ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/01/2020 17:48

36 aksidente për 24 orë, policia shqipton më shumë se 1 mijë tiketa trafiku

36 aksidente për 24 orë, policia shqipton më shumë se 1 mijë tiketa trafiku
Policia e Kosovës njofton se vetëm për 24 orë në Kosovë ishin 17 aksidente me të lënduar dhe 19 aksidente me dëme materiale. Gjatë kësaj kohe policia ka shqiptuar 1 mijë e 126 tiketa trafiku. Sipas Policisë 15 persona ...
InFokusi | 09-Dec-2019 09:25
Policia e Kosovës njofton se vetëm për 24 orë në Kosovë ishin 17 aksidente me të lënduar dhe 19 aksidente me dëme materiale. Gjatë kësaj kohe policia ka shqiptuar 1 mijë e 126 tiketa trafiku. Sipas Policisë 15 persona ...

36 aksidente ndodhën në Kosovë të dielën
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës së diel në vendin tonë kanë ndodhur 36 aksidente në trafik. Sipas njoftimit, 17 kanë qenë aksidente me të lënduar, ndërkaq 19 vetëm me dëme materiale, shkruan . Po ashtu ...
Lajminet | 09-Dec-2019 09:17
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës së diel në vendin tonë kanë ndodhur 36 aksidente në trafik. Sipas njoftimit, 17 kanë qenë aksidente me të lënduar, ndërkaq 19 vetëm me dëme materiale, shkruan . Po ashtu ...

36 aksidente trafiku brenda 24 orëve, shqiptohen mbi 1 mijë gjoba
36 aksidente trafiku janë shkaktuar gjatë 24 orëve të fundit. 17 nga këto aksidente ishin me të lënduar, kurse 19 të tjerë me dëme materiale. Gjatë të njëjtës kohë, Policia e Kosovës ka shqiptuar 1 mijë e 126 tiketa ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 08:28
36 aksidente trafiku janë shkaktuar gjatë 24 orëve të fundit. 17 nga këto aksidente ishin me të lënduar, kurse 19 të tjerë me dëme materiale. Gjatë të njëjtës kohë, Policia e Kosovës ka shqiptuar 1 mijë e 126 tiketa ...

36 aksidente trafiku brenda 24 orëve, shqiptohen 1 mijë gjoba
36 aksidente trafiku janë shkaktuar gjatë 24 orëve të fundit. 17 nga këto aksidente ishin me të lënduar, kurse 19 të tjerë me dëme materiale. Gjatë të njëjtës kohë, Policia e Kosovës ka shqiptuar 1 mijë e 126 tiketa ...
Indeks Online | 09-Dec-2019 08:26
36 aksidente trafiku janë shkaktuar gjatë 24 orëve të fundit. 17 nga këto aksidente ishin me të lënduar, kurse 19 të tjerë me dëme materiale. Gjatë të njëjtës kohë, Policia e Kosovës ka shqiptuar 1 mijë e 126 tiketa ...

103 qytetarë kanë humbur jetën sivjet në komunikacion, mbi 14 mijë aksidente në Kosovë
Megjithëse shifër e lartë e personave që kanë vdekur në komunikacion, përmes statistikave të Policisë së Kosovës dhënë Gazetës Sinjali, vërehet se numri i të vdekurve në aksidente ka pësuar rënie. Nëse i krahasojmë ...
AlbInfo | 07-Dec-2019 20:52
Megjithëse shifër e lartë e personave që kanë vdekur në komunikacion, përmes statistikave të Policisë së Kosovës dhënë Gazetës Sinjali, vërehet se numri i të vdekurve në aksidente ka pësuar rënie. Nëse i krahasojmë ...

Brenda 24 orëve ndodhën 44 aksidente trafiku, 1 me fatalitet
Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka publikuar statistikat e përgjithshme për aksidentet, arrestimet dhe gjobat e shqiptuara në trafik. Sipas këtij raporti, vetëm gjatë ditës së premte kanë ndodhur 44 aksidente ...
Arbresh | 07-Dec-2019 12:42
Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka publikuar statistikat e përgjithshme për aksidentet, arrestimet dhe gjobat e shqiptuara në trafik. Sipas këtij raporti, vetëm gjatë ditës së premte kanë ndodhur 44 aksidente ...

44 aksidente trafiku për 24 orë, 1 me fatalitet
Policia e Kosovës ka publikuar statistikat e përgjithshme për aksidentet, arrestimet dhe gjobat e shqiptuara në trafik gjatë 24 orëve të fundit. Sipas policisë, vetëm gjatë ditës së premte kanë ndodhur 44 aksidente ...
Gazeta Observer | 07-Dec-2019 12:42
Policia e Kosovës ka publikuar statistikat e përgjithshme për aksidentet, arrestimet dhe gjobat e shqiptuara në trafik gjatë 24 orëve të fundit. Sipas policisë, vetëm gjatë ditës së premte kanë ndodhur 44 aksidente ...

44 aksidente trafiku për 24 orë, 1 me fatalitet
Policia e Kosovës ka publikuar statistikat e përgjithshme për aksidentet, arrestimet dhe gjobat e shqiptuara në trafik gjatë 24 orëve të fundit. Sipas policisë, vetëm gjatë ditës së premte kanë ndodhur 44 aksidente ...
Indeks Online | 07-Dec-2019 12:37
Policia e Kosovës ka publikuar statistikat e përgjithshme për aksidentet, arrestimet dhe gjobat e shqiptuara në trafik gjatë 24 orëve të fundit. Sipas policisë, vetëm gjatë ditës së premte kanë ndodhur 44 aksidente ...

Vetëm dje 44 aksidente trafiku, 1 me fatalitet
Policia e Kosovës ka publikuar statistikat e përgjithshme për aksidentet, arrestimet dhe gjobat e shqiptuara në trafik gjatë 24 orëve të fundit. Sipas policisë, vetëm gjatë ditës së premte kanë ndodhur 44 aksidente ...
Gazeta Express | 07-Dec-2019 12:30
Policia e Kosovës ka publikuar statistikat e përgjithshme për aksidentet, arrestimet dhe gjobat e shqiptuara në trafik gjatë 24 orëve të fundit. Sipas policisë, vetëm gjatë ditës së premte kanë ndodhur 44 aksidente ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved