ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:07

Aksionari i MONEGO-s: Heqja e licencës është një veprim i paligjshëm, do t’i drejtohemi gjykatës

Aksionari i MONEGO-s: Heqja e licencës është një veprim i paligjshëm, do t’i drejtohemi gjykatës
Institucioni mikrofinanciar MONEGO heqjen e licencës e ka quajtur veprim të paligjshëm dhe të dhunshëm ndaj një investitori. MONEGO thekson se për këtë vendim janë njoftuar sot nga Banka Qendrore e Kosovës. Lexoni të ...
Arbresh | 09-Dec-2019 11:33
Institucioni mikrofinanciar MONEGO heqjen e licencës e ka quajtur veprim të paligjshëm dhe të dhunshëm ndaj një investitori. MONEGO thekson se për këtë vendim janë njoftuar sot nga Banka Qendrore e Kosovës. Lexoni të ...

Aksionarët e Monego-s: Administratori i caktuar nga BQK duhet të hapë menjëherë degët e kompanisë
Aksionarët e institucionit financiar jo bankar Monego, i bëjnë thirrje administratorit të përcaktuar që menjëherë të hap degët e kompanisë për të shërbyer kreditë e dhëna. Pezullimi i degëve nënkupton që klientët nuk ...
Telegrafi | 09-Dec-2019 10:58
Aksionarët e institucionit financiar jo bankar Monego, i bëjnë thirrje administratorit të përcaktuar që menjëherë të hap degët e kompanisë për të shërbyer kreditë e dhëna. Pezullimi i degëve nënkupton që klientët nuk ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved