ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/01/2020 16:14

Shpëtoi jetë në Durrës- Ja si stërvitet heroi me katër putra, i shkëlqyer edhe në matematikë

Shpëtoi jetë në Durrës- Ja si stërvitet heroi me katër putra, i shkëlqyer edhe në matematikë
Tërmeti i 26 nëntorit na njohur me heronj të heshtur, me të cilët u prezantuam në një moment të vështirë, por që nisëm t’i donim dhe t’u ishim shumë mirënjohës. Një prej tyre ishte edhe ‘Brandi’, qeni policor që zbuloi ...
Gazeta Observer | 08-Dec-2019 21:36
Tërmeti i 26 nëntorit na njohur me heronj të heshtur, me të cilët u prezantuam në një moment të vështirë, por që nisëm t’i donim dhe t’u ishim shumë mirënjohës. Një prej tyre ishte edhe ‘Brandi’, qeni policor që zbuloi ...

Stërvitja e përditshme e ‘Brandit’, qeni policor që zbuloi njerëz nën rrënojat e tërmetit
Brandi’ është heroi me 4 putra i Policisë së Shtetit në Shqipëri, të cilin qytetarët e panë përmes ekraneve që transmetonin live nga vendngjarja, ku kërkonte për persona të mbetur nën rrënojat e pallatit 6-katësh në ...
InFokusi | 08-Dec-2019 20:57
Brandi’ është heroi me 4 putra i Policisë së Shtetit në Shqipëri, të cilin qytetarët e panë përmes ekraneve që transmetonin live nga vendngjarja, ku kërkonte për persona të mbetur nën rrënojat e pallatit 6-katësh në ...

Stërvitja e përditshme e ‘Brandit’, qeni policor që zbuloi njerëz nën rrënojat e tërmetit
‘Brandi’ është heroi me 4 putra i Policisë së Shtetit në Shqipëri, të cilin qytetarët e panë përmes ekraneve që transmetonin live nga vendngjarja, ku kërkonte për persona të mbetur nën rrënojat e pallatit 6-katësh në ...
Indeks Online | 08-Dec-2019 20:39
‘Brandi’ është heroi me 4 putra i Policisë së Shtetit në Shqipëri, të cilin qytetarët e panë përmes ekraneve që transmetonin live nga vendngjarja, ku kërkonte për persona të mbetur nën rrënojat e pallatit 6-katësh në ...

Stërvitja e përditshme e Brandit, qenit policor që zbuloi njerëz nën rrënojat e tërmetit
Policia e Shtetit publikoi sot pamje të stërvitjes së përditshme të Brandit, qenit që tashmë e njohin të gjithë nga transmetimet televizive të kërkimeve nën rrënojat e pallatit 6-katësh në Durrës, të rrëzuar nga ...
Lajminet | 08-Dec-2019 20:18
Policia e Shtetit publikoi sot pamje të stërvitjes së përditshme të Brandit, qenit që tashmë e njohin të gjithë nga transmetimet televizive të kërkimeve nën rrënojat e pallatit 6-katësh në Durrës, të rrëzuar nga ...

Stërvitja e përditshme e Brandit, qenit policor që zbuloi njerëz nën rrënojat e tërmetit - video
Brandi është heroi me 4 putra i Policisë së Shtetit, dhe efikasiteti që ai tregoi në kërkimin e banorëve nën rrënojat që la pas tërmeti i 26 nëntorit, vjen nga një stërvitje e përditshme e mirorganizuar nga ana e ...
Kosova Press | 08-Dec-2019 20:14
Brandi është heroi me 4 putra i Policisë së Shtetit, dhe efikasiteti që ai tregoi në kërkimin e banorëve nën rrënojat që la pas tërmeti i 26 nëntorit, vjen nga një stërvitje e përditshme e mirorganizuar nga ana e ...

I shkëlqyer edhe në “matematikë”, si stërvitet heroi me katër putra që shpëtoi jetë në Durrës (Video)
Tërmeti i 26 nëntorit na njohur me heronj të heshtur, me të cilët u prezantuam në një moment të vështirë, por që nisëm t’i donim dhe t’u ishim shumë mirënjohës. Një prej tyre ishte edhe ‘Brandi’, qeni policor që zbuloi ...
Lexo | 08-Dec-2019 19:27
Tërmeti i 26 nëntorit na njohur me heronj të heshtur, me të cilët u prezantuam në një moment të vështirë, por që nisëm t’i donim dhe t’u ishim shumë mirënjohës. Një prej tyre ishte edhe ‘Brandi’, qeni policor që zbuloi ...

Elbasan, mbahet konferenca e parë e rinisë për të ardhmen
TIRANË, 8 dhjetor/MEDIAL/ Kryetari i bashkisë së Elbasanit, Gledian Llatja mori pjesë në konferencën e parë të rinisë për të ardhmen të zhvilluar edhe në kuadër të ditës kushtuar të rinjve. Llatja bëri të ditur se gjatë ...
Medial | 08-Dec-2019 19:26
TIRANË, 8 dhjetor/MEDIAL/ Kryetari i bashkisë së Elbasanit, Gledian Llatja mori pjesë në konferencën e parë të rinisë për të ardhmen të zhvilluar edhe në kuadër të ditës kushtuar të rinjve. Llatja bëri të ditur se gjatë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved