ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:53

Borrell bën thirrje për unitet më të madh brenda BE-së

Borrell bën thirrje për unitet më të madh brenda BE-së
Borrell, në mbledhjen e parë të Këshillit të BE-së që ai kryeson, deklaroi se në vend që të mbajë fjalime të gjata, ai i shkroi një letër drejtuesve të diplomacisë dhe ministrave të mbrojtjes së vendeve anëtare të ...
Lajminet | 09-Dec-2019 13:04
Borrell, në mbledhjen e parë të Këshillit të BE-së që ai kryeson, deklaroi se në vend që të mbajë fjalime të gjata, ai i shkroi një letër drejtuesve të diplomacisë dhe ministrave të mbrojtjes së vendeve anëtare të ...

Borrelli bën thirrje për unitet më të madh brenda BE-së
Kreu i diplomacisë evropiane, Josep Borrell, u ka bërë sot thirrje vendeve anëtare të BE-së që të përmirësojnë unitetin dhe të zhvillojnë partneritete. Borrelli, në mbledhjen e parë të Këshillit të BE-së që ai kryeson, ...
Koha.net | 09-Dec-2019 12:48
Kreu i diplomacisë evropiane, Josep Borrell, u ka bërë sot thirrje vendeve anëtare të BE-së që të përmirësojnë unitetin dhe të zhvillojnë partneritete. Borrelli, në mbledhjen e parë të Këshillit të BE-së që ai kryeson, ...

Borrelli, bën thirrje për unitet më të madh brenda BE-së
Kreu i diplomacisë evropiane Josep Borrell u ka bërë sot thirrje vendeve anëtare të BE-së që të përmirësojnë unitetin dhe të zhvillojnë partneritete. Borrell, në mbledhjen e parë të Këshillit të BE-së që ai kryeson, ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 12:45
Kreu i diplomacisë evropiane Josep Borrell u ka bërë sot thirrje vendeve anëtare të BE-së që të përmirësojnë unitetin dhe të zhvillojnë partneritete. Borrell, në mbledhjen e parë të Këshillit të BE-së që ai kryeson, ...

Borrell bën thirrje për unitet më të madh brenda BE-së
Kreu i diplomacisë evropiane Josep Borrell u ka bërë sot thirrje vendeve anëtare të BE-së që të përmirësojnë unitetin dhe të zhvillojnë partneritete.
Kosova Press | 09-Dec-2019 12:45
Kreu i diplomacisë evropiane Josep Borrell u ka bërë sot thirrje vendeve anëtare të BE-së që të përmirësojnë unitetin dhe të zhvillojnë partneritete.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved