhe Copa Libertadores. Forma jashtëzakonisht e ...
Telegrafi | 08-Dec-2019 08:38
Gabriel Barbosa pritet të rikthehet në Evropë gjatë afatit kalimtar të janarit. Sulmuesi brazilian ishte i huazuar në vendlindjen e tij nga Interi, ku me Flamengon fitoi edhe Copa Libertadores. Forma jashtëzakonisht e ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved