ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:28

Blindohet Shijaku/ FNSH, RENEA dhe partnerë nga Italia vihen në aksion, arrestohen tre persona me rrezikshmëri të lartë, i fshiheshin drejtësisë italiane

Blindohet Shijaku/ FNSH, RENEA dhe partnerë nga Italia vihen në aksion, arrestohen tre persona me rrezikshmëri të lartë, i fshiheshin drejtësisë italiane
Postuar: 09/12/2019 - 11:03 Vihen në prangat e policisë tre persona me rrezikshmëri të lartë, operacioni u krye nga njësia operacionale e Durrësit, FNSH dhe RENEA por edhe partnerë nga Italia.Tre persona e arrestuar ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 11:13
Postuar: 09/12/2019 - 11:03 Vihen në prangat e policisë tre persona me rrezikshmëri të lartë, operacioni u krye nga njësia operacionale e Durrësit, FNSH dhe RENEA por edhe partnerë nga Italia.Tre persona e arrestuar ...

Aksion nga FNSH e RENEA, arrestohen tre persona me rrezikshmëri të lartë
Tre persona me rrezikshmëri të lartë janë vënë në pranga pasi ishin shpallur në kërkim nga Italia. Në aksionin për t’i arrestuar ka marrë pjese Njësia operacionale e Durrës, FNSH dhe RENEA por edhe partnerë nga Italia. ...
Gazeta Dita | 09-Dec-2019 11:10
Tre persona me rrezikshmëri të lartë janë vënë në pranga pasi ishin shpallur në kërkim nga Italia. Në aksionin për t’i arrestuar ka marrë pjese Njësia operacionale e Durrës, FNSH dhe RENEA por edhe partnerë nga Italia. ...

Policia aksion të beftë në Shijak, arrestohen tre persona të rrezikshëm
Policia, Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe RENEA kanë shkuar këtë të hënë në Shijak për një operacion të befasishëm. Deri më tani mësohet se janë arrestuar tre persona me rrezikshmëri të lartë, teksa në aksion kanë ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 11:10
Policia, Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe RENEA kanë shkuar këtë të hënë në Shijak për një operacion të befasishëm. Deri më tani mësohet se janë arrestuar tre persona me rrezikshmëri të lartë, teksa në aksion kanë ...

FNSH dhe RENEA por edhe partnerë nga Italia vihen në aksion, arrestohen tre persona me rrezikshmëri të lartë, i fshiheshin drejtësisë italiane në Shijak
Postuar: 09/12/2019 - 11:03 Vihen në prangat e policisë tre persona me rrezikshmëri të lartë, operacioni u krye nga njësia operacionale e Durrësit, FNSH dhe RENEA por edhe partnerë nga Italia.Tre persona e arrestuar ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 11:04
Postuar: 09/12/2019 - 11:03 Vihen në prangat e policisë tre persona me rrezikshmëri të lartë, operacioni u krye nga njësia operacionale e Durrësit, FNSH dhe RENEA por edhe partnerë nga Italia.Tre persona e arrestuar ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved