ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:07

Arsenali në krizë, kërkon kthesën ndaj West Hamit

Arsenali në krizë, kërkon kthesën ndaj West Hamit
Arsenal nuk fiton prej 7 javësh në kampionatin anglez, teksa ka regjistruar 3 humbje e 4 barazime, që e kanë zbritur në gjysmën e dytë të tabelës së renditjes, duke komplikuar jo pak objektivat sezonalë. As ndryshimi në ...
Lexo | 09-Dec-2019 13:31
Arsenal nuk fiton prej 7 javësh në kampionatin anglez, teksa ka regjistruar 3 humbje e 4 barazime, që e kanë zbritur në gjysmën e dytë të tabelës së renditjes, duke komplikuar jo pak objektivat sezonalë. As ndryshimi në ...

Arsenali në krizë, kërkon kthesën ndaj West Hamit Arsenal nuk fiton prej 7 javësh në kampionatin anglez, teksa ka regjistruar 3 humbje e 4 barazime, që e kanë zbritur në gjysmën e dytë të tabelës së renditjes, duke komplikuar jo pak objektivat...
Arsenal nuk fiton prej 7 javësh në kampionatin anglez, teksa ka regjistruar 3 humbje e 4 barazime, që e kanë zbritur në gjysmën e dytë të tabelës së renditjes, duke komplikuar jo pak objektivat sezonalë. As ndryshimi në ...
Kosova Sot | 09-Dec-2019 12:48
Arsenal nuk fiton prej 7 javësh në kampionatin anglez, teksa ka regjistruar 3 humbje e 4 barazime, që e kanë zbritur në gjysmën e dytë të tabelës së renditjes, duke komplikuar jo pak objektivat sezonalë. As ndryshimi në ...

Arsenali në krizë rezultatesh, kërkon kthesën në derbi ndaj West Hamit
Arsenal nuk fiton prej 7 javësh në kampionatin anglez, teksa ka regjistruar 3 humbje e 4 barazime, që e kanë zbritur në gjysmën e dytë të tabelës së renditjes, duke komplikuar jo pak objektivat sezonalë. As ndryshimi në ...
Gazeta Observer | 09-Dec-2019 10:31
Arsenal nuk fiton prej 7 javësh në kampionatin anglez, teksa ka regjistruar 3 humbje e 4 barazime, që e kanë zbritur në gjysmën e dytë të tabelës së renditjes, duke komplikuar jo pak objektivat sezonalë. As ndryshimi në ...

Joshua: Dua të luftojë me Wilder dhe Fury, kurdo që ata të jenë gati!
Arsenal nuk fiton prej 7 javësh në kampionatin anglez, teksa ka regjistruar 3 humbje e 4 barazime, që e kanë zbritur në gjysmën e dytë të tabelës së renditjes, duke komplikuar jo pak objektivat sezonalë. As ndryshimi në ...
GazetaBlic | 09-Dec-2019 10:31
Arsenal nuk fiton prej 7 javësh në kampionatin anglez, teksa ka regjistruar 3 humbje e 4 barazime, që e kanë zbritur në gjysmën e dytë të tabelës së renditjes, duke komplikuar jo pak objektivat sezonalë. As ndryshimi në ...

Arsenali në krizë rezultatesh, kërkon kthesën në derbi ndaj West Hamit
Mane ka përfunduar në vendin e katërt në ceremoninë e Topit të Artë dhe ky është vetëm fillimi për superyllin e Senegalit. 27-vjeçari është në formën jetësore – pasi po kalon çaste fantastike me ‘Reds’, shkruan ...
GazetaBlic | 09-Dec-2019 10:01
Mane ka përfunduar në vendin e katërt në ceremoninë e Topit të Artë dhe ky është vetëm fillimi për superyllin e Senegalit. 27-vjeçari është në formën jetësore – pasi po kalon çaste fantastike me ‘Reds’, shkruan ...

Arsenali në krizë rezultatesh, kërkon kthesën në derbi ndaj West Hamit
Arsenal nuk fiton prej 7 javësh në kampionatin anglez, teksa ka regjistruar 3 humbje e 4 barazime, që e kanë zbritur në gjysmën e dytë të tabelës së renditjes, duke komplikuar jo pak objektivat sezonalë. As ndryshimi në ...
InFokusi | 09-Dec-2019 09:49
Arsenal nuk fiton prej 7 javësh në kampionatin anglez, teksa ka regjistruar 3 humbje e 4 barazime, që e kanë zbritur në gjysmën e dytë të tabelës së renditjes, duke komplikuar jo pak objektivat sezonalë. As ndryshimi në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved