ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/01/2020 22:15

Aksident në rrugën Sarandë-Gjirokastër, kush është 75-vjeçari që humbi jetën

Aksident në rrugën Sarandë-Gjirokastër, kush është 75-vjeçari që humbi jetën
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion. Ende nuk dihet identiteti i viktimës. Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes. ...
BalkanWeb | 09-Dec-2019 12:33
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion. Ende nuk dihet identiteti i viktimës. Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes. ...

Aksidentoi për vdekje 36 vjeçarin dhe u largua, dorëzohet pas dy ditësh në polici
Një aksident i rëndë ndodhi para dy ditësh në Durrës ku viktimë mbeti një 36 vjeçar. Personi që shkaktoi aksidentin u largua nga vendngjarja për t’u dorëzuar sot në polici.
Top Channel | 08-Dec-2019 17:46
Një aksident i rëndë ndodhi para dy ditësh në Durrës ku viktimë mbeti një 36 vjeçar. Personi që shkaktoi aksidentin u largua nga vendngjarja për t’u dorëzuar sot në polici.

Aksident në rrugën Sarandë-Gjirokastër, 75-vjeçari humb jetën
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion. Mësohet se viktima është identifikuar me emrin K. K., rreth 75 vjeç. Aktualisht policia ...
Telegraf | 09-Dec-2019 12:57
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion. Mësohet se viktima është identifikuar me emrin K. K., rreth 75 vjeç. Aktualisht policia ...

Aksidentoi për vdekje 36-vjeçarin dhe iku nga vendngjarja, arrestohet 52-vjeçari në Durrës
Policia e Durrësit ka arrestuar një 52-vjeçar, i cili dyshohet se ka aksidentuar për vdekje një 36-vjeçar dhe më pas është larguar nga vendngjarja. Uniformat blu të qytetit bregdetar kanë bërë të mundur arrestimin në ...
BalkanWeb | 08-Dec-2019 16:44
Policia e Durrësit ka arrestuar një 52-vjeçar, i cili dyshohet se ka aksidentuar për vdekje një 36-vjeçar dhe më pas është larguar nga vendngjarja. Uniformat blu të qytetit bregdetar kanë bërë të mundur arrestimin në ...

Goditet nga kamioni, humb jetën 41 vjeçar
Një aksident i rënd komunikacioni ka ndodhur sot në mëngjes në fshatin Gllarevë të Klinës, ku si pasojë ka humbur jetën një këmbësor i moshës 41 vjeçar.
Top Channel | 08-Dec-2019 00:22
Një aksident i rënd komunikacioni ka ndodhur sot në mëngjes në fshatin Gllarevë të Klinës, ku si pasojë ka humbur jetën një këmbësor i moshës 41 vjeçar.

Aksidenti në Korçë/ Shoferi humbi jetën, po punohet për nxjerrjen e trupit
Një aksident i ndodhur pak minuta më parë në Korçë, në afërsi të fshatit Rembec solli humbjen e jetës së drejtuesit të mjetit, Mikel Bode.
Top Channel | 08-Dec-2019 00:22
Një aksident i ndodhur pak minuta më parë në Korçë, në afërsi të fshatit Rembec solli humbjen e jetës së drejtuesit të mjetit, Mikel Bode.

Aksident me vdekje në rrugën Sarandë – Gjirokastër
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën nacionale Sarandë – Gjirokastër. Një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor në vendin e quajtur Vrion. Raportohet se personi me ...
Lapsi | 09-Dec-2019 13:18
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën nacionale Sarandë – Gjirokastër. Një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor në vendin e quajtur Vrion. Raportohet se personi me ...

Durrës/ Aksidentoi për vdekje 36-vjeçarin, vetëdorëzohet në polici 52-vjeçari
Nga Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, u bë i mundur arrestimi i shtetasit: S.B.,52 vjeç, banues në Durrës. Ky shtetas dyshohet se më datë 06.12.2019, në orën 16:45, në lagjen Nr ...
Telegraf | 08-Dec-2019 16:58
Nga Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës, u bë i mundur arrestimi i shtetasit: S.B.,52 vjeç, banues në Durrës. Ky shtetas dyshohet se më datë 06.12.2019, në orën 16:45, në lagjen Nr ...

Aksidentoi për vdekje 36-vjeçarin, vetëdorëzohet drejtuesi i mjetit
Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës kanë arrestuar një 52 vjeçar me akuzën e shkeljes së rregullave të qarkullimit rrugor dhe largimin nga vendi i aksidentit. 52 vjeçari i ...
VizionPlus | 08-Dec-2019 16:58
Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës kanë arrestuar një 52 vjeçar me akuzën e shkeljes së rregullave të qarkullimit rrugor dhe largimin nga vendi i aksidentit. 52 vjeçari i ...

EMRI/ Aksident në aksin Sarandë-Gjirokastër, një i vdekur
Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në aksin Sarandë- Gjirokastër në vendin e quajtur Vrion. Mësohet se Kosta Kaci 75- vjeçar ka humbur jetën. Është goditur në momentin kur po kalonte rrugën. Gazetari Orgest Sako ...
ABCNews | 09-Dec-2019 12:36
Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në aksin Sarandë- Gjirokastër në vendin e quajtur Vrion. Mësohet se Kosta Kaci 75- vjeçar ka humbur jetën. Është goditur në momentin kur po kalonte rrugën. Gazetari Orgest Sako ...

Emri/ Aksident i frikshëm në Ballsh, makina përplas 45-vjeçarin, mjekët detyrohen t’i presin këmbën
BALLSH Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Ballsh. Një drejtues motoçikletë duke ecur ne rrugën Fratar -Ballsh është përplasur nga një automjet dhe si pasojë ka përfunduar në asfaltin e rrugës duke i ...
BalkanWeb | 07-Dec-2019 22:20
BALLSH Një aksident rrugor ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Ballsh. Një drejtues motoçikletë duke ecur ne rrugën Fratar -Ballsh është përplasur nga një automjet dhe si pasojë ka përfunduar në asfaltin e rrugës duke i ...

Aksidentoi për vdekje të riun dhe iku nga vendngjarja, arrestohet 52-vjeçari në Durrës
Policia e Durrësit ka arrestuar një 52-vjeçar, i cili dyshohet se ka aksidentuar për vdekje një 36-vjeçar dhe më pas është larguar nga vendngjarja. Është bërë i mundur arrestimi në flagrancë të shtetasit S.B 52 vjeç, ...
Lapsi | 08-Dec-2019 17:07
Policia e Durrësit ka arrestuar një 52-vjeçar, i cili dyshohet se ka aksidentuar për vdekje një 36-vjeçar dhe më pas është larguar nga vendngjarja. Është bërë i mundur arrestimi në flagrancë të shtetasit S.B 52 vjeç, ...

Aksident i rëndë në Sarandë-Gjirokastër, humb jetën një person
Një aksident i ka marrë jetën një personi ditën e sotme në aksin Sarandë- Gjirokastër në vendin e quajtur Vrion. Mësohet se Kosta Kaci 75-vjeçar ka humbur jetën. Është goditur në momentin kur po kalonte rrugën. Ndërkohë ...
TetovaSot | 09-Dec-2019 13:01
Një aksident i ka marrë jetën një personi ditën e sotme në aksin Sarandë- Gjirokastër në vendin e quajtur Vrion. Mësohet se Kosta Kaci 75-vjeçar ka humbur jetën. Është goditur në momentin kur po kalonte rrugën. Ndërkohë ...

Aksident i rëndë, makina përplas për vdekje të moshuarin shqiptar
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të hënë në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër, ku një makinë ka përplasur për vdekje një 75 vjeçar. Mësohet se identiteti i viktimës është Kosta Kaça. Ngjarja e rëndë ndodhi në ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 12:51
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë të hënë në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër, ku një makinë ka përplasur për vdekje një 75 vjeçar. Mësohet se identiteti i viktimës është Kosta Kaça. Ngjarja e rëndë ndodhi në ...

E përplas makina, humb jetën një person në rrugën Sarandë-Gjirokastër
Një aksident u shënua në aksin rrugor Sarandë-Gjirokastër. Një këmbësor u përplas nga një automjet dhe për pasojë humbi jetën. Pas aksidentit, viktima u identifikua si Kosta Kaça 75 vjeç. Policia ka nisur hetimet.
Politiko | 09-Dec-2019 12:51
Një aksident u shënua në aksin rrugor Sarandë-Gjirokastër. Një këmbësor u përplas nga një automjet dhe për pasojë humbi jetën. Pas aksidentit, viktima u identifikua si Kosta Kaça 75 vjeç. Policia ka nisur hetimet.

Aksident në rrugën Sarandë-Gjirokastër, kush është 75-vjeçari që humbi jetën
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion.Gazetarja Shpresa Dine raporon për ‘BalkanWeb’ se viktima është identifikuar me emrin ...
Medial | 09-Dec-2019 12:42
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion.Gazetarja Shpresa Dine raporon për ‘BalkanWeb’ se viktima është identifikuar me emrin ...

Aksident i rëndë në aksin Sarandë-Gjirokastër, humb jetën një person (EMRI)
Postuar: 09/12/2019 - 12:41 Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Mësohet se në vendin e quajtur Vrion një automjet ka përplasur për vdekje një person. Viktima është Kosta Kaça, 75 ...
Sot.Al | 09-Dec-2019 12:42
Postuar: 09/12/2019 - 12:41 Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Mësohet se në vendin e quajtur Vrion një automjet ka përplasur për vdekje një person. Viktima është Kosta Kaça, 75 ...

Makina del nga rruga, humb jetën shoferi
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Bulqizë, si pasojë e të cilit ka humbur jetën një person. Sipas informacioneve të para, një automjet me lëndë drusore ka dalë nga rruga dhe një persona ka vdekur. Ndërkohë një ...
Telegraf | 05-Jun-2019 19:21
Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Bulqizë, si pasojë e të cilit ka humbur jetën një person. Sipas informacioneve të para, një automjet me lëndë drusore ka dalë nga rruga dhe një persona ka vdekur. Ndërkohë një ...

Aksident në rrugën Sarandë-Gjirokastër, një i vdekur
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion. Ende nuk dihet identiteti i viktimës. Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes. ...
Medial | 09-Dec-2019 12:36
Një aksident me pasojë vdekje eshte regjistruar në rrugën nacionale Sarandë- Gjirokastër. Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur Vrion. Ende nuk dihet identiteti i viktimës. Aktualisht policia ndodhet në vendin e ngjarjes. ...

Makina përplas motoçikletën, plagoset 49 vjeçari
Një 49 vjeçar është plagosur mbrëmjen e kësaj të shtune në Ballsh si pasojë e një aksidenti rrugor. Informacionet bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në rrugën Fratar- Ballsh, ku një automjet është përplasur me ...
VizionPlus | 07-Dec-2019 21:28
Një 49 vjeçar është plagosur mbrëmjen e kësaj të shtune në Ballsh si pasojë e një aksidenti rrugor. Informacionet bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në rrugën Fratar- Ballsh, ku një automjet është përplasur me ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved