ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/01/2020 09:52

Raporti i Pentagonit: Serbia ka intensifikuar marrëdhëniet me Rusinë që nga 2012

Raporti i Pentagonit: Serbia ka intensifikuar marrëdhëniet me Rusinë që nga 2012
Serbia është pjesa e Ballkanit Perëndimor më e ndjeshme ndaj ndikimit rus, dhe marrëdhëniet midis dy vendeve ishin në një nivel më të ulët para se të vinte në pushtet Partia Progresive Serbe në vitin 2012, thekson ...
BalkanWeb | 07-Dec-2019 13:43
Serbia është pjesa e Ballkanit Perëndimor më e ndjeshme ndaj ndikimit rus, dhe marrëdhëniet midis dy vendeve ishin në një nivel më të ulët para se të vinte në pushtet Partia Progresive Serbe në vitin 2012, thekson ...

Gëzuar ditëlindjen, NATO, por mos e prish festën
Ne mund të fajësojmë Shtetet e Bashkuara për mospasjen e një politike të jashtme të besueshme dhe të parashikueshme, por a janë më të qëndrueshëm europianët? Nga Daniel Bartha , Birn Gëzuar ditëlindjen, por, të lutem, ...
GazetaTema | 07-Dec-2019 10:57
Ne mund të fajësojmë Shtetet e Bashkuara për mospasjen e një politike të jashtme të besueshme dhe të parashikueshme, por a janë më të qëndrueshëm europianët? Nga Daniel Bartha , Birn Gëzuar ditëlindjen, por, të lutem, ...

Raporti i Pentagonit: Serbia ka intensifikuar marrëdhëniet me Rusinë që nga 2012
Serbia është pjesa e Ballkanit Perëndimor më e ndjeshme ndaj ndikimit rus, dhe marrëdhëniet midis dy vendeve ishin në një nivel më të ulët para se të vinte në pushtet Partia Progresive Serbe në vitin 2012, thekson ...
Koha.mk | 07-Dec-2019 20:13
Serbia është pjesa e Ballkanit Perëndimor më e ndjeshme ndaj ndikimit rus, dhe marrëdhëniet midis dy vendeve ishin në një nivel më të ulët para se të vinte në pushtet Partia Progresive Serbe në vitin 2012, thekson ...

Gëzuar ditëlindjen, NATO, por mos e prish festën
Ne mund të fajësojmë Shtetet e Bashkuara për mospasjen e një politike të jashtme të besueshme dhe të parashikueshme, por a janë më të qëndrueshëm europianët? Nga Daniel Bartha, Birn Gëzuar ditëlindjen, por, të lutem, ...
Lexo | 07-Dec-2019 11:10
Ne mund të fajësojmë Shtetet e Bashkuara për mospasjen e një politike të jashtme të besueshme dhe të parashikueshme, por a janë më të qëndrueshëm europianët? Nga Daniel Bartha, Birn Gëzuar ditëlindjen, por, të lutem, ...

Gëzuar ditëlindjen, NATO, por mos e prish festën
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Ne mund të fajësojmë Shtetet e Bashkuara për mospasjen e një politike të jashtme të besueshme dhe të parashikueshme, por a ...
Reporter | 06-Dec-2019 20:12
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Ne mund të fajësojmë Shtetet e Bashkuara për mospasjen e një politike të jashtme të besueshme dhe të parashikueshme, por a ...

Trump, trysni vendeve anëtare: Kontribuoni më shumë financiarisht për NATO-n
Presidenti Donald Trump deklaroi se Shtetet e Bashkuara mund të ndërmarrin veprime tregtare ndaj vendeve që nuk kontribuojnë sa duhet për NATO-n. Presidenti Trump, i sapokthyer nga udhëtimi në Londër për samitin e ...
Portalb | 06-Dec-2019 15:50
Presidenti Donald Trump deklaroi se Shtetet e Bashkuara mund të ndërmarrin veprime tregtare ndaj vendeve që nuk kontribuojnë sa duhet për NATO-n. Presidenti Trump, i sapokthyer nga udhëtimi në Londër për samitin e ...

Trump, trysni vendeve anëtare: Kontribuoni më shumë financiarisht për NATO-n
Presidenti Donald Trump deklaroi se Shtetet e Bashkuara mund të ndërmarrin veprime tregtare ndaj vendeve që nuk kontribuojnë sa duhet për NATO-n. Presidenti Trump, i sapo kthyer nga udhëtimi në Londër për samitin e ...
Indeks Online | 06-Dec-2019 15:44
Presidenti Donald Trump deklaroi se Shtetet e Bashkuara mund të ndërmarrin veprime tregtare ndaj vendeve që nuk kontribuojnë sa duhet për NATO-n. Presidenti Trump, i sapo kthyer nga udhëtimi në Londër për samitin e ...

Trump kërcënon vendet anëtare të NATO-s, të cilat nuk paguajnë sa duhet për mbrojtjen amerikane
Presidenti Donald Trump deklaroi se Shtetet e Bashkuara mund të ndërmarrin veprime tregtare ndaj vendeve që nuk kontribuojnë sa duhet për NATO-n. Presidenti Trump, i sapo kthyer nga udhëtimi në Londër për samitin e ...
EkonomiaOnline | 06-Dec-2019 15:32
Presidenti Donald Trump deklaroi se Shtetet e Bashkuara mund të ndërmarrin veprime tregtare ndaj vendeve që nuk kontribuojnë sa duhet për NATO-n. Presidenti Trump, i sapo kthyer nga udhëtimi në Londër për samitin e ...

Trump kërcënon vendet anëtare të NATO-s, të cilat nuk paguajnë sa duhet për mbrojtjen amerikane
Presidenti Donald Trump deklaroi se Shtetet e Bashkuara mund të ndërmarrin veprime tregtare ndaj vendeve që nuk kontribuojnë sa duhet për NATO-n. Presidenti Trump, i sapo kthyer nga udhëtimi në Londër për samitin e ...
Koha.net | 06-Dec-2019 15:29
Presidenti Donald Trump deklaroi se Shtetet e Bashkuara mund të ndërmarrin veprime tregtare ndaj vendeve që nuk kontribuojnë sa duhet për NATO-n. Presidenti Trump, i sapo kthyer nga udhëtimi në Londër për samitin e ...

Trump thotë se SHBA-të mund të ndërmarrin veprime tregtare ndaj vendeve të NATO-s që nuk kontribuojnë
Presidenti Donald Trump tha të enjten se Shtetet e Bashkuara mund të ndërmarrin veprime tregtare ndaj vendeve që nuk kontribuojnë sa duhet për NATO-n. Presidenti Trump, i sapokthyer nga udhëtimi në Londër për samitin e ...
Arbresh | 06-Dec-2019 15:02
Presidenti Donald Trump tha të enjten se Shtetet e Bashkuara mund të ndërmarrin veprime tregtare ndaj vendeve që nuk kontribuojnë sa duhet për NATO-n. Presidenti Trump, i sapokthyer nga udhëtimi në Londër për samitin e ...

Trump thotë se SHBA-ja mund të ndërmarrë veprime tregtare ndaj vendeve të NATO-s që nuk kontribuojnë
Presidenti Donald Trump tha të enjten se Shtetet e Bashkuara mund të ndërmarrin veprime tregtare ndaj vendeve që nuk kontribuojnë sa duhet për NATO-n. Presidenti Trump, i sapokthyer nga udhëtimi në Londër për samitin e ...
Gazeta Express | 06-Dec-2019 15:02
Presidenti Donald Trump tha të enjten se Shtetet e Bashkuara mund të ndërmarrin veprime tregtare ndaj vendeve që nuk kontribuojnë sa duhet për NATO-n. Presidenti Trump, i sapokthyer nga udhëtimi në Londër për samitin e ...

Trump: SHBA veprime tregtare ndaj vendeve të NATO-s që nuk kontribuojnë
Presidenti Donald Trump është shprehur se Shtetet e Bashkuara mund të ndërmarrin veprime tregtare ndaj vendeve që nuk kontribuojnë sa duhet për NATO-n. Ai tha se shumë vende po i afrohen objektivit të shpenzimeve prej ...
VizionPlus | 06-Dec-2019 10:55
Presidenti Donald Trump është shprehur se Shtetet e Bashkuara mund të ndërmarrin veprime tregtare ndaj vendeve që nuk kontribuojnë sa duhet për NATO-n. Ai tha se shumë vende po i afrohen objektivit të shpenzimeve prej ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved