ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:38

Celtic shkakton tërmet në faqen zyrtare të Ilir Metës, presidentit “i ikën mendja” për ekipin skocez

Celtic shkakton tërmet në faqen zyrtare të Ilir Metës, presidentit “i ikën mendja” për ekipin skocez
Diego Armando Maradona krijon gjithmonë lajm në atë që bën. Trajneri i Gimnasia La Plata ka një ecuri të mirë në kampionatin argjentinas, pasi e mori ekipin në vendin e fundit pa shpresë dhe ka fituar 3 pozicione. ...
GazetaBlic | 09-Dec-2019 11:27
Diego Armando Maradona krijon gjithmonë lajm në atë që bën. Trajneri i Gimnasia La Plata ka një ecuri të mirë në kampionatin argjentinas, pasi e mori ekipin në vendin e fundit pa shpresë dhe ka fituar 3 pozicione. ...

VIDEO/ Maradona humbet ekuilibrin, rrëzohet gjatë ndeshjes
Diego Armando Maradona di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Legjenda e Argjentinës është bërë protagonist këtë fundjavë, pasi është penguar me këmbët e tij dhe është rrëzuar në fushë. 59-vjeçari momentalisht ...
TetovaSot | 09-Dec-2019 11:20
Diego Armando Maradona di të jetë gjithmonë në qendër të vëmendjes. Legjenda e Argjentinës është bërë protagonist këtë fundjavë, pasi është penguar me këmbët e tij dhe është rrëzuar në fushë. 59-vjeçari momentalisht ...

Rrëzimi i Maradonës pas rastit të humbur, kjo video bëhet “hit”
Gimnasia La Plata ia ka dalë të fitojë në shtëpi kundër Central Cordoba me rezultatin 2-1. Ekipi i drejtuar nga Diego Armando Maradona e kishte si një finale dhe shpreson që deri në fund të sigurojë mbijetesën në elitën ...
ABCNews | 09-Dec-2019 09:52
Gimnasia La Plata ia ka dalë të fitojë në shtëpi kundër Central Cordoba me rezultatin 2-1. Ekipi i drejtuar nga Diego Armando Maradona e kishte si një finale dhe shpreson që deri në fund të sigurojë mbijetesën në elitën ...

VIDEO | Veprim i çuditshëm, çfarë po ndodh me Maradonën?
Diego Armando Maradona vazhdon të befasojë. Ish-futbollisti legjendar argjentinas është tashmë në rolin e trajnerit, në krye të Gimnasia. Si gjithmonë, Maradona është në qendër të vëmendjes së medieve argjentinase, por ...
ABCNews | 08-Dec-2019 23:48
Diego Armando Maradona vazhdon të befasojë. Ish-futbollisti legjendar argjentinas është tashmë në rolin e trajnerit, në krye të Gimnasia. Si gjithmonë, Maradona është në qendër të vëmendjes së medieve argjentinase, por ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved