ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 10:22

Rreth 60 raste të korrupsionit e kanë bllokuar liberalizimin

Rreth 60 raste të korrupsionit e kanë bllokuar liberalizimin
Rreth 60 raste të korrupsionit dhe krimit të organizuar po i pengojnë kosovarët që të lëvizin pa viza. Pavarësisht se po premtohet që liberalizimi i vizave të jetë dhuratë për Kosovën në prag të Krishtlindjeve, gjasat ...
AlbInfo | 08-Dec-2019 18:01
Rreth 60 raste të korrupsionit dhe krimit të organizuar po i pengojnë kosovarët që të lëvizin pa viza. Pavarësisht se po premtohet që liberalizimi i vizave të jetë dhuratë për Kosovën në prag të Krishtlindjeve, gjasat ...

Rreth 60 raste të korrupsionit e kanë bllokuar liberalizimin
Rreth 60 raste të korrupsionit dhe krimit të organizuar po i pengojnë kosovarët që të lëvizin pa viza. Pavarësisht se po premtohet që liberalizimi i vizave të jetë dhuratë për Kosovën në prag të Krishtlindjeve, gjasat ...
Zeri | 08-Dec-2019 17:52
Rreth 60 raste të korrupsionit dhe krimit të organizuar po i pengojnë kosovarët që të lëvizin pa viza. Pavarësisht se po premtohet që liberalizimi i vizave të jetë dhuratë për Kosovën në prag të Krishtlindjeve, gjasat ...

Rreth 60 raste të korrupsionit e kanë bllokuar liberalizimin
Rreth 60 raste të korrupsionit dhe krimit të organizuar po i pengojnë kosovarët që të lëvizin pa viza. Pavarësisht se po premtohet që liberalizimi i vizave të jetë dhuratë për Kosovën në prag të Krishtlindjeve, gjasat ...
Gazeta Express | 08-Dec-2019 17:37
Rreth 60 raste të korrupsionit dhe krimit të organizuar po i pengojnë kosovarët që të lëvizin pa viza. Pavarësisht se po premtohet që liberalizimi i vizave të jetë dhuratë për Kosovën në prag të Krishtlindjeve, gjasat ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved