ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:07

Brenda shtëpisë së re të Barack Obamës

Brenda shtëpisë së re të Barack Obamës
Maya Feltwell tash për tash jeton në Worcester të Anglisë, por deri para tre vjetësh e kishte kaluar tërë jetën në Sao Paulo të Brazilit. Çfarë e bindi gruan 25-vjeçare ta braktisë qiellin e kaltër të Brazilit dhe ta ...
GazetaBlic | 09-Dec-2019 13:48
Maya Feltwell tash për tash jeton në Worcester të Anglisë, por deri para tre vjetësh e kishte kaluar tërë jetën në Sao Paulo të Brazilit. Çfarë e bindi gruan 25-vjeçare ta braktisë qiellin e kaltër të Brazilit dhe ta ...

Ia pa hairin internetit, e gjeti burrin nga kontinenti tjetër
Maya Feltwell tash për tash jeton në Worcester të Anglisë, por deri para tre vjetësh e kishte kaluar tërë jetën në Sao Paulo të Brazilit. Çfarë e bindi gruan 25-vjeçare ta braktisë qiellin e kaltër të Brazilit dhe ta ...
Koha.mk | 08-Dec-2019 15:02
Maya Feltwell tash për tash jeton në Worcester të Anglisë, por deri para tre vjetësh e kishte kaluar tërë jetën në Sao Paulo të Brazilit. Çfarë e bindi gruan 25-vjeçare ta braktisë qiellin e kaltër të Brazilit dhe ta ...

Ia pa hairin internetit, e gjeti burrin nga kontinenti tjetër
Maya Feltwell tash për tash jeton në Worcester të Anglisë, por deri para tre vjetësh e kishte kaluar tërë jetën në Sao Paulo të Brazilit. Çfarë e bindi gruan 25-vjeçare ta braktisë qiellin e kaltër të Brazilit dhe ta ...
Gazeta Express | 08-Dec-2019 11:35
Maya Feltwell tash për tash jeton në Worcester të Anglisë, por deri para tre vjetësh e kishte kaluar tërë jetën në Sao Paulo të Brazilit. Çfarë e bindi gruan 25-vjeçare ta braktisë qiellin e kaltër të Brazilit dhe ta ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved