ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 19:07

22-vjeçarja që vuan nga një sëmundje e rëndë ka nevojë për ndihmën tuaj!

22-vjeçarja që vuan nga një sëmundje e rëndë ka nevojë për ndihmën tuaj!
Ajo vite më parë u detyrua ta lë shkollën si rezultat i problemeve shëndetësore. Qëndresa ka nevojë për operim, dhe për këtë i duhet edhe ndihma e juaj! Të gjithë ju që keni vullnet ta ndihmoni Qëndresën mund të ...
Lajminet | 09-Dec-2019 07:56
Ajo vite më parë u detyrua ta lë shkollën si rezultat i problemeve shëndetësore. Qëndresa ka nevojë për operim, dhe për këtë i duhet edhe ndihma e juaj! Të gjithë ju që keni vullnet ta ndihmoni Qëndresën mund të ...

Qëndresa, 22 vjeçarja që vuan nga një sëmundje e rënde ka nevojë për ndihmën tuaj!
Qendresa Mazreku, 22 vjeçarja e cila vie nga komuna e Malishevës vuan nga një sëmundje e rëndë. Ajo vite më parë u detyrua ta lë shkollen si rezultat i problemeve shendetesore. Qëndresa ka nevojë për operim, dhe për ...
Gazeta Express | 09-Dec-2019 07:31
Qendresa Mazreku, 22 vjeçarja e cila vie nga komuna e Malishevës vuan nga një sëmundje e rëndë. Ajo vite më parë u detyrua ta lë shkollen si rezultat i problemeve shendetesore. Qëndresa ka nevojë për operim, dhe për ...

Qëndresa, 22 vjeçarja që vuan nga një sëmundje e rëndë ka nevojë për ndihmën tuaj!
Qendresa Mazreku, 22 vjeçarja e cila vie nga komuna e Malishevës vuan nga një sëmundje e rëndë. Ajo vite më parë u detyrua ta lë shkollen si rezultat i problemeve shendetesore, shkruan Indeksonline. Qëndresa ka nevojë ...
Gazeta Observer | 08-Dec-2019 23:48
Qendresa Mazreku, 22 vjeçarja e cila vie nga komuna e Malishevës vuan nga një sëmundje e rëndë. Ajo vite më parë u detyrua ta lë shkollen si rezultat i problemeve shendetesore, shkruan Indeksonline. Qëndresa ka nevojë ...

Qëndresa, 22 vjeçarja që vuan nga një sëmundje e rëndë ka nevojë për ndihmën tuaj!
Qendresa Mazreku, 22 vjeçarja e cila vie nga komuna e Malishevës vuan nga një sëmundje e rëndë. Ajo vite më parë u detyrua ta lë shkollen si rezultat i problemeve shendetesore, shkruan Indeksonline. Qëndresa ka nevojë ...
Indeks Online | 08-Dec-2019 23:42
Qendresa Mazreku, 22 vjeçarja e cila vie nga komuna e Malishevës vuan nga një sëmundje e rëndë. Ajo vite më parë u detyrua ta lë shkollen si rezultat i problemeve shendetesore, shkruan Indeksonline. Qëndresa ka nevojë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved