ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/01/2020 02:47

Artur Zheji i quan shqiptarët arnautë: Mjerë ata që kanë për kryeministër Ramën dhe mediat pasbythore

Artur Zheji i quan shqiptarët arnautë: Mjerë ata që kanë për kryeministër Ramën dhe mediat pasbythore
Në një shkrim të tijin, kur sulmon kryeministrin Edi Rama, Artur Zheji i quan shqiptarët arnautë. Ai ndër të tjera sulmon edhe televizionet, duke i quajtur pasbythore. “Gjithollogu, gabimisht edhe Kryeministër i fshatit ...
GazetaTema | 09-Dec-2019 10:25
Në një shkrim të tijin, kur sulmon kryeministrin Edi Rama, Artur Zheji i quan shqiptarët arnautë. Ai ndër të tjera sulmon edhe televizionet, duke i quajtur pasbythore. “Gjithollogu, gabimisht edhe Kryeministër i fshatit ...

Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për KM!…
mapo.al Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë e të ndukë faqet e popullit, të përlotet, të flasë e përsëri të flasë… Të konsumojë ekzistencën e tij të përditëshme, ...
Mapo | 08-Dec-2019 19:38
mapo.al Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë e të ndukë faqet e popullit, të përlotet, të flasë e përsëri të flasë… Të konsumojë ekzistencën e tij të përditëshme, ...

Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për KM!…
Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë e të ndukë faqet e popullit, të përlotet, të flasë e përsëri të flasë… Të konsumojë ekzistencën e tij të përditëshme, në sy të ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 19:08
Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë e të ndukë faqet e popullit, të përlotet, të flasë e përsëri të flasë… Të konsumojë ekzistencën e tij të përditëshme, në sy të ...

Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për KM…
Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë e të ndukë faqet e popullit, të përlotet, të flasë e përsëri të flasë… Të konsumojë ekzistencën e tij të përditëshme, në sy të ...
Standard | 09-Dec-2019 12:18
Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë e të ndukë faqet e popullit, të përlotet, të flasë e përsëri të flasë… Të konsumojë ekzistencën e tij të përditëshme, në sy të ...

Bajatllëk, mjerim dhe një Gjithollog për KM
Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë e të ndukë faqet e popullit, të përlotet, të flasë e përsëri të flasë… Të konsumojë ekzistencën e tij të përditëshme, në sy të ...
Dritare | 08-Dec-2019 22:12
Nga Artur Zheji I di të gjitha, Ay! Kur dhe ku ndërtohet në mënyrë pastërmetore. Di të puthë e të ndukë faqet e popullit, të përlotet, të flasë e përsëri të flasë… Të konsumojë ekzistencën e tij të përditëshme, në sy të ...

Lufta në Afganistan, SHBA rinis bisedimet me talibanët
Zyrtarët e Shteteve të Bashkuara dhe talibanëve kanë njoftuar për rifillimin e negociatave, për herë të parë pasi presidenti i SHBA-së, Donald Trump papritur ndërpreu bisedimet tre muaj më parë. Këto bisedime kanë për ...
VizionPlus | 08-Dec-2019 11:45
Zyrtarët e Shteteve të Bashkuara dhe talibanëve kanë njoftuar për rifillimin e negociatave, për herë të parë pasi presidenti i SHBA-së, Donald Trump papritur ndërpreu bisedimet tre muaj më parë. Këto bisedime kanë për ...

SHBA-ja dhe talibanët rinisin bisedimet
Zyrtarët e Shteteve të Bashkuara dhe talibanëve kanë njoftuar për rifillimin e negociatave, për herë të parë pasi presidenti i SHBA-së, Donald Trump papritur ndërpreu bisedimet tre muaj më parë. Këto bisedime kanë për ...
Koha.mk | 08-Dec-2019 14:32
Zyrtarët e Shteteve të Bashkuara dhe talibanëve kanë njoftuar për rifillimin e negociatave, për herë të parë pasi presidenti i SHBA-së, Donald Trump papritur ndërpreu bisedimet tre muaj më parë. Këto bisedime kanë për ...

“Fund të luftës pothuajse 19-vjeçare në Afganistan”, SHBA dhe talibanët rinisin bisedimet
Zyrtarët e Shteteve të Bashkuara dhe talibanëve kanë njoftuar për rifillimin e negociatave, për herë të parë pasi presidenti i SHBA-së, Donald Trump papritur ndërpreu bisedimet tre muaj më parë. Këto bisedime kanë për ...
GazetaTema | 08-Dec-2019 10:47
Zyrtarët e Shteteve të Bashkuara dhe talibanëve kanë njoftuar për rifillimin e negociatave, për herë të parë pasi presidenti i SHBA-së, Donald Trump papritur ndërpreu bisedimet tre muaj më parë. Këto bisedime kanë për ...

SHBA-ja dhe talibanët rinisin bisedimet
Zyrtarët e Shteteve të Bashkuara dhe talibanëve kanë njoftuar për rifillimin e negociatave, për herë të parë pasi presidenti i SHBA-së, Donald Trump papritur ndërpreu bisedimet tre muaj më parë. Këto bisedime kanë për ...
EkonomiaOnline | 08-Dec-2019 13:38
Zyrtarët e Shteteve të Bashkuara dhe talibanëve kanë njoftuar për rifillimin e negociatave, për herë të parë pasi presidenti i SHBA-së, Donald Trump papritur ndërpreu bisedimet tre muaj më parë. Këto bisedime kanë për ...

SHBA-ja dhe talibanët rinisin bisedimet
Këto bisedime kanë për qëllim dhënien fund të luftës pothuajse 19-vjeçare në Afganistan. I dërguari i SHBA-së, Zalmay Khalilzad raportohet se është takuar me zyrtarët talibanë në Katar më 7 dhjetor dhe bisedimet do të ...
Lajminet | 08-Dec-2019 12:03
Këto bisedime kanë për qëllim dhënien fund të luftës pothuajse 19-vjeçare në Afganistan. I dërguari i SHBA-së, Zalmay Khalilzad raportohet se është takuar me zyrtarët talibanë në Katar më 7 dhjetor dhe bisedimet do të ...

SHBA, rifillojnë negociatat e paqes me Talebanët
mapo.al Shtetet e Bashkuara kanë rifilluar zyrtarisht negociatat e paqes me Talibanët, tre muaj pasi Presidenti Donald Trump ndaloi papritur procesin njëvjeçar që synonte gjetjen e një zgjidhjeje politike me grupin ...
Mapo | 07-Dec-2019 22:43
mapo.al Shtetet e Bashkuara kanë rifilluar zyrtarisht negociatat e paqes me Talibanët, tre muaj pasi Presidenti Donald Trump ndaloi papritur procesin njëvjeçar që synonte gjetjen e një zgjidhjeje politike me grupin ...

SHBA-ja dhe talibanët rinisin bisedimet
Zyrtarët e Shteteve të Bashkuara dhe talibanëve kanë njoftuar për rifillimin e negociatave, për herë të parë pasi presidenti i SHBA-së, Donald Trump papritur ndërpreu bisedimet tre muaj më parë. Këto bisedime kanë për ...
Portalb | 08-Dec-2019 11:11
Zyrtarët e Shteteve të Bashkuara dhe talibanëve kanë njoftuar për rifillimin e negociatave, për herë të parë pasi presidenti i SHBA-së, Donald Trump papritur ndërpreu bisedimet tre muaj më parë. Këto bisedime kanë për ...

SHBA-ja dhe talibanët rinisin bisedimet
Zyrtarët e Shteteve të Bashkuara dhe talibanëve kanë njoftuar për rifillimin e negociatave, për herë të parë pasi presidenti i SHBA-së, Donald Trump papritur ndërpreu bisedimet tre muaj më parë. Këto bisedime kanë për ...
Radio Evropa e Lire | 08-Dec-2019 10:56
Zyrtarët e Shteteve të Bashkuara dhe talibanëve kanë njoftuar për rifillimin e negociatave, për herë të parë pasi presidenti i SHBA-së, Donald Trump papritur ndërpreu bisedimet tre muaj më parë. Këto bisedime kanë për ...

SHBA rifillojnë negociatat e paqes me Talebanë
Shtetet e Bashkuara kanë rifilluar zyrtarisht negociatat e paqes me Talibanët, tre muaj pasi Presidenti Donald Trump ndaloi papritur procesin njëvjeçar që synonte gjetjen e një zgjidhjeje politike me grupin kryengritës ...
Alsat-M | 07-Dec-2019 23:01
Shtetet e Bashkuara kanë rifilluar zyrtarisht negociatat e paqes me Talibanët, tre muaj pasi Presidenti Donald Trump ndaloi papritur procesin njëvjeçar që synonte gjetjen e një zgjidhjeje politike me grupin kryengritës ...

Amerika rifillon negociatat për paqe me talebanët
Shtetet e Bashkuara kanë rifilluar zyrtarisht negociatat e paqes me Talibanët, tre muaj pasi Presidenti Donald Trump ndaloi papritur procesin njëvjeçar që synonte gjetjen e një zgjidhjeje politike me grupin kryengritës ...
TetovaSot | 07-Dec-2019 19:59
Shtetet e Bashkuara kanë rifilluar zyrtarisht negociatat e paqes me Talibanët, tre muaj pasi Presidenti Donald Trump ndaloi papritur procesin njëvjeçar që synonte gjetjen e një zgjidhjeje politike me grupin kryengritës ...

SHBA rifillojnë negociatat e paqes me Talebanët
Shtetet e Bashkuara kanë rifilluar zyrtarisht negociatat e paqes me Talibanët, tre muaj pasi Presidenti Donald Trump ndaloi papritur procesin njëvjeçar që synonte gjetjen e një zgjidhjeje politike me grupin kryengritës ...
VizionPlus | 07-Dec-2019 15:10
Shtetet e Bashkuara kanë rifilluar zyrtarisht negociatat e paqes me Talibanët, tre muaj pasi Presidenti Donald Trump ndaloi papritur procesin njëvjeçar që synonte gjetjen e një zgjidhjeje politike me grupin kryengritës ...

Amerika rifillon negociatat për paqe me talebanët
Shtetet e Bashkuara kanë rifilluar zyrtarisht negociatat e paqes me Talibanët, tre muaj pasi Presidenti Donald Trump ndaloi papritur procesin njëvjeçar që synonte gjetjen e një zgjidhjeje politike me grupin kryengritës ...
Gazeta Express | 07-Dec-2019 19:19
Shtetet e Bashkuara kanë rifilluar zyrtarisht negociatat e paqes me Talibanët, tre muaj pasi Presidenti Donald Trump ndaloi papritur procesin njëvjeçar që synonte gjetjen e një zgjidhjeje politike me grupin kryengritës ...

SHBA rifillojnë negociatat e paqes me Talebanët
Shtetet e Bashkuara kanë rifilluar zyrtarisht negociatat e paqes me Talibanët, tre muaj pasi Presidenti Donald Trump ndaloi papritur procesin njëvjeçar që synonte gjetjen e një zgjidhjeje politike me grupin kryengritës ...
Zeri Amerikes | 07-Dec-2019 14:25
Shtetet e Bashkuara kanë rifilluar zyrtarisht negociatat e paqes me Talibanët, tre muaj pasi Presidenti Donald Trump ndaloi papritur procesin njëvjeçar që synonte gjetjen e një zgjidhjeje politike me grupin kryengritës ...

SHBA-ja i ka vazhduar bisedimet me talebanët në Katar
Doha, 7 dhjetor – SHBA-ja i ka vazhduar bisedimet me talebanët në Katar, njoftuan mediat perëndimore duke iu referuar një burimi të administratës në Uashington. Bisedimet vazhduan pas tre muajve pasi që presidenti ...
Koha.mk | 07-Dec-2019 12:06
Doha, 7 dhjetor – SHBA-ja i ka vazhduar bisedimet me talebanët në Katar, njoftuan mediat perëndimore duke iu referuar një burimi të administratës në Uashington. Bisedimet vazhduan pas tre muajve pasi që presidenti ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved